صفحه 20 از 57 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sabahrami نمایش پست ها
    سلام
    من پزشک طرحی هستم که 16 ماه خدمت کردم و دو ماه دیگه قصد دارم توقف طرح بزنم . ضمنا برای یک ماه هم می خوام از مرخصی های استحقاقی خودم استفاده کنم .
    می خواستم بدونم که آیا شبکه بهداشت می تونه با درخواست من مخالفت کنه یا نه ؟
    آیا آیین نامه ای درباره مرخصی در طرح اجباری پزشکی وجود داره ؟
    ممنون میشم اگر دوستان اطلاعاتی دارند در اختیار من قرار بدن
    با تشکر
    طبق قانون شما میتونی 2 ماه مرخصی بدون حقوق که با نام انفصال از طرح هم شناخته میشه داشته باشی. این مورد قانونیه و باید با شما همکاری کنن. بر طبق قراردادی که بیمه با شبکه بهداشت بسته ، مراکز بهداشت باید همیشه پزشک داشته باشن و به ازای مرخص هایی که پزشک میره از طرف بیمه برای شبکه بهداشت کسورات رد میشه.مگه اینکه موقتا توسط یه پزشک دیگه جایگزین بشه. بنابراین خیلی وقتها شبکه با همون مرخصی استحقاقی که شما میخوای یه ماه بری هم موافقت نمیکنه و بهتون میگه بهت پول بیشتر میدم ولی نرو! حالا چه برسه به مرخصی بدون حقوق! شما کجا داری طرح میگذرونی؟ چند چندمه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

سلام این قوانینی که گفتین برای خود رشته ی پزشکی هم صادقه؟

erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط pariii نمایش پست ها
    سلام این قوانینی که گفتین برای خود رشته ی پزشکی هم صادقه؟
    اینها مال پزشکاس. در مورد سایر رشته ها باید از همکارا بپرسم!

Junior Member

سلام خدمت شما دوستان عزیز.
    بنده دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد هستم.
    سال آینده تحصیلم در دانشگاه تموم میشه و اگر مدرک لیسانس رو بگیرم (یعنی در دستم داشته باشم) یک موقعیت استخدامی خواهم داشت.
    الان مشکل پیش روی من طرحم هست. که 2 سال وقت منو بیخود هدر میده!
    میخواستم بدونم آیا میتونم این طرح رو بخرم؟ هزینش اصلا برام مهم نیست! آیا راهی هست که از شر این طرح خلاص شد؟
    من هیچگونه سهمیه ای هم ندارم.
    جوابش خیلی برام مهمه. با سپاس و تشکر فراوان.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud69 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوستان عزیز.
    بنده دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد هستم.
    سال آینده تحصیلم در دانشگاه تموم میشه و اگر مدرک لیسانس رو بگیرم (یعنی در دستم داشته باشم) یک موقعیت استخدامی خواهم داشت.
    الان مشکل پیش روی من طرحم هست. که 2 سال وقت منو بیخود هدر میده!
    میخواستم بدونم آیا میتونم این طرح رو بخرم؟ هزینش اصلا برام مهم نیست! آیا راهی هست که از شر این طرح خلاص شد؟
    من هیچگونه سهمیه ای هم ندارم.
    جوابش خیلی برام مهمه. با سپاس و تشکر فراوان.
    شما اگه وثیقه بذاری به عنوان ادامه تحصیل در خارج، به شما پروانه موقت میدن. فکر میکنم با اون میتونی کار کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    شما اگه وثیقه بذاری به عنوان ادامه تحصیل در خارج، به شما پروانه موقت میدن. فکر میکنم با اون میتونی کار کنی.
    ممنون دوست عزیز.
    اما مشکل اینجاست که من اصلا نمیخوام این طرح رو بگذرونم! با وثیقه یه جورایی موقت هست اما من معافیت دائمی میخوام! میشه طرح رو خرید؟!

