صفحه 40 از 57 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Senior Member baharina آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    طرح و تعهد با هم 40 تا میشه! 50 تا مال دندونپزشکی هست.
    منطقه یک یعنی تعهداتتون یک برابر مدت تحصیل هست. این مدت رو منهای طول انترنی و طرح کنید. چیزی حدود 4 سال میمونه که سالی ..... تومن باید بخریدش. که قیمت دقیق رو یادم نیست. ولی قبلا که حساب کرده بودم زیر 10 تومن در میاد. گوگلش کن!!
    در مورد سوال اخرتون فکر می کنم نه!!!
    ممنون
    من اين لينك رو پيداكردم:http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/1...ahodat8904.htm
    اينجا نوشته به ازاي هر سال خدمت فقط ٣ميليون ازمبلغ وثيقه كم ميشه! با اين حساب من اگر ٢سال كامل طرح رو برم باز بايد ٣٤ميليون وثيقه بذارم؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    ممنون
    من اين لينك رو پيداكردم:http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/1...ahodat8904.htm
    اينجا نوشته به ازاي هر سال خدمت فقط ٣ميليون ازمبلغ وثيقه كم ميشه! با اين حساب من اگر ٢سال كامل طرح رو برم باز بايد ٣٤ميليون وثيقه بذارم؟؟؟؟
    نه. اون فقط مربوط به طرح هست. وقتی طرح شما تموم شد شما دیگه شامل اون قانون نمیشید.
    و قانون بند 3-1 در موردتون صدق میکنه. 2 میلیون تومن به ازای هر سال تعهد (به شرطی که طرحت رو رفته باشی)
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/1...Riznomarat.htm

Junior Member

با سلام
    یه سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدبد
    من کاردانی علوم آزمایشگاهی و کارشناسی ناپیوسته حشره شناسی هستم خواستم بدونم منم شامل اون قانون که تا طرحو نگذرونی نمیتونی بیش از یه بار ارشد بدی میشم؟چون طرح کاردانیم اجباریه اما طرح لیسانسم نه
    تراخدا جواب بدین

سلام دوستان
    منم تقریبا مشکل خانم حدیث رو دارم.بین کارشناسی و ارشدم یک سال فاصله بوده و البته در حال حاضر مشغول گذروندن طرحم هستم. (به صورت طرح هیات علمب دانشگاه چهرم). مدت زمان تعهدات منو 2 سال و 8 ماه برابر با مدت زمان ارشدم زده بودن و گفته بودن که اجباریه که میشه تا خرداد 94.من دارم ازدواج میکنم و سال بعد میخوام از ایران برم.هر دو برای ادامه تحصیل میریم.من از دانشگاه جهرم درخواست خروج از طرح دادم و با شرط اومدن جایگزین باهام موافقت شده.شهریور بعد از اتمام مرخصیم خروج از طرحو اونجا میگیرم و یه بیمارستان طرحمو شروع می کنم.قصدم از این کار این بود که همون مدت دوسال طرحو لازم باشه بگذرونم.که یک سالش رفته و سال دیگه تموم بشه.و بعدش تعهداتمو بخرم و مدرکمو آزاد کنم.حالا ترس من اینه که بعد از اینکه جهرم مدت زمان کارمو اعلام کرد و من مجددا خواستم طرحمو شروع کنم بگن 1 سال و 8 ماه باید طرح بگذرونم.در صورتی که بدون محاسبه تعهدات طرح واسه همه باید 2 سال باشه.خیلی سرچ کردم و سوال پرسیدم و جواب های ضد و نقیض شنیدم.آخرین جوابم این بوده که من برابر مدت تحصیل ارشد تهعدات آموزش رایگان دارم و طرح با تعهد فرق داره.2 سال طرح که تموم بشه من میتونم تعهداتم رو بخرم.
    دوستان اگه کسی چیزی میدونه منو راهنمایی کنه ممنون می شم

نقل قول نوشته اصلی توسط hadis65 نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابت. من ازشون پرسیدم شرایط گذاشتن وثیقه چیه اونا گفتن نباید بیشتر از یک سال از فارغ التحصیلیت گذشته باشه و ... من فکر کردم منظورشون فارغ تحصیلی آخرین مقطع یعنی ارشد. بعد شرایطم گفتم گفتن تاریخ فارغ تحصیلی لیسانستو دقیق بهمون بگو که بهشون گفتم چند ماهی از یک سال بیشتر بود یعنی تیر که از کارشناسی فارغ تحصیل شدم مهر سال بعدش ارشدمو شروع کردم که گفتن نمیشه. البته خوب من فکر کردم به هر حال در جریان کار متوجه میشم. حالا یه جا پیدا کردم طرحمو 14 ماهه تموم کنم پایان طرحو بگیرم و تعهداتو بخرم. البته این که میگید اگر به من نیاز نداشته باشن می خوام با چند تا دانشگاه که گرایش منو نیاز ندارن هماهنگ کنم بگم اعلام نیاز را به این دانشگاه ها بدن میگن خانمی که مسئولش اول می پرسه که کدوم دانشگاه های بفرستم. حالا چیزی که هست می خوام مطمئن شم که این کار مشکلی نداره من همه فروم مربوط به طرحو خواندم . گفتم نکنه این کارو بکنم باز اینا یه قانونی تبصره ای از یه جا دربیارن که بگن طرح کوتاه کردی نمیشه و از این حرفا ...ممنون
    منم مثل شما اول خواستم برای وثیقه اقدام کنم که چون دقیقا مشکل شما رو داشتم گفتن نمیشه.در رابطه با طرحتون هم تا جایی که من اطلاع دارم و در دوستانم دیدم اگه جایی که ضریب منطقه محروم داره و بگذرونید و کمتر بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد.من دوستم همین کار و کرد و الانم مدرکشو گرفته.البته اون لیسانس بود.شما مدت زمان ارشدتوت چند سال بوده؟

