صفحه 38 از 57 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    شما انصراف میدی و اون مدت هم محفوظ میمونه. اونها یه نامه میدن وزارتخونه که شما انصراف دادی و رفتی و فلان مدت هم کار کردی. بعد از نو پروسه شروع طرح رو طی میکنی.
    اینطور راحت نیست . رفتن طرح دسته خودته اما بیرون امدنش به این راحتی نیست و امکان داره رییس شبکه نپذیره و ابزار اذیت کردن هم کم ندارن

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط royayi نمایش پست ها
    یعنی انصراف از طرحو لازم نیس بیمارستان قبول کنه؟ ممکنه قبول نکنن و بعد که نرفتم غیبت بزنن؟
    انصراف هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه؟ مثلا تو این استان نشه طرح رفت یا یک سال محروم شد؟
    ببخشید خیلی سوال می کنم آخه تا الان ندونستن قوانین خیلی بهم ضربه زده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    اینطور راحت نیست . رفتن طرح دسته خودته اما بیرون امدنش به این راحتی نیست و امکان داره رییس شبکه نپذیره و ابزار اذیت کردن هم کم ندارن
    انصراف حق شماست. اگر هم اذیت کنند بی قانونی از اونهاس. شما بدترین حالت رو در نظر بگیرید. فکر کنید که از فردا دیگه سر کار نرید. هرچی هم شبکه دنبالتون بفرسته جواب ندید. در این شرایط شبکه یه نامه میفرسته به دانشگاه و انفصال از خدمت شما رو اعلام میکنه. برای انصراف از طرح قانون خاصی نداریم. اگر هنوز شک دارید اول با شبکه بعد با دانشگاه بعد با وزارت چک کنید.
    شخصا خودم بعد از 7 ماه نامه انصراف هم ننوشتم. بهشون گفتم میرم مرخصی 2 ماهه و اگر بر نگشتم برام انصراف رد کنید. اونها هم همین کار رو کردن و من هم به مشکلی بر نخوردم. همیشه قانون رو چک کنید. اولش که بهشون گفتم میخوام مرخصی برم به دروغ بهم گفتن شما طبق قانون مرخصی نداری. در صورتی که تمامی کسانی که طرح میرن 2 ماه مرخصی بدون حقوق دارن.
    همیشه اگر جواب رد از یک ارگانی شنیدید با ارگان مافوق اون صحبت کنید.

Junior Member

سلام دوستان. من ارشد پرستاریم طرحم نرفتم. یک سال بین کارشناسی و ارشدم وقفه انداختم. خواستم وثیقه بذارم گفتن چون بیشتر از یک سال از فارغ تحصیلیت گذشته نمی تونی وثیقه بذاری. واقعا این جوریه؟
    حالا می خوام طرحمو برم یه جایی که ضریب 3 هست تو 14 ماه تموم کنم بعد تعهداتو بخرم تا به اپلای سال بعد برسم. اما می ترسم بگن باید 2 سال سابقه کار داشته باشی. سوالم اینه که من می تونم این کارو بکنم. به نظرم اینا فقط پایان طرح براشون مهمه دیگه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hadis65 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ارشد پرستاریم طرحم نرفتم. یک سال بین کارشناسی و ارشدم وقفه انداختم. خواستم وثیقه بذارم گفتن چون بیشتر از یک سال از فارغ تحصیلیت گذشته نمی تونی وثیقه بذاری. واقعا این جوریه؟
    حالا می خوام طرحمو برم یه جایی که ضریب 3 هست تو 14 ماه تموم کنم بعد تعهداتو بخرم تا به اپلای سال بعد برسم. اما می ترسم بگن باید 2 سال سابقه کار داشته باشی. سوالم اینه که من می تونم این کارو بکنم. به نظرم اینا فقط پایان طرح براشون مهمه دیگه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    متاسفانه همینطوره. البته اگر در حین این یک سال شروع به طرح می کردید قابل انجام بود. بند 2-4 رو بخونید:
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/1...ahodat8904.htm

و اما سوال من اینه که چطور متوجه شدن هنوز شروع نکردی؟ خودت گفتی بهشون؟ یا ازت پرسیدن؟

طرح با تعهدات فرق داره. با اتمام طرح تعهدات همچنان باقی میمونه، اما فرقش اینه که قابل خرید هست (به شرط عدم نیاز به شما)

