صفحه 25 از 57 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط iliyaa نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه کسی جواب منو در خصوص سوال قبلیم نداد .
    1سوال دیگه هم دارم. من می تونم طرحمو در شهر تهران بگذرونم. (فارغ التحصیل دوره شبانه منطقه 2 هستم رشته پرستاری)
    برای شروع طرح چجوری باید عمل کنم و اینکه مدت خدمت سربازی در کاهش زمان طرح محسوب میشه. ( بعد از فارغ التحصیلی 3ماه سربازی رفتم و معاف شدم) ؟؟؟
    خوب دیگه باید بری اداره طرح دیگه در دانشگاه علوم پزشکی تهران و بگویید میخام طرحم شروع کنم!
    البته یک اداره طرحم توی وزارت بهداشته در شهرک غرب، اول برو دانشگاه تهران بعد گفتن به ما مربوط نمیشه مستقیم برو وزرات

سربازی هم از خودشون بپرس ولی نهایت سه ماه کم میشه دیگه!قرار نیست که دوسال کم کنند!

موفق باشی
    ویرایش توسط Royal2009 : May 23rd, 2012 در ساعت 09:59 PM
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    درود
    اصلا شما چکار داری بگی میخام غیر مرتبط بخونم!!!!!!!
    توی فرمی که بهت میدن یه رشته مرتبط رو بنویس
    بعدا که اومدی بگو این رشته ای که من خوندم در خارج مرتبط تلقی میشه! گفتن چرا تو فرم اینو نوشتی بگواون روز که فرم پر میکردم می خواستم اون رشته رو بخونم ولی بهم پذیرش ندادن و این رشته رو خوندم گفتن چرا به ما خبر ندادی بگو هرچی زنگ زدم کسی جواب نداد! لووووووول حالا کی بره تحقیق کنه که مرتبط بوده یانه! ضمنا خودت یه ارتباطی واسش پیدا کن دیگه!

البته بابا جان کسی بره خارج که بر نمیگرده پولدار که شدیم پولشون میدی وثیقه آزاد میکنی

موفق باشی
    آخه به اونا چه که مرتبط بوده یا نه من الان یه موقعیت واسم پیدا شده برم ادامه بدم، برمی گردم طرحمو میرم، وثیقمو بدن. می گه غیر مرتبط بری وثیقت ضبط میشه حتی اگر طرح بری آخه این دیگه چه من در آوردیه اینا دارن. خب من بنویسم مثلا دکتری پرستاری بعد اونجا دکترا علوم سیاسی بخونم. به نظرت برگردم با مدرک دکتری علوم سیاسی ولی با همون لیسانس پرستاریم برم طرح و بعد با پایان طرح برم پیش اینا، وزارت حتما مدرک بالاتر رو میخوان یا همین که پایان طرحو نشون بدم می تونم مدرک و وثیقمو آزاد کنم؟؟؟
    ویرایش توسط iliyaa : May 24th, 2012 در ساعت 10:21 AM

Junior Member

و دو سوال دیگه
    1- من وثیقه گذاشتم و مدرکمو گرفتم و مدرکو بهشون پس ندادم آِیا این مدرک لیسانس پرستاری برای فقط استخدام بیمارستان لازمه، و اگه من دکتری گرفتم رشته غیر مرتبط میتونم با مدرک دکتریم استخدام شم؟ ( غیر از بیمارستان و در رشته پرستاری) و مدرک( دانشنامه) لیسانسم فقط در حد نشون دادن و اسه استخدام بدرد میخوره؟ یعنی منظورم اینه که وزارت بهداشت بعدا واسم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    2- اگر مدرکمو بعد از وثیقه گذاشتن، عودت ندم ( چون میرم رشته غیر مرتبط و میگن که وثیقتو برمی داریم اگر غیر مرتبط بخونی) و همراه با مدرک (دانشنامه) لیسانسم برم اونور دکترا بخونم ( فوق لیسانس علوم سیاسی دارم) و برگردم کشور، طرح برم، چه اتفاقی میافته ؟ یعنی اینا وثیقه رو به اجرا میذارن بعد از یه مدت یا نه؟ تا چند سال دیگه کار ندارن بهش؟

سلام
    سوالتون نامفهومه میشه واضح تر بپرسید مرسی
    بهرحال چیزی که من متوجه شدم
    شما درست از روزی که رفتی وثیقه بذاری باید بگویید که من مثلا تا این تاریخ طرحم رو رفتم و نامه هم ببری تا از مبلغ وثیقه کم بشه.
    شما نمی تونی بگی که من میخوام وثیقه رو بذارم بعدشم طرحم رو ادامه بدم! اگرم ادامه بدی از وثیقه کم نمیشه.
    ضمنا فک نکنم سه ماه طول بکشه هرروز بهشون سر بزن(!) بگو زود میخام برم خارج و از این حرفا سریع کارتون راه میندازن کاری که خودم کردم هرروز زنگ میزدم!ر که من دارم میرم و از این حرفا
    ضمنا شما وثیقه گذاشتی طرحت رو برو تا هر وقت که دلت خواست کسی کارت نداره!

