صفحه 15 از 57 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    با سلام دوباره.
    من امروز زنگیدم وزارتخونه و در اینباره دوباره صحبت کردم. نتیجه این شد که بله. این کار شدنی هست. شما طرحت رو شروع می کنی و همزمان وثیقه می ذاری. مدارکت 3-4 ماه بعد آماده میشه.تو همچنان طرحت رو ادامه میدی ونیز برای پذیرش اقدام میکنی. هر وقت پذیرش گرفتی و خواستی بری اون ور آب، انصراف میدی و پرواز میکنی میری!! اون مدتی هم که کار کردی محفوظ می مونه تا اینکه برگردی و باقی مانده تعهداتت رو انجام بدی.
    سلام مرسی از اطلاع رسانیتون دکتر عرفان
    اما در جواب دکتر fبگم والا من که اگه برم و این همه سختی های اونورو تحمل کنم دیگه بر نمیگردم حتی شاید شما بگی بری اونور بخونی کلی فرق می کنی اما بین استادام که میبینم در نهایت هیچ فرقی نداره! چه بسا اونی که مونده ایران جا افتاده تره اما ترس من از اینکه می خوام طرحو برم فقط اینه که تو رشته های ما براحتی می تونید قبول نشید در دوره تخصصی مخصوصا تخصص های تاپ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran,medicine

کسی که میره معمولادیگه برنمی گرده منم طرحوکامل میرم که دیگه باخیال راحت برم

Junior Member

من فارغ التحصیل رشته پرستاری دوره شبانه سال87 هستم. بعد فارغ التحصیلی درتیرماه87و بعد 8ماه به سربازی رفتم و بعد از 3ماه گذراندن خدمت،معاف شدم و بلافاصله ارشد قبول شدم. مشکل خاصی نبود با گرفتن تعهد که بعد اتمام تحصیل بیای طرحتو بگذرونی میشه ادامه تحصیل داد حتی تو یک رشته دیگه. قانونشم وجود داره ک کسانی ک می خوان غیر مرتبط ادامه بدن و طرح نرفتن، تعهد بدن ب دانشگاه مربوطه که بعد تحصیل بیان طرحشونو بگذرونن! من وزارت بهداشت رفتم و قانونشو دیدم. ولی الان این معضل رو دارم که من که نمی خوام در بیمارستان کار کنم یا از مدرک پرستاریم استفاده کنم چرا باید طرح برم چون شبانه هم ک بودم و هزینه تحصیلم رو هم خودم دادم. ضمن اینکه به یک رشته غیر مرتبط هم آمدم و از یک وزارتخونه به یک وزارتخونه دیگه رفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- مهندسی کامپیوتر سخت افزار

من رزیدنت سال سه کودکان هستم و اگه خدا بخواد شهریور فارغ التحصیلم. میخوام یه چند سالی برم خارجه!! چطور میشه یه جوری این طرح رو پیچوند؟ یا مثلا بعد سه چهار سال برگردم و بعد طرح برم؟ شدنیه؟
    آخه ما تعهد دادیم که حداکثر یکماه بعد از فارغ التحصیلی، خودمون رو به اداره طرح معرفی کنیم و بعد از شروع طرح هم اگه به هر دلیلی طرح رو متوقف کنیم، باید خدا تومن پول به دولت پرداخت کنیم. کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khayati نمایش پست ها
    من رزیدنت سال سه کودکان هستم و اگه خدا بخواد شهریور فارغ التحصیلم. میخوام یه چند سالی برم خارجه!! چطور میشه یه جوری این طرح رو پیچوند؟ یا مثلا بعد سه چهار سال برگردم و بعد طرح برم؟ شدنیه؟
    آخه ما تعهد دادیم که حداکثر یکماه بعد از فارغ التحصیلی، خودمون رو به اداره طرح معرفی کنیم و بعد از شروع طرح هم اگه به هر دلیلی طرح رو متوقف کنیم، باید خدا تومن پول به دولت پرداخت کنیم. کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟
    دوست گرامی
    1-شما نباید سرباز باشی
    2-دانش آموختگان مقطع تخصصي بايستي موافقت معاونت سلامت ومعاونت آموزشي وامور دانشگاهي ويا عدم نياز كميسيون مشترك معاونتهاي فوق الذكر را ارائه نمايند0
    3-نباید سند محضری و یا تعهد قبلی داشته باشی. اگه داری باید آزادش کنی.
    4-به ازاء هرسال تعهد خدمت مبلغ پنجاه ميليون تومان باید وثیقه بدید. (البته تو سایت نوشته ریال که به نظرم اشتباه چاپی است!! آخه از من پزشک عمومی سالی 20 میلیون تومن گرفتن ولی این رو هم تو سایتشون نوشتن ریال!!! می تونید با امور تعهدات وزارت خونه تماس بگیرید)
    5-ضمنا واسه کار یا تفریح نمی تونی بری.فقط برای ادامه تحصیل در مقطع فوق تخصص باید بری. وگرنه وثیقت می سوزه!!
    قوانین رو تو لینک زیر نوشتن:
    http://tarh.behdasht.gov.ir/index.as...64&pageid=4176
    برای اطلاعات بیشتر حضوری یا تلفنی صحبت کنید!!
    ضمنن اگه اطلاعات بیشتری دادن یا جایی من اشتباه نوشتم به ما هم بگین.

