صفحه 17 از 57 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط iliyaa نمایش پست ها
    ممنون از دوستان ک راهنماییم می کنید.
    من از گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی اعلام نیاز بگیرم؟ بعد کجا ببرم و چطوری آغاز به کار کنم؟ مرسی اگه اینم توضیح بدید تا کمکتون کامل بشه.
    شما تشريف مي بريد يك دانشكده پزشكي(نه دانشگاه) با مدير گروه مربوطه صحبت مي كنيد كه من ميخام طرحمو اينجا بگذرانم بعد كه اعلام نياز گرفتيد . از اونجا مي رويد به اداره طرح همان دانشگاه(نه دانشكده) و مي گويد كه ميخاهم طرحم را در فلان جا بگذرانم اونا هم تشكيل پرونده مي دهند و بقيه ماجرا..
    نتيجه كارتون را هم اينجا بيان بفرماييد تا ديگران هم از تجربه شما استفاده كنند

مرسي
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

با سلام
    من یک سال از طرح خودم و در رشته پرستاری گذروندم و به علت سختی و فشار کار توان کار تو این رشته رو ندارم و میخوام پایان طرح و یا انتقال به و احد بهداشتی رو تقاضا کردم و لی موافقت نمی کنند میخواستم بدونم آیا اگر توقف طرح و یا پایان طرح بگیرم بهم مدرک و میدن در ضمن دانشگاه آزاد درس خوندم.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_waiting نمایش پست ها
    با سلام
    من یک سال از طرح خودم و در رشته پرستاری گذروندم و به علت سختی و فشار کار توان کار تو این رشته رو ندارم و میخوام پایان طرح و یا انتقال به و احد بهداشتی رو تقاضا کردم و لی موافقت نمی کنند میخواستم بدونم آیا اگر توقف طرح و یا پایان طرح بگیرم بهم مدرک و میدن در ضمن دانشگاه آزاد درس خوندم.
    بله مدرك را مي دهند منتها بايد براي ادامه طرحتون وثيقه بگذاريد تا وقتي كه درستون در خارج تمام شد برگرديد و ادامه طرحتان را انجام دهيد
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

دوستان کسایی که بعد طرح ، تعهد خدمت دارند باید به طور رایگان برای دولت کار کنند؟!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amb نمایش پست ها
    دوستان کسایی که بعد طرح ، تعهد خدمت دارند باید به طور رایگان برای دولت کار کنند؟!
    خیر
    منظور از تعهداینه که افرادی که در دانشگاه دولتی بصورت رایگان درس خوندند بایستی در ایران کار کنند البته نه کار رایگان. اگرم نخواهند کار کنند باید پول امکاناتی را که استفاده کرده اند پرداخت کنند.

شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    خیر
    منظور از تعهداینه که افرادی که در دانشگاه دولتی بصورت رایگان درس خوندند بایستی در ایران کار کنند البته نه کار رایگان. اگرم نخواهند کار کنند باید پول امکاناتی را که استفاده کرده اند پرداخت کنند.

شاد باشید
    تشکر، محل کار رو چی آیا دولت تعیین میکنه؟ میزان حقوق کمتر از حالتی هست که بدون تعهد کار میکنند؟( تعهد پزشکان)-- در ضمن دانشگاه آزاد هم این تعهد رو نداره ولی طرح برای اونها الزامی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amb نمایش پست ها
    تشکر، محل کار رو چی آیا دولت تعیین میکنه؟ میزان حقوق کمتر از حالتی هست که بدون تعهد کار میکنند؟( تعهد پزشکان)-- در ضمن دانشگاه آزاد هم این تعهد رو نداره ولی طرح برای اونها الزامی هست؟
    نه
    شما باید در ایران کار کنی یعنی از علم و سود شما جامعه بهره ببره. حقوق هم طبق قانون کار در حد عرف و معمول
    آزاد خودش پول تحصیل دادند در نتیجه تعهدی در مقابل جامعه ندارند چون جامعه واسه تحصیل آکادمیکشون هزینه نکرده.
    در مورد طرح آزاد میدونم که دارند ولی اجباری و اختیاری بودنش را نمی دانم.

