صفحه 14 از 57 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط doctor.f نمایش پست ها
    چه مدارکی میخواد؟ مراکزتحقیقاتی تهران هم برای طرح نیرومیگیرن؟
    نيروي طرحي يك نيروي مجاني واسه مراكز تحقيقات است چون حقوقش وزارت مي دهد
    فرصت خوبي است واسه سي وي قوي كردن.
    بهتره حضوري مراجعه كنيد و با رييس يا معاونت پ‍‍ژوهشي مربوطه صحبت كنيد يا اگه آشنايي داريد معرفيتون كنند. ليست مراكز تحقيقاتي هم از سايت دانشگاهها ني تونيد تهيه كنيد.
    البته اينم بگم كه در تهران من شنيدم بايد اسم نويسي كرده باشيد(بازم مي تونيد بپرسيد البته اگه تهران هستيد)
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

Unhappy پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    نيروي طرحي يك نيروي مجاني واسه مراكز تحقيقات است چون حقوقش وزارت مي دهد
    فرصت خوبي است واسه سي وي قوي كردن.
    بهتره حضوري مراجعه كنيد و با رييس يا معاونت پ‍‍ژوهشي مربوطه صحبت كنيد يا اگه آشنايي داريد معرفيتون كنند. ليست مراكز تحقيقاتي هم از سايت دانشگاهها ني تونيد تهيه كنيد.
    البته اينم بگم كه در تهران من شنيدم بايد اسم نويسي كرده باشيد(بازم مي تونيد بپرسيد البته اگه تهران هستيد)
    ظاهرا دوستان متوجه نشدند...
    این اگهی سربازها رو هدف قرار داده ، نه افرادی که باید برن طرح!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran,medicine

ولی تهران نیروی طرحی هم میگیره یکی ازاستادامون میگفت

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط doctor.f نمایش پست ها
    ولی تهران نیروی طرحی هم میگیره یکی ازاستادامون میگفت
    آره نیروی طرحی در مراکز تحقیقات مراکز استان می گیرند. البته اگر رديف خالي موجود باشه
    ویرایش توسط Royal2009 : April 10th, 2011 در ساعت 07:15 AM
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    ظاهرا دوستان متوجه نشدند...
    این اگهی سربازها رو هدف قرار داده ، نه افرادی که باید برن طرح!!
    حالا ضرر نداره كه اگه مستقيم تماس بگيرد. شايد ظرفيتشون تكميل نشده باشه نيروي طرحي هم جذب كنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran,medicine

میدونید مراکزتحقیقاتی تهران که طرحی میگیرن کجاست؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    حالا ضرر نداره كه اگه مستقيم تماس بگيرد. شايد ظرفيتشون تكميل نشده باشه نيروي طرحي هم جذب كنند.
    من زنگ زدم. گفتن پزشک نمی خوایم!! از رشته های علوم پایه پزشکی ادم میخوایم!!! شماره رئیسشونو بهم داد که ازش بپرسم منو قبول میکنن یا نه. منم چن بار زنگیدم ولی کسی گوشیو ور نداشت!!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    من زنگ زدم. گفتن پزشک نمی خوایم!! از رشته های علوم پایه پزشکی ادم میخوایم!!! شماره رئیسشونو بهم داد که ازش بپرسم منو قبول میکنن یا نه. منم چن بار زنگیدم ولی کسی گوشیو ور نداشت!!
    علوم پايه پزشكي با ارشد در دانشگاههاي تيپ 2 و 3 به راحتي طرح هيئت علمي مي شوند با تمام مزاياي هيئت علمي! وكمتر كسي تن به اينجور موارد مي دهد( با مزاياي بسيار بسيار كمتر)
    به همين دليل بنظر من شما با ريسشون كه صحبت كرديد بگوييد كه علاقمند به كار پژوهشي هستيد و حتي سي ويتون هم واسشون بفرستيد و باهشون صحبت كنيد اگر لازم شد حضوري هم بياييد ضرر نداره.
    به منشي بخش هم بگوييد كه ريسشون جواب نداده چون احتمالا متخصصه و اصلا ممكنه به مركز خيلي كم بياد

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    سلام آقا عرفان یه سوال مگه میشه هم ریز نمرات رو آزاد کرد و هم طرح رو شروع کرد من هم دندان آزادتهرانم و تا 10 ماه دیگه باید برم طرح میخواستم ببینم میشه من حین طرح مدارک دستم باشه تا ببینم کجا برا تخصص بهم پذیرش میدن؟
    با سلام دوباره.
    من امروز زنگیدم وزارتخونه و در اینباره دوباره صحبت کردم. نتیجه این شد که بله. این کار شدنی هست. شما طرحت رو شروع می کنی و همزمان وثیقه می ذاری. مدارکت 3-4 ماه بعد آماده میشه.تو همچنان طرحت رو ادامه میدی ونیز برای پذیرش اقدام میکنی. هر وقت پذیرش گرفتی و خواستی بری اون ور آب، انصراف میدی و پرواز میکنی میری!! اون مدتی هم که کار کردی محفوظ می مونه تا اینکه برگردی و باقی مانده تعهداتت رو انجام بدی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran,medicine

این بهترین راه برای کسایی هست که میخوان برن و میدونن که برمیگردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)