Junior Member

[QUOTE]
    من فارغ التحصیل رشته پرستاری دوره شبانه سال87 هستم. بعد فارغ التحصیلی درتیرماه87و بعد 8ماه به سربازی رفتم و بعد از 3ماه گذراندن خدمت،معاف شدم و بلافاصله ارشد قبول شدم. مشکل خاصی نبود با گرفتن تعهد که بعد اتمام تحصیل بیای طرحتو بگذرونی میشه ادامه تحصیل داد حتی تو یک رشته دیگه. قانونشم وجود داره ک کسانی ک می خوان غیر مرتبط ادامه بدن و طرح نرفتن، تعهد بدن ب دانشگاه مربوطه که بعد تحصیل بیان طرحشونو بگذرونن! من وزارت بهداشت رفتم و قانونشو دیدم. ولی الان این معضل رو دارم که من که نمی خوام در بیمارستان کار کنم یا از مدرک پرستاریم استفاده کنم چرا باید طرح برم چون شبانه هم ک بودم و هزینه تحصیلم رو هم خودم دادم. ضمن اینکه به یک رشته غیر مرتبط هم آمدم و از یک وزارتخونه به یک وزارتخونه دیگه رفتم.

erfan1985 آواتار ها

[QUOTE=iliyaa;411761]
    تا جایی که من میدونم اینجوریه، اگه اشتباس بگید بهم:
    1- اگه تعهد به وزارت بهداشت دادی ( وثیقه گذاشتی) برای آزاد شدنش باید بری طرح. اگه نذاشتی یا وثیقت برات مهم نیس که هیچی!! میری پی زندگیت.
    2- وقتی طرح رفتی با مدرک جدیدت (ارشد) باید کار کنی. پس کار پرستاری نخواهی داشت.
    3- اگه رشته جدیدت رو داری از وزارت علوم می گیری(مثلا داری فلسفه میخونی!!) و یا جز نیازمندیهای وزارت پهداشت واسه طرح نیس، احتمالا نمی تونی بری طرح. به جاش وثیقتو بر میدارن.

Junior Member

من فارغ التحصیل رشته پرستاری دوره شبانه سال87 هستم. الان دارم ارشد علوم اجتماعی می خونم. بعد فارغ التحصیلی و بعد 8ماه به سربازی رفتم و بعد از 3ماه گذراندن خدمت،معاف شدم و بلافاصله ارشد قبول شدم. من که از وزارت بهداشت آمدم بیرون و در وزارت علوم مشغول به تحصیل شدم باید حتما طرح بگذرونم؟ چون من که نمی خوام در بیمارستان کار کنم یا از مدرک پرستاریم استفاده کنم. ضمن اینکه من به یک رشته غیر مرتبط آمدم (جامعه شناسی) و از یک وزارتخونه به یک وزارتخونه دیگه رفتم. لطفا من رو راهنمایی کنید. منتظر جوابتون هستم.ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iliyaa نمایش پست ها
    من فارغ التحصیل رشته پرستاری دوره شبانه سال87 هستم. الان دارم ارشد علوم اجتماعی می خونم. بعد فارغ التحصیلی و بعد 8ماه به سربازی رفتم و بعد از 3ماه گذراندن خدمت،معاف شدم و بلافاصله ارشد قبول شدم. من که از وزارت بهداشت آمدم بیرون و در وزارت علوم مشغول به تحصیل شدم باید حتما طرح بگذرونم؟ چون من که نمی خوام در بیمارستان کار کنم یا از مدرک پرستاریم استفاده کنم. ضمن اینکه من به یک رشته غیر مرتبط آمدم (جامعه شناسی) و از یک وزارتخونه به یک وزارتخونه دیگه رفتم. لطفا من رو راهنمایی کنید. منتظر جوابتون هستم.ممنون
    بهر حال شما اگر مدرك تحصيلي مي خواهيد يا اگر مي خواهيد با پرستاري در ايران استخدام شويد بايد تكليف طرحتان مشخص شود، بهر حال شما 4 سال پرستاري بوديد بعدش مهم نيست كه چي خونديد شايد اصلا يك نفر بگويد بعد از ليسانس من بنگاه املاك زدم دليل نميشه كه طرح معاف شود.
    خلاصه، اگر به مدركتان نياز داريد طرح لازم است يا بايد وثيقه بگذاريد. اگرم ديگه قيد پرستاري زديد و اصلا به مدركشم نياز نداريد كه اصلا چرا به طرح فكر مي كنيد!!!!!!
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    بهر حال شما اگر مدرك تحصيلي مي خواهيد يا اگر مي خواهيد با پرستاري در ايران استخدام شويد بايد تكليف طرحتان مشخص شود، بهر حال شما 4 سال پرستاري بوديد بعدش مهم نيست كه چي خونديد شايد اصلا يك نفر بگويد بعد از ليسانس من بنگاه املاك زدم دليل نميشه كه طرح معاف شود.
    خلاصه، اگر به مدركتان نياز داريد طرح لازم است يا بايد وثيقه بگذاريد. اگرم ديگه قيد پرستاري زديد و اصلا به مدركشم نياز نداريد كه اصلا چرا به طرح فكر مي كنيد!!!!!!
    من فکر می کنم ایشون یه وثیقه ای به وزارت بهداشت سپرده، واسه همین به طرح فکر می کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)