صفحه 39 از 57 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) خوندم.
    این طرح پزشکان و پیراپزشکان رو متوجه شدم که به صورت غیر اجباری شامل حال رشته ما هم میشه. متاسفانه نتونستم اطلاعاتی در این زمینه بیابم.

می خواستم بدونم امکان گذراندن این طرح هم برای من هست؟ و ایا گذراندن این طرح به جای خدمت سربازی شدنی است؟
    با سپاس فراوان
    طرح در مواردی شامل حالتون میشه که فارغ التحصیل وزارت بهداشت باشید. و من فکر نمیکنم رشته شما جز رشته های وزارت بهداشت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    طرح در مواردی شامل حالتون میشه که فارغ التحصیل وزارت بهداشت باشید. و من فکر نمیکنم رشته شما جز رشته های وزارت بهداشت باشه.
    ممنون اقای دکتر عرفان . لطفا لینک های زیر رو ببینید. و نظرتون رو بفرمایید

http://tarh.behdasht.gov.ir/uploads/mohandesp.docx

http://tarh.behdasht.gov.ir/index.as...newsview=81315

من با این تفاسیر فک کنم شامل طرح اختیاری بشه.
    این طرح ، خدمت سربازی رو کاور می کنه؟
    بازم ممنون

erfan1985 آواتار ها

ممنون اقای دکتر عرفان . لطفا لینک های زیر رو ببینید. و نظرتون رو بفرمایید

http://tarh.behdasht.gov.ir/uploads/mohandesp.docx

http://tarh.behdasht.gov.ir/index.as...newsview=81315

من با این تفاسیر فک کنم شامل طرح اختیاری بشه.
    این طرح ، خدمت سربازی رو کاور می کنه؟
    بازم ممنون
    بسیار جالبه!
    بله کسی که طرح بره دیگر نیاز نیست که سربازی بره.
    مزایای طرح به سربازی اینه که در طرح حقوق دارید، جزو سوابق کاری شما حساب میشه، و امتیاز جمع می کنید (البته در صورت نیاز به داشتن امتیاز برای انجام خدمات بالینی)
    برای پزشکها مشکلاتش این بود که فقط جای بد و دور افتاده میشد رفت. نمیدونم این در مورد شما هم صادقه یا نه. مشکل دیگه دوران طرح بود که طولانی تر از سربازی هست. طرح 24 ماهه (البته بسته به ضریب محرومیت منطقه میتونه تا 14 ماه و نیم کاهش پیدا کنه- مناطق نابود و داغون!!!) ولی سربازی ظاهرا 18 ماهه. درسته؟؟

بسیار جالبه!
    بله کسی که طرح بره دیگر نیاز نیست که سربازی بره.
    مزایای طرح به سربازی اینه که در طرح حقوق دارید، جزو سوابق کاری شما حساب میشه، و امتیاز جمع می کنید (البته در صورت نیاز به داشتن امتیاز برای انجام خدمات بالینی)
    برای پزشکها مشکلاتش این بود که فقط جای بد و دور افتاده میشد رفت. نمیدونم این در مورد شما هم صادقه یا نه. مشکل دیگه دوران طرح بود که طولانی تر از سربازی هست. طرح 24 ماهه (البته بسته به ضریب محرومیت منطقه میتونه تا 14 ماه و نیم کاهش پیدا کنه- مناطق نابود و داغون!!!) ولی سربازی ظاهرا 18 ماهه. درسته؟؟
    خوب خیلی عالیه. ممنون از وقتی که می گذارید دکتر عرفان.
    زمانی سربازی 18 ماه بود و اما الان 21 ماه است که اگر امریه باشی میشه 24 ماه :ی.
    اقای دکتر من هر چی تو سایت گشتم چیزی پیدا نکردم که چه طوری و از کجا باید برای طرح اقدام کنم؟

اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

ممنون از وقتی که می گذارید

erfan1985 آواتار ها

اقای دکتر من هر چی تو سایت گشتم چیزی پیدا نکردم که چه طوری و از کجا باید برای طرح اقدام کنم؟

راستش در مورد شرایط شما نمیدونم. بهتره با امور نیروی انسانی وزارت بهداشت صحبت کنید. تلفنی ازشون بپرسید. (زنگ بزن وزارت بهداشت بگو وصل کنن نیرو انسانی)

شماره مستقیم اداره طرح وزارت بهداشت: 02181452670

Senior Member baharina آواتار ها

دوستان من سال ديگه در رشته پزشكي دانشگاه سراسري فارغ التحصيل ميشم
    ظاهرا هزينه ازادكردن مدرك حدود ٥٠ميليون هست، اگر ١٨ماه طرح رو كامل برم ، چه مبلغي براي ازاد كردن مدركم بايد بپردازم؟ ممنون

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    دوستان من سال ديگه در رشته پزشكي دانشگاه سراسري فارغ التحصيل ميشم
    ظاهرا هزينه ازادكردن مدرك حدود ٥٠ميليون هست، اگر ١٨ماه طرح رو كامل برم ، چه مبلغي براي ازاد كردن مدركم بايد بپردازم؟ ممنون
    هزینه 40 تومان هست نه 50 تا!
    طرح 24 ماه هست نه 18 ماه.
    جواب سوالتون هم بستگی به دانشگاهتون داره و سهمیه کنکور دبیرستانتون. در محدوده 10 میلیون میشه!

Senior Member baharina آواتار ها

هزینه 40 تومان هست نه 50 تا!
    طرح 24 ماه هست نه 18 ماه.
    جواب سوالتون هم بستگی به دانشگاهتون داره و سهمیه کنکور دبیرستانتون. در محدوده 10 میلیون میشه!
    منظورم از ٥٠ميليون، طرح و تعهد باهم بود
    منظورم از ١٨ماه در محل زير ٤/٥ بود
    من دانشگاه تهران با سهميه منطقه١ هستم، ميتونيد راهنمايي كنيد بعد ازاتمام طرح چه مبلغي حدودا بايد بپردازم؟
    درضمن من سهميه نخبگان هم دارم، ايا اين در مدت طرح من و يا هزينه ازادكردن مدركم به من كمكي ميتونه كنه!؟
    ممنون

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    منظورم از ٥٠ميليون، طرح و تعهد باهم بود
    منظورم از ١٨ماه در محل زير ٤/٥ بود
    من دانشگاه تهران با سهميه منطقه١ هستم، ميتونيد راهنمايي كنيد بعد ازاتمام طرح چه مبلغي حدودا بايد بپردازم؟
    درضمن من سهميه نخبگان هم دارم، ايا اين در مدت طرح من و يا هزينه ازادكردن مدركم به من كمكي ميتونه كنه!؟
    ممنون
    طرح و تعهد با هم 40 تا میشه! 50 تا مال دندونپزشکی هست.
    منطقه یک یعنی تعهداتتون یک برابر مدت تحصیل هست. این مدت رو منهای طول انترنی و طرح کنید. چیزی حدود 4 سال میمونه که سالی ..... تومن باید بخریدش. که قیمت دقیق رو یادم نیست. ولی قبلا که حساب کرده بودم زیر 10 تومن در میاد. گوگلش کن!!
    در مورد سوال اخرتون فکر می کنم نه!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)