سلام. من طرحمو تو منطقه 3.5 دارم ميگذرونم. 5ماه از طرحم باقي مونده .ميخام بدونم ميتونم الان انصراف بدم. و بعد از چند ماه يعني اسفند بعد امتحان رزيدنتي دوباره ثبت نام كنم؟ اينجوري واسه ثبت نام رزيدنتي مشكلي بيش نمياد؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin2013 نمایش پست ها
    سلام. من طرحمو تو منطقه 3.5 دارم ميگذرونم. 5ماه از طرحم باقي مونده .ميخام بدونم ميتونم الان انصراف بدم. و بعد از چند ماه يعني اسفند بعد امتحان رزيدنتي دوباره ثبت نام كنم؟ اينجوري واسه ثبت نام رزيدنتي مشكلي بيش نمياد؟
    شما در زمان ثبت نام ازمون رزیدنتی باید مشغول به طرح باشی. هر وقت ثبت نام تموم شد میتونی انصراف بدی. راه دیگه 2 ماه مرخصی بدون حقوق هست.
    باید طوری برنامه ریزی کنید که قبل از شروع دوره رزیدنتی طرحتون کامل شده باشه.

شما در زمان ثبت نام ازمون رزیدنتی باید مشغول به طرح باشی. هر وقت ثبت نام تموم شد میتونی انصراف بدی. راه دیگه 2 ماه مرخصی بدون حقوق هست.
    باید طوری برنامه ریزی کنید که قبل از شروع دوره رزیدنتی طرحتون کامل شده باشه.
    نه، لزومی نداره که طرح تموم شده باشه. اگه تموم هم نشده باشه، به شرط اینکه در حال گذروندن طرح باشن و انصراف نداده باشن، تا شهریور رو میرن طرح بعد نامه میگیرن و ادامه طرحشون به طرح رزیدنتی اضافه میشه.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Radioseeker نمایش پست ها
    نه، لزومی نداره که طرح تموم شده باشه. اگه تموم هم نشده باشه، به شرط اینکه در حال گذروندن طرح باشن و انصراف نداده باشن، تا شهریور رو میرن طرح بعد نامه میگیرن و ادامه طرحشون به طرح رزیدنتی اضافه میشه.
    این موردی که شما میگی به شرطی هست که طرحشون رو در عرض سه ماه پس از فارغ التحصیلی در منطقه کمتر از 4 پنجم شروع کرده باشن. وگرنه باید طرحشون قبل از رزیدنتی تموم بشه.

Junior Member

متاسفانه همینطوره. البته اگر در حین این یک سال شروع به طرح می کردید قابل انجام بود. بند 2-4 رو بخونید:
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/1...ahodat8904.htm

و اما سوال من اینه که چطور متوجه شدن هنوز شروع نکردی؟ خودت گفتی بهشون؟ یا ازت پرسیدن؟

طرح با تعهدات فرق داره. با اتمام طرح تعهدات همچنان باقی میمونه، اما فرقش اینه که قابل خرید هست (به شرط عدم نیاز به شما)
    ممنون بابت جوابت. من ازشون پرسیدم شرایط گذاشتن وثیقه چیه اونا گفتن نباید بیشتر از یک سال از فارغ التحصیلیت گذشته باشه و ... من فکر کردم منظورشون فارغ تحصیلی آخرین مقطع یعنی ارشد. بعد شرایطم گفتم گفتن تاریخ فارغ تحصیلی لیسانستو دقیق بهمون بگو که بهشون گفتم چند ماهی از یک سال بیشتر بود یعنی تیر که از کارشناسی فارغ تحصیل شدم مهر سال بعدش ارشدمو شروع کردم که گفتن نمیشه. البته خوب من فکر کردم به هر حال در جریان کار متوجه میشم. حالا یه جا پیدا کردم طرحمو 14 ماهه تموم کنم پایان طرحو بگیرم و تعهداتو بخرم. البته این که میگید اگر به من نیاز نداشته باشن می خوام با چند تا دانشگاه که گرایش منو نیاز ندارن هماهنگ کنم بگم اعلام نیاز را به این دانشگاه ها بدن میگن خانمی که مسئولش اول می پرسه که کدوم دانشگاه های بفرستم. حالا چیزی که هست می خوام مطمئن شم که این کار مشکلی نداره من همه فروم مربوط به طرحو خواندم . گفتم نکنه این کارو بکنم باز اینا یه قانونی تبصره ای از یه جا دربیارن که بگن طرح کوتاه کردی نمیشه و از این حرفا ...ممنون

سلام دوستان
    من مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) خوندم.
    این طرح پزشکان و پیراپزشکان رو متوجه شدم که به صورت غیر اجباری شامل حال رشته ما هم میشه. متاسفانه نتونستم اطلاعاتی در این زمینه بیابم.

می خواستم بدونم امکان گذراندن این طرح هم برای من هست؟ و ایا گذراندن این طرح به جای خدمت سربازی شدنی است؟
    با سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)