صفحه 41 از 57 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط meri83 نمایش پست ها
    سلام.من طرحم آخرای آبان تموم میشه و الان دارم برای رزیدنتی میخونم.چون مرخصی طلب دارم 3 روز آخر هفته رو میام مرکز اما مردم اینجا رفتن شکایت کردن دکتر نداریم و امروز معاون شبکه زنگ زد که حتما باید یه روز در میون بیای ولی برای من مقدور نیست و هر چی گفتم قبول نکرد و شروع کرد به تهدید کردن که برات روزایی که نیستی رو غیبت می زنم و تازه پایان طرحت رو هم امضا نمی کنم.
    میخاستم بدونم می تونه برام غیبت بزنه در حالی که مرخصی استحقاقی طلب دارم؟؟؟ یا می تونه پایان طرحمو امضا نکنه؟؟!
    بله متاسفانه طرح خیلی چیزه سلیقه ای و بیخودیه و اگه گیره رییسه ناتو بیفتی خیلی اذیت میشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    بله متاسفانه طرح خیلی چیزه سلیقه ای و بیخودیه و اگه گیره رییسه ناتو بیفتی خیلی اذیت میشی
    خب وقتی من تعداد روز ای تعهد خدمتم رو برم دیگه چجوری واسم غیبت بزنه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meri83 نمایش پست ها
    خب وقتی من تعداد روز ای تعهد خدمتم رو برم دیگه چجوری واسم غیبت بزنه؟
    طبق فانون شما سالی 30 روز مرخصی استحقاقی داری و 2 ماه مرخصی بدون حقوق. حالا اینکه اون ادم چهطوری با پزشکها کنار بیاد سلیقه ای هست. به هر حال اگر غیر قانونی عمل کنه (که معمولا این کار رو هم میکنن!!!!) شمل میتونی شکایت کنی!!! (کی حوصله داره!!)

سلام دوستان.
    یه سوال داشتم..من رشته ام هوشبریه و سال اخرم.امسال میخوام ارشد شرکت کنم.ولی رشته ای که میخام بخونم طرح نداره،بعد از 2سال خوندن ارشدم .تکلیف این طرح اجباریه هوشبریم چی میشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.خیلی سرگردونم..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال داشتم..من رشته ام هوشبریه و سال اخرم.امسال میخوام ارشد شرکت کنم.ولی رشته ای که میخام بخونم طرح نداره،بعد از 2سال خوندن ارشدم .تکلیف این طرح اجباریه هوشبریم چی میشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.خیلی سرگردونم..
    سرگردونی نداره
    بعد از ارشد می روید طرح
    البته در دانشگاههای شهرستان می تونید اگه زرنگ باشید با همون ارشد مربی هییت علمی شوید
    اگرم نشد می تونید در مراکزی که مرتبط بارشته ارشدتون هست مشغول طرح شوید
    کلا یک قاعده کلی وجود دراه که: افراد طرحشون مرتبط با مقطع بالاتر خواهد بود اگر حتی رشته ارشد طرح اجباری نداشته باشد.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    سرگردونی نداره
    بعد از ارشد می روید طرح
    البته در دانشگاههای شهرستان می تونید اگه زرنگ باشید با همون ارشد مربی هییت علمی شوید
    اگرم نشد می تونید در مراکزی که مرتبط بارشته ارشدتون هست مشغول طرح شوید
    کلا یک قاعده کلی وجود دراه که: افراد طرحشون مرتبط با مقطع بالاتر خواهد بود اگر حتی رشته ارشد طرح اجباری نداشته باشد.
    جدی؟یعنی دیگه مجبور نیستم طرح رشته خودمو برم؟آخه رشته ام هوشبریه و ارشد میخام فیزیولوژی بخونم.
    منطقی هم نیست که بعد از 2سال ارشد دوباره طرح کارشناسیو رفت.آدم همه چی یادش میره

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_2012 نمایش پست ها
    جدی؟یعنی دیگه مجبور نیستم طرح رشته خودمو برم؟آخه رشته ام هوشبریه و ارشد میخام فیزیولوژی بخونم.
    منطقی هم نیست که بعد از 2سال ارشد دوباره طرح کارشناسیو رفت.آدم همه چی یادش میره
    بله شما با رشته ارشدتون میتونین طرحتونو بگذرونین و همون طور که دوست قبلی هم گفتن میتونین مربی هیات علمی دانشگاه های تیپ دو و سه بشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran university of medical science,radiology

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    با سلام دوباره.
    من امروز زنگیدم وزارتخونه و در اینباره دوباره صحبت کردم. نتیجه این شد که بله. این کار شدنی هست. شما طرحت رو شروع می کنی و همزمان وثیقه می ذاری. مدارکت 3-4 ماه بعد آماده میشه.تو همچنان طرحت رو ادامه میدی ونیز برای پذیرش اقدام میکنی. هر وقت پذیرش گرفتی و خواستی بری اون ور آب، انصراف میدی و پرواز میکنی میری!! اون مدتی هم که کار کردی محفوظ می مونه تا اینکه برگردی و باقی مانده تعهداتت رو انجام بدی.
    سلام
    خواستم بپرسم که این مراکز تحقیقاتی رشته های لیسانسم واسه طرح میگیرن؟؟مثه رادیولوژی

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nmos نمایش پست ها
    سلام
    خواستم بپرسم که این مراکز تحقیقاتی رشته های لیسانسم واسه طرح میگیرن؟؟مثه رادیولوژی
    بسته به مرکزش داره
    شما باید با مسول مرکز صحبت کنید که شما را به عنوان کارشناس پژوهشی قبول کنند
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام دوستان عزیر یه سوال حیاتی دارم: بنده شهریور از رشته پزشکی فارغ التحصیل شدم آیا میتونم نرم طرح و امتحان دستیاری شرکت کنم؟
    دوستان لطفا هر کی میدونه در این مورد بنده رو راهنمایی کنه الان خیلی بلاتکلیفم. سپاس از همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)