بهر حال سوالتون واضحتر و با جزییات بپرسید که بهتر بشه نظر دارد
    مرسی
    ببینید من میخوام مدرکمو آزاد کنن ولی طرحمو سریع برم یه جای دور که زود تموم بشه و وقتی مدرکمو آزاد کردن انصراف بدم تا طرحم تموم بشه و اون وقت وثیقه رو آزاد کنم و با فراغ خاطر برم
    همه این کار ها به خاطر اینه که 3 ماهی که دانشگاه طول میده رو صرفه جویی کنم

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    ببینید من میخوام مدرکمو آزاد کنن ولی طرحمو سریع برم یه جای دور که زود تموم بشه و وقتی مدرکمو آزاد کردن انصراف بدم تا طرحم تموم بشه و اون وقت وثیقه رو آزاد کنم و با فراغ خاطر برم
    همه این کار ها به خاطر اینه که 3 ماهی که دانشگاه طول میده رو صرفه جویی کنم
    ببینید وثیقه ای که شما می گذارید فقط برای طرح نیست. تعهدات تحصیل رایگان هم شامل میشه و شما به فرض اینکه طرحتم تموم کنی بقیه تعهدات همچنان سرجاش می مونه! وتا زمانی که همه تعهدات رو انجام ندی نمی تونی وثیقه رو آزاد کنی! مگر اینکه بخواهید بقیه تعهداتت رو بخری

البته اگه دانشگاه آزادی هستید شرایط ممکنه فرق کنه و تعهداتتون کمتر از دانشگاه دولتی ها باشه که اینو باید بپرسید

فقط یه سوال شما گفتید که * وقتی مدرکمو آزاد کردن انصراف بدم تا طرحم تموم بشه* از چی انصراف بدید؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

آخه به اونا چه که مرتبط بوده یا نه من الان یه موقعیت واسم پیدا شده برم ادامه بدم، برمی گردم طرحمو میرم، وثیقمو بدن. می گه غیر مرتبط بری وثیقت ضبط میشه حتی اگر طرح بری آخه این دیگه چه من در آوردیه اینا دارن. خب من بنویسم مثلا دکتری پرستاری بعد اونجا دکترا علوم سیاسی بخونم. به نظرت برگردم با مدرک دکتری علوم سیاسی ولی با همون لیسانس پرستاریم برم طرح و بعد با پایان طرح برم پیش اینا، وزارت حتما مدرک بالاتر رو میخوان یا همین که پایان طرحو نشون بدم می تونم مدرک و وثیقمو آزاد کنم؟؟؟
    والا چیزی که من حدس میزنم احتمالا نظرشون اینه که شما که مثلا پرستارهستی و از امکانات این مملکت استفاده کردی تا پرستار بشی باید در قالب طرح و غیره به جامعه خدمت کنی یا اگه میخای ادامه بدی باید در پرستاری ادامه بدی نه یه رشته دیگه چون ما واسه شما هزینه کردیم پرستاری بخونی و نیاز جامعه به پرستار رو تامین کنی نه اینکه از پرستاری بعنوان سکوی پرتاب استفاده کنی! بهرحال من دقیق نمی دونم منطقشون چیه
    خوب شما دکتری علوم سیاسی که گرفتی اصلا به اینا نشون نده! شما بگو اصلا من خارج نرفتم و توی این مدتم مثلا شغل آزاد داشتم! ضمنا اینها گفتند که اگه خارج نرفتی باید به ما اطلاع بدهید تا طرح رو شروع کنید. خوب شما مثلا بعد از اینکه مدارکت آزاد کردی چند تا ترجمه واسه خودت نگه دار کپی برابر با اصلم ازشون تهیه کن و پیش خودت نگه دار و اصل مدارکت بهشون بده.
    بعد یکسال بهشون اطلاع بده من خارجم جور نشده صرفا جهت اطلاع بهشون بگو همین

اگه گفتند طرح شروع کن( که نمی گویند) بگو من فعلا نمیخام برم سر کار! زوری نیست که ،بگو مثلا شرایط روحی کار ندارم یا خانه دارهستم یا چه می دونم حقوق طرح کفاف زندگیم نمیده!!! بعدها خارج که دکترا علوم سیاسی گرفتی بیا ایران وطرحت رو شروع کن!
    البته کسی که دکترا یه رشته دیگه خارج بگیره عمرا بیاد ایران بره طرح!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