Junior Member

چرا جواب منو نمیدید
    خواهش میکنم توی بد وضعیتی هستم
    با سلام
    من کاردانی علوم آزمایشگاهی و کارشناسی ناپیوسته حشره شناسی هستم خواستم بدونم منم شامل اون قانون که تا طرحو نگذرونی نمیتونی بیش از یه بار ارشد بدی میشم؟چون طرح کاردانیم اجباریه اما طرح لیسانسم نه
    تراخدا جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط artmasoud نمایش پست ها
    چرا جواب منو نمیدید
    خواهش میکنم توی بد وضعیتی هستم
    با سلام
    تراخدا جواب بدین
    شما به هر حال طرح دوره کاردانی رو باید بگذرونید.طرح دوره کاردانی هم یک سال هست اگه اشتباه نکنم و اگه مناطق محروم طرحو برین که کمتر هم میشه.شما برای اطمینان بیشتر از وزارت بهداشت یا امور مربوط به طرح دانشگاه شهر خودتون سوال کنین.این قانونا اینقدر زیاده و هر بار یه چیزی میگن که عملا همه گیج هستن.حالا اصلا شاید خدا کرد و شما همون بار اول ارشد قبول شدین و دیگه قضیه طرح موکول بشه به بعد ارشدتون

سلام دوستان
    من درخواست خروج از طرح خود را از دانشگاه جهرم که به صورت طرح هیئت علمی آنجا بوده ام از بعد از عید اعلام کرده بودم...دانشگاه به من گفت که در صورتی که جایگزین در گرایش خودت بیاری ما آزادت می کنیم که بری.یک جایگزین با گزایش خودم من پیدا کزدم.بعد که ازشون تقاضای نامه عدم نیاز کزدم گفتن که باید بیاد شروع به کار کنه، بعد که شروع به کار کرد من باز ازشون نامه عدم نیاز رو خواستم و گفتن که هنوز مطمئن نیستیم که بمونه و در نهایت دیروز به من گفتن که یه سری شرایط از نظر ما محقق نیست و ترم مهر هم باید جهرم باشی.در صورتی که من نه اصلا نه می خوام نه میتونم که برگردم اونجا.کارم هم اینجا میخوام بیمارستان شروع کنم و میگن باید اول تکلیفت با جهرم معلوم بشه.دوستان کسی نظری داره؟اونا میتونن به زور منو مجبور به موندن کنن؟اگه من نرم و غیبت بخورم چه اتفاقی می افته؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesilence121 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من درخواست خروج از طرح خود را از دانشگاه جهرم که به صورت طرح هیئت علمی آنجا بوده ام از بعد از عید اعلام کرده بودم...دانشگاه به من گفت که در صورتی که جایگزین در گرایش خودت بیاری ما آزادت می کنیم که بری.یک جایگزین با گزایش خودم من پیدا کزدم.بعد که ازشون تقاضای نامه عدم نیاز کزدم گفتن که باید بیاد شروع به کار کنه، بعد که شروع به کار کرد من باز ازشون نامه عدم نیاز رو خواستم و گفتن که هنوز مطمئن نیستیم که بمونه و در نهایت دیروز به من گفتن که یه سری شرایط از نظر ما محقق نیست و ترم مهر هم باید جهرم باشی.در صورتی که من نه اصلا نه می خوام نه میتونم که برگردم اونجا.کارم هم اینجا میخوام بیمارستان شروع کنم و میگن باید اول تکلیفت با جهرم معلوم بشه.دوستان کسی نظری داره؟اونا میتونن به زور منو مجبور به موندن کنن؟اگه من نرم و غیبت بخورم چه اتفاقی می افته؟
    شما هیچ تعهدی نداری اونجا بمونی. متاسفانه اکثرا همین طوری برخورد می کنن که بر خلاف قوانین هست. علتش هم اینه که نیرو کم دارن و نیز طمع کار هستن! از ابتدا هم نیازی نبوده جایگزین پیدا کنی. اگر شما از فردا سر کار نری هیچ اتفاقی نمیفته. پس از مدتی مدارک شما برای دانشگاه علوم پزشکی استان و یا وزارت ارسال میشه و شما از نو طرح رو شروع میکنی در حالی که مدتی که کار کردی محفوظ میمونه. من هم این کار رو کردم. حتی نامه انصراف هم ننوشتم. رفتم مرخصی و دیگه بر نگشتم. البته پروسش یه کم طولانی هست. چه باهاتون مواقت بشه چه نشه. مگه اینکه دنبالش بدویی.

Junior Member

سلام.من طرحم آخرای آبان تموم میشه و الان دارم برای رزیدنتی میخونم.چون مرخصی طلب دارم 3 روز آخر هفته رو میام مرکز اما مردم اینجا رفتن شکایت کردن دکتر نداریم و امروز معاون شبکه زنگ زد که حتما باید یه روز در میون بیای ولی برای من مقدور نیست و هر چی گفتم قبول نکرد و شروع کرد به تهدید کردن که برات روزایی که نیستی رو غیبت می زنم و تازه پایان طرحت رو هم امضا نمی کنم.
    میخاستم بدونم می تونه برام غیبت بزنه در حالی که مرخصی استحقاقی طلب دارم؟؟؟ یا می تونه پایان طرحمو امضا نکنه؟؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)