صفحه 3 از 57 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا
    oخوب آخه اطلاعات دقیق از کجا بیارم؟ زنگ میزنم سازمان طرح میگه به ما مربوط نمیشه بزنید فارغالتحصیلی .میرم اونجا میگه نه همون سازمان طرح باید جوابتو بده.فقط منو پاس میدن! اصلا جواب درست حسابی نمیدن
    گرفتن اطلاعات در این مورد یه کم سخته. چون یا نمی دونند یا جواب نمب دن. اما یه کم اگر پشتکار داشته باشید می تونید جواب بگیرید. یادتون باشه تلفنی جواب نمی دن. متاسفانه تعداد افرادی که در رشته های علوم پزشکی درس خونده باشن توی forum کمه. بنابراین فکر نمی کنم کسی تجربه مشابهی داشته باشه که به شما بده.

Junior Member

ممنون از همتون
    من امروز رفتم دانشگاه متاسفانه ریز نمراتمو نمیدن میگن باید بری از سازمان طرح نامه بیاری و ودیعه بذاری.در حالی که من که دیگه نمیخوام این رشته رو ادامه بدم چرا باید ودیعه بذارم من که میخوام معادل سازی کنم.

Senior Member

یه سری قانون هست که درسته مسخره هستن اما شما باید بر اساس اونا مدارکت رو بگیری. شما دو تا راه داری:

1. وثیقه بذاری مدرکتو بگیری بری خارج درستو بخونی برگردی وثیقت رو پس بگیری
    2. بری طرح و بعد از طرح به راحتی مدرکتو بگیری

اینا قانونه و شما مثل بقیه باید به اجبار یکی رو انتخاب کنی.
    من رفتم طرح الانم آزاده آزادم. به نظر من طرح رفتن خیلی کار آدم رو راحت می کنه....

Junior Member

راستش تمام هدفم اینه که یه جوری از دست این طرح خلاص شم.نمیخوام برمش حالا شده سد راه همه ی کارام!

Junior Member

دوستان کسی میدون هزینه وثیقه چنده برای طرح؟

واسه پزشکی ها که سالی 700.000 بود ... که به ازا هر ماه طرح 80.000 کسر میشد ..البته اینکه شما نمره منطقه 1 یا 2 را اورده باشی هم موثره ...شما باید پاشی بری اداره طرح و جدی بیگی ودیعه اوردم تا دقیق تا ریال اخر واست حساب کنن!
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Junior Member

جدی؟ چقدر عالی! یعنی من که دوسال طرح دارم حدودا 2 میلیون تومن؟ من فکر میکردم مث سربازیه یعنی مثلا 15 میلیون.مرسی از توضیحت.
    با اداره طرح تماس گرفتم بهم درست حسابی جواب ندادن گفتن باید پاشی بیای اینجا.منم که شهرستانیم.اما گویا مجبورم برم.
    حالا یه سوال؟ شما مطمئنید با گذاشتن ودیعه میشه رفت؟ آخه دانشگاه خارجی چطوری قبول میکنه بدون اصل مدرک و فقط با ریز نمره

Junior Member

منطقه یک یا دو منظور چیه؟

واسه پزشکی ها که سالی 700.000 بود ... که به ازا هر ماه طرح 80.000 کسر میشد ..البته اینکه شما نمره منطقه 1 یا 2 کنکور را اورده باشی هم موثره..اگه نمره کنکورت در حد منطقه 2 باشه دو برابر سنوات تحصیل باید تهعد خدمت داشته باشی
    مثال:
    4 سال لیسانس می شه 4در 2 = 8 سال
    منهای ( انترن شیپی + مدت طرح )
    = n سال
    ضرب در 700.000 می شه پولی که باید بدی
    ولی اگه نمره کنکورت با لا و در حد منطقه 1 با شه بجای 8 سال همون 4 سال را بذار تو رابطه ......
    ...شما باید پاشی بری اداره طرح و جدی بیگی ودیعه اوردم تا دقیق تا ریال اخر واست حساب کنن! دیگه سوال بسه !!!
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط شروین
    واسه پزشکی ها که سالی 700.000 بود ... که به ازا هر ماه طرح 80.000 کسر میشد ..البته اینکه شما نمره منطقه 1 یا 2 کنکور را اورده باشی هم موثره..اگه نمره کنکورت در حد منطقه 2 باشه دو برابر سنوات تحصیل باید تهعد خدمت داشته باشی
    مثال:
    4 سال لیسانس می شه 4در 2 = 8 سال
    منهای ( انترن شیپی + مدت طرح )
    = n سال
    ضرب در 700.000 می شه پولی که باید بدی
    ولی اگه نمره کنکورت با لا و در حد منطقه 1 با شه بجای 8 سال همون 4 سال را بذار تو رابطه ......
    ...شما باید پاشی بری اداره طرح و جدی بیگی ودیعه اوردم تا دقیق تا ریال اخر واست حساب کنن! دیگه سوال بسه !!!
    مرسی
    چرا نباید دیگه سوال کنم؟ اینجا مگه برای حل مشکل نیست؟؟؟؟!!!
    من باز سوال دارم! شما میتونی جواب ندی اگه دوست نداری!

/
    اما سوالم:
    خواستم ببینم اگه بخوام برم وثیقه بذارم مدرکی چیزی از من نمیخوان؟ مثلا نمیگن پذیرشت از دانشگاهو بیار؟ چون من میخوام بعد از دریافت ریز نمرات برم پذیرش بگیرم.
    یه سوال دیگه اینکه آیا وثیقه بذارم مدرک موقتم میدن یا فقط ریز نمرات؟
    پ.ن: من چون شهرستانم متاسفانه به این راحتی نمیتونم برم سازمان طرح یا وزارت بهداشت.میخوام اول مطمئن شم بعد برم.پس ممنون میشم پاسخ بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)