erfan1985 آواتار ها

ممنون دوست عزیز.
    اما مشکل اینجاست که من اصلا نمیخوام این طرح رو بگذرونم! با وثیقه یه جورایی موقت هست اما من معافیت دائمی میخوام! میشه طرح رو خرید؟!
    تنها راه اینه:
    شما وثیقه میذاری به شرط ادامه تحصیل در خارج از کشور. طبق قانون برای ارشد 2 الی 3 سال بهتون فرصت میدن برگردید. تو این مدت شما با پروانه موقتی که بعد از وثیقه گذاشتن دریافت کردید کار میکنید. 2 سال که تموم شد میری وزارتخونه میگی موعدم گذشته و هنوز مدرک بالاتر نگرفتم. اونها هم وثیقت رو بر میدارن. و در عوض بهت پروانه دایم میدن. اون وقت میشی مثل کسی که طرحش رو گذرونده یا معاف شده.
    چیزی به اسم خرید طرح نداریم. به نظرم روش بالا راه خوبی باشه. گرچه تنها راهه فعلا.
    راستی، شما سرباز نیستی؟

Junior Member

تنها راه اینه:
    شما وثیقه میذاری به شرط ادامه تحصیل در خارج از کشور. طبق قانون برای ارشد 2 الی 3 سال بهتون فرصت میدن برگردید. تو این مدت شما با پروانه موقتی که بعد از وثیقه گذاشتن دریافت کردید کار میکنید. 2 سال که تموم شد میری وزارتخونه میگی موعدم گذشته و هنوز مدرک بالاتر نگرفتم. اونها هم وثیقت رو بر میدارن. و در عوض بهت پروانه دایم میدن. اون وقت میشی مثل کسی که طرحش رو گذرونده یا معاف شده.
    چیزی به اسم خرید طرح نداریم. به نظرم روش بالا راه خوبی باشه. گرچه تنها راهه فعلا.
    راستی، شما سرباز نیستی؟
    بسیار ممنون.
    خیر سربازی ندارم.
    یه سوال خیلی مهم! من میتونم با این پروانه موقت که بهم استخدام بشم؟ مثلا در آموزش پرورش؟
    و یک سوال دیگه آیا این درست هست که کسانی که تک فرزند باشن معاف میشن؟!؟! طبق لینک زیر و قسمت ماده 2 ؟

http://tarh.behdasht.gov.ir/index.as...64&pageid=4172

erfan1985 آواتار ها

بسیار ممنون.
    خیر سربازی ندارم.
    یه سوال خیلی مهم! من میتونم با این پروانه موقت که بهم استخدام بشم؟ مثلا در آموزش پرورش؟
    و یک سوال دیگه آیا این درست هست که کسانی که تک فرزند باشن معاف میشن؟!؟! طبق لینک زیر و قسمت ماده 2 ؟

http://tarh.behdasht.gov.ir/index.as...64&pageid=4172
    در مورد اون پروانه موقت یه کم شک دارم. بستگی داره که تو متنش چی نوشته باشه. بهتره شما به اداره پروانه ها که زیر پل حافظ هست مراجعه کنی و بپرسی که اگه وثیقه بذاری و بری اونجا پروانه موقت بگیری، تو متنش چی نوشته.
    درسته. اگه شما خواهر و یا برادر نداری معافی.

Junior Member

در مورد اون پروانه موقت یه کم شک دارم. بستگی داره که تو متنش چی نوشته باشه. بهتره شما به اداره پروانه ها که زیر پل حافظ هست مراجعه کنی و بپرسی که اگه وثیقه بذاری و بری اونجا پروانه موقت بگیری، تو متنش چی نوشته.
    درسته. اگه شما خواهر و یا برادر نداری معافی.
    بسیار ممنون دوست عزیز.
    پس خودم معاف هستم و لازم نیست دنبال این کارها برم.
    ممنون که جواب سوالات رو دادید.
    موفق و سربلند باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)