و دو سوال دیگه
    1- من وثیقه گذاشتم و مدرکمو گرفتم و مدرکو بهشون پس ندادم آِیا این مدرک لیسانس پرستاری برای فقط استخدام بیمارستان لازمه، و اگه من دکتری گرفتم رشته غیر مرتبط میتونم با مدرک دکتریم استخدام شم؟ ( غیر از بیمارستان و در رشته پرستاری) و مدرک( دانشنامه) لیسانسم فقط در حد نشون دادن و اسه استخدام بدرد میخوره؟ یعنی منظورم اینه که وزارت بهداشت بعدا واسم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    2- اگر مدرکمو بعد از وثیقه گذاشتن، عودت ندم ( چون میرم رشته غیر مرتبط و میگن که وثیقتو برمی داریم اگر غیر مرتبط بخونی) و همراه با مدرک (دانشنامه) لیسانسم برم اونور دکترا بخونم ( فوق لیسانس علوم سیاسی دارم) و برگردم کشور، طرح برم، چه اتفاقی میافته ؟ یعنی اینا وثیقه رو به اجرا میذارن بعد از یه مدت یا نه؟ تا چند سال دیگه کار ندارن بهش؟
    1- لیسانس پرستاری واسه استخدام و ادامه تحصیل در خارج بدرد میخوره همین. اگه دکتری غیر مرتبط بگیرید مثلا علوم سیاسی شما که نمی تونید مثلا بروید در دانشگاه علوم پزشکی در قالب پرستار استخدام بشید ولی حقوق و مزایای دکتری بگیرید. بهرحال شما اگه در قالب پرستار استخدام شوید از شما کار پرستار میخان اگه با دکتری سیاسی استخدام بشید از شما نمی خان کار پرستاری انجام بدهید. و اینکه اگه شما بخواهید با دکتری سیاسی استخدام شوید ازشما میخان که مدرک لیسانستون هم نشون بدهید. نه وزارت بهداشت کاری نداره مشکل ایجاد کنه!
    2- شما که اصل مدرک کاری نداری بهش چندتا ترجمه بکن ازش یک کپی برابر با اصلم بگیر بعد اصل مدرک بهشون بده کی بی خودی آتو دستشون ندی. هرچند برخی اصل مدرکم بهشون نمیدن! ضمنا مگه الکیه که وثیقه کسی رو بخاطر یک اصل مدرک(یه تکه کاغذ) اجرا بذارن اینهمه درس خوندیم حالا یه چیزیم بدهکار شدیم. نگران نباشید کسی نمیتونه کاری کنه شما با خیال جمع به تحصیلت ادامه بده .

مری

ببینید وثیقه ای که شما می گذارید فقط برای طرح نیست. تعهدات تحصیل رایگان هم شامل میشه و شما به فرض اینکه طرحتم تموم کنی بقیه تعهدات همچنان سرجاش می مونه! وتا زمانی که همه تعهدات رو انجام ندی نمی تونی وثیقه رو آزاد کنی! مگر اینکه بخواهید بقیه تعهداتت رو بخری

البته اگه دانشگاه آزادی هستید شرایط ممکنه فرق کنه و تعهداتتون کمتر از دانشگاه دولتی ها باشه که اینو باید بپرسید

فقط یه سوال شما گفتید که * وقتی مدرکمو آزاد کردن انصراف بدم تا طرحم تموم بشه* از چی انصراف بدید؟
    ممنون
    از ادامه تحصیل در خارچ از کشور
    به یکی از دوستان گفتن نمیدونم چند ماه وقت داری انصراف بدی
    فکر نکنم دانشگاه آزاد تعهد داشته باشه

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    ممنون
    از ادامه تحصیل در خارچ از کشور
    به یکی از دوستان گفتن نمیدونم چند ماه وقت داری انصراف بدی
    فکر نکنم دانشگاه آزاد تعهد داشته باشه
    آهان
    یعنی شما میخوای وثیقه بذاری مدارکت آزاد کنی و با مدارکت اپلای کنی بعد بهشون بگی من نمیخام برم خارج و طرحت روح رو ادامه بدی و سپس وثیقه ات رو آزاد کنی
    خب طبق قانونی که گذاشتند شما تا شش ماه بعد از وثیقه گذاشتن اگه تحصیلت در خارج شروع نشد یا انصراف دادی باید بهشون اطلاع بدی و طرحت رو شروع کنی

موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

وزارت بهداشت نظرش اینه که تو باید یه رشته ای بخونی که باهاش بتونی تو وزارت بهداشت کار کنی. و با علوم سیاسی نمیشه تو وزارت بهداشت کار کرد! پس وثیقه رو بر میدارن. حتی گاه رشته مرتبطه ولی تو ارزشیابی غیر مرتبط میشه! مثلا طرف میکروبیولوژی پزشکی خونده ولی تو وزارت باکتری شناسی ارزشیابی میشه و میفرستنش وزارت علوم!!!
    شما در کنار وثیقه گذاری میتونی طرحت رو بری و حتی بین طرحت فاصله هم بذاری. اداره تعهدات و اداره نیروی انسانی از هم جدان و همین قدر که یه نامه بیاری که طرحت تموم شده برای ازادی وثیقه کافیه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)