صفحه 4 از 57 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

دوست عزیز. با شروین موافقم. جواب سوالاتت رو کسی نمی تونه جواب بده. بهترین کار اینه که یه بار بری وزارت بهداشت بپرسی. می تونی تلفن مربوط رو از سایت وزارت بهداشت پیدا کنی و زنگ بزنی یه سری اطلاعات بپرسی. سوالات ریزی که شما می پرسی رو خودتون می تونید جوابش رو پیدا کنی. این قوانین هر روز داره عوش می شه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

خوب من برگشتم بعد از مدتی
    حضورا رفتم از وزارت بهداشت شرایطشو پرسیدم .گفتند وثیقش 4 میلیون تومنه !

البته جهت اطلاع عرض کنم که این مبلغ برای رشته پزشکی و دانشگاه دولتی... 10 میلیون 400 هست...بصورت وثیقه...و اگر!! شخص برگرده باید دوره طرح بگذرونه تا اجازه کار بتونه بگیره.../.

Junior Member

دوستان کسی میدونه که آیا میشه به جای این 4 میلیون سند گذاشت یا باید نقد باشه؟

سند 4 میلیونی هم مگه داریم.!!..
    تا اونجا که میدونم باید نقد حساب کنین.../.

Junior Member

نه دوست عزیز ببینید شما میتونین به عنوان وثیقه پول نقد یا سند بذارین.
    وقتی شما سند میذارین به اندازه همون مبلغ وثیقه که حالا بسته به قیمت ملک یک ده یا یک بیستم......هست در گرو بانک قرار میگیره.

Junior Member

شما میتونین سند گرو بذارین ،و اگه کاملا واضح باشه که سند قیمتش بیشتر از ۴ میلون تومن هست دیگه از یک قسمت از کارتون که مربوط به ارزیابی قیمت ملک هست و میتونه ۱ ماه طول بکشه،کم می‌شه.
    Everything is possible,especially happiness

Junior Member

سلام به دوستان عزیز من پرستاری شهید بهشتی خواندم و 2سال طرح گذرانده ام کلیه مدارک لازم را هم تحویل داده ام حالا دانشگاه میگه چون روزانه بودی 2سال دیگر هم باید خدمت کنم( در بخش دولتی)کسی در این مورد اطلاعی دارد؟ایا راهی است مدارکم را بگیرم چون در بیمارستانهای دولتی وخصوصی خیلی سخت کار پیدا میشود گناه ما چیست که روزانه بودیم؟( من برای مهاجرت به مدرکم احتیاج دارم.)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar
    سلام به دوستان عزیز من پرستاری شهید بهشتی خواندم و 2سال طرح گذرانده ام کلیه مدارک لازم را هم تحویل داده ام حالا دانشگاه میگه چون روزانه بودی 2سال دیگر هم باید خدمت کنم( در بخش دولتی)کسی در این مورد اطلاعی دارد؟ایا راهی است مدارکم را بگیرم چون در بیمارستانهای دولتی وخصوصی خیلی سخت کار پیدا میشود گناه ما چیست که روزانه بودیم؟( من برای مهاجرت به مدرکم احتیاج دارم.)
    می تونید پولش رو به دانشگاه بدید و اون دو سال رو بخرید. هزینه اش برای پرستاری خیلی کمه. (کلا کمتر از 800000 تومان) دقیقش رو از دانشگاهتون بپرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    می تونید پولش رو به دانشگاه بدید و اون دو سال رو بخرید. هزینه اش برای پرستاری خیلی کمه. (کلا کمتر از 800000 تومان) دقیقش رو از دانشگاهتون بپرسید.
    سلام دوست عزیز.... ممنونم از راهنمایی شما

قسمت تحویل مدرک اصلا جواب واضحی به ما نمیدهند. از مسوول قسمت فارغ التحصیلان هم راهنمایی خواسته بودم گفتند برو دو سال دیگه کار کن بعد برای تحویل مدرک بیا . آیا دانشگاههای دولتی خرید خدمت را انجام میدهند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)