Junior Member

سلام.من هم مشکل مشابهی دارم.کاردانی علوم آزمایشگاهی گرفتم. بعد از اون دانشگاه آزاد کارشناسی نا پیوسته مهندسی عمران قبول شدم.برای ثبت نام هم باید گواهی فراغت از تحصیل از دانشگاه علوم پزشکی میگرفتم.اما دانشگاه این گواهی رو نمیداد و میگفت باید دانشگاه آزاد نامه بزنه از ما بخاد تا ما بفرستیم.دانشگاه آزاد هم میگفت ما اول با یک گواهی فراغت از تحصیل ثبت نام میکنیم بعد به دانشگاه نامه می زنیم واسه ریز نمرات و در صورت امکان اصل مدرک کاردانی.خلاصه با کلی چونه زدن که زمان ثبت نام تموم میشه و ارایه فتوکپی تسویه حساب از دانشگاه علوم پزشکی و نامه صندوق رفاه من رو بصورت مشروط ثبت نام کردن و به من مهلت دادن تا گواهی فراغت از تحصیل و ریز نمراتم بیاد.بعدش چند تا نامه به دانشگاه علوم پزشکی زدن که جواب ندادن.دست آخر هم که خودم رفتم پیگیری کنم گفتن شما باید طرح بری.الان هم ترم آخرم و تا یه ماه دیگه تموم میکنم.بعد اون موقع تسویه حساب با دانشگاه آزاد صد در صد به مشکل میخورم که چرا توی این مدت گواهی دال بر داشتن مدرک کاردانی ارایه نکردم.
    سوالی که من از دوستان دارم اینه که مگه واسه صدور یه گواهی موقت هم نیاز به پایان طرح هست؟پس تکلیف اونایی که مثل من بدون وقفه از کاردانی به کارشناسی قبول شدن و اصلا زمانی واسه گذروندن طرح نداشتن چیه؟چون تا اونجا که شنیدم واسه اصل مدرک که بتونه قابل ترجمه باشه گذروندن طرح اجباریه.من حتی ریز نمرات رو هم نمی خام چون رشته کارشناسی من نسبت به کاردانی غیر مرتبط بود و من حداکثر تعداد دروس جبرانی رو گذروندم و ریز نمرات به درد اونایی میخوره که بخوان بعضی واحدها رو تطبیق بدن.ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال:این موضوع درسته که میگن شما بعد از فارغ التحصیلی در رشته پزشکی باید حتما حداقل دو سال سابقه کار داشته باشی (با احتساب طرح) که بتونی مدرکت رو (با پرداخت مبلغ مربوط به تعهد باقیمانده) آزاد کنی؟ آخه همسر من داره دوره طرح پزشکیش رو میگذرونه (از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شده و کل طرحش با ضریب 3.5/5 در حدود 17 ماهه) و میخواد بعد پایان طرحش مدرکش رو با پرداخت پول آزاد کنه، اما این موضوع رو شنیده که بعد 17 ماه نمیشه این کار رو کرد و باید تا دوسال سابقه کار رو پر کنه! در حالیکه دوره طرح ایشون بخاطر حضور در منطقه محروم 3.5/5 (17 ماه) هستش که معادل با 24 ماه در مناطق 5/5 میباشد! پس این شایعه به نظر خیلی منطقی نمیاد؟ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mustafamak نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال:این موضوع درسته که میگن شما بعد از فارغ التحصیلی در رشته پزشکی باید حتما حداقل دو سال سابقه کار داشته باشی (با احتساب طرح) که بتونی مدرکت رو (با پرداخت مبلغ مربوط به تعهد باقیمانده) آزاد کنی؟ آخه همسر من داره دوره طرح پزشکیش رو میگذرونه (از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شده و کل طرحش با ضریب 3.5/5 در حدود 17 ماهه) و میخواد بعد پایان طرحش مدرکش رو با پرداخت پول آزاد کنه، اما این موضوع رو شنیده که بعد 17 ماه نمیشه این کار رو کرد و باید تا دوسال سابقه کار رو پر کنه! در حالیکه دوره طرح ایشون بخاطر حضور در منطقه محروم 3.5/5 (17 ماه) هستش که معادل با 24 ماه در مناطق 5/5 میباشد! پس این شایعه به نظر خیلی منطقی نمیاد؟ممنون از کمکتون
    نه. این اشتباهه. ایشون همین الان که طرحش تموم نشده هم میتونه با پرداخت پول مدرکش رو آزاد کنه. هزینش 40 میلیونه که با توجه به تعداد ماههای گذرونده شده در طرح از این مبلغ کم میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)