صفحه 42 از 57 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Amb نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیر یه سوال حیاتی دارم: بنده شهریور از رشته پزشکی فارغ التحصیل شدم آیا میتونم نرم طرح و امتحان دستیاری شرکت کنم؟
    دوستان لطفا هر کی میدونه در این مورد بنده رو راهنمایی کنه الان خیلی بلاتکلیفم. سپاس از همه
    نه مگر به یکی از شرایط زیر:
    1- تنها فرزند خانواده باشی
    2- از اعضای خانواده جانباز و شهدا و ...
    3- شاگرد اول دانگاهتون باشی و به عنوان استریت معرفی بشی
    4- ازدواج کرده باشی
    5- طرحت رو در عرض سه ماه پس از فارغ شدن در منطقه کمتر از 4 پنجم شروع کرده باشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    نه مگر به یکی از شرایط زیر:
    1- تنها فرزند خانواده باشی
    2- از اعضای خانواده جانباز و شهدا و ...
    3- شاگرد اول دانگاهتون باشی و به عنوان استریت معرفی بشی
    4- ازدواج کرده باشی
    5- طرحت رو در عرض سه ماه پس از فارغ شدن در منطقه کمتر از 4 پنجم شروع کرده باشی.
    من هیچ کدوم از 4 شرط اول رو ندارم ولی میخوام بپرسم اگه کسی طرح رو به تعویق بیاندازه آیا واقعا اتفاق خاصی میافته؟(مثلا اضافه بخوره) چون الان بعضی از دوستان من طرح نرفتن و بدون اینکه شرایط بالا رو داشته باشن میخوان توی امتحان دستیاری شرکت کنن...
    راستی در مورد بند 5 که فرمودید آیا اگه شرایط ذکر شده برقرار باشه میتوان در آزمون 2 سال بعد( وسط دوره طرح) شرکت کرد یا فقط باید در اولین ازمون بعدی شرکت کرد؟
    سپاس

erfan1985 آواتار ها

من هیچ کدوم از 4 شرط اول رو ندارم ولی میخوام بپرسم اگه کسی طرح رو به تعویق بیاندازه آیا واقعا اتفاق خاصی میافته؟(مثلا اضافه بخوره) چون الان بعضی از دوستان من طرح نرفتن و بدون اینکه شرایط بالا رو داشته باشن میخوان توی امتحان دستیاری شرکت کنن...
    راستی در مورد بند 5 که فرمودید آیا اگه شرایط ذکر شده برقرار باشه میتوان در آزمون 2 سال بعد( وسط دوره طرح) شرکت کرد یا فقط باید در اولین ازمون بعدی شرکت کرد؟
    سپاس
    نه اتفاق خاصی نمیفته. اما امتحان هم نمیتونه بده.
    بله میشه.

Junior Member

نه اتفاق خاصی نمیفته. اما امتحان هم نمیتونه بده.
    بله میشه.
    در مورد اینکه فرمودید امتحان هم نمیتونه بده ولی پس چطور بار قبل امتحان دادند و ابن بار هم میخوان شرکت کنن؟
    در مورد اینکه فرمودید بله میشه ، امکان داره بیشتر توضیح بدبن یعنی منظورتون کدوم هست که میشه در واقع آیا میشه وسط دوره طرح در آزمون شرکت کرد؟

erfan1985 آواتار ها

در مورد اینکه فرمودید امتحان هم نمیتونه بده ولی پس چطور بار قبل امتحان دادند و ابن بار هم میخوان شرکت کنن؟
    در مورد اینکه فرمودید بله میشه ، امکان داره بیشتر توضیح بدبن یعنی منظورتون کدوم هست که میشه در واقع آیا میشه وسط دوره طرح در آزمون شرکت کرد؟
    -احتمالا شرایط خاصی داشتن یا مشمول شرایط پست قبل بودن. وگرنه نمیشه. اگر باهاشون در ارتباطید ازشون بپرسید چه کردن. تا تکلیف طرح معلوم نشه هیچ کاری نمیشه کرد.
    -بله دیگه.. به شرطی که ظرف سه ماه از پایان تحصیل در منطقه کمتر از 4/5 شروع به کار کنی میتونی امتحان بدی. شرطش اینه که زمان امتحان مشغول به کار بوده باشی. به شرط مشغول بودن سال بعدش هم میشه شرکت کنی. و همینطور بعدش!!! (البته تا اون موقع دیگه طرحت تموم شده) در واقع شرطش اینه که اگر هم قبول شی تا روز قبل از شروع رزیدنتی مشغول به طرح باقی بمونی و باقی مونده طرحت به تعهدات تخصصت اضافه میشه.
    به لینکهای زیر هم یه سری بزنید قوانین رو نوشته:
    http://www.sanjeshp.ir/dastyari39/apx/Et901003.pdf

http://isna.ir/fa/news/91091306657/%...A7%D9%85%D9%87
    ویرایش توسط erfan1985 : October 19th, 2013 در ساعت 08:29 AM

Junior Member

-احتمالا شرایط خاصی داشتن یا مشمول شرایط پست قبل بودن. وگرنه نمیشه. اگر باهاشون در ارتباطید ازشون بپرسید چه کردن. تا تکلیف طرح معلوم نشه هیچ کاری نمیشه کرد.
    -بله دیگه.. به شرطی که ظرف سه ماه از پایان تحصیل در منطقه کمتر از 4/5 شروع به کار کنی میتونی امتحان بدی. شرطش اینه که زمان امتحان مشغول به کار بوده باشی. به شرط مشغول بودن سال بعدش هم میشه شرکت کنی. و همینطور بعدش!!! (البته تا اون موقع دیگه طرحت تموم شده) در واقع شرطش اینه که اگر هم قبول شی تا روز قبل از شروع رزیدنتی مشغول به طرح باقی بمونی و باقی مونده طرحت به تعهدات تخصصت اضافه میشه.
    به لینکهای زیر هم یه سری بزنید قوانین رو نوشته:
    http://www.sanjeshp.ir/dastyari39/apx/Et901003.pdf

http://isna.ir/fa/news/91091306657/%...A7%D9%85%D9%87
    از پاسختون سپاسگزارم. آیا برای ثبت نام در آزمون دستیاری گواهی پایان طرح رو میخوان؟(با این فرض که فرد دارای شرایطی که ذکر کردید نباشه)-- این مورد رو هم که فرمودید اگه ظرف 3 ماه طرح شروع بشه امکان شرکت هست در دفترچه راهنمای آزمون ذکر نشده، آیا جزء قوانین جدید هست؟
    در ضمن یکی از دوستان هم شرط رینگ رو داشت اما یه بار سال قبل شرکت کرد یه بار هم امسال میخواد شرکت کنه، پس چطور گفته میشه که تنها 1بار میشه از این شرایط استفاده کرد؟

erfan1985 آواتار ها

از پاسختون سپاسگزارم. آیا برای ثبت نام در آزمون دستیاری گواهی پایان طرح رو میخوان؟(با این فرض که فرد دارای شرایطی که ذکر کردید نباشه)-- این مورد رو هم که فرمودید اگه ظرف 3 ماه طرح شروع بشه امکان شرکت هست در دفترچه راهنمای آزمون ذکر نشده، آیا جزء قوانین جدید هست؟
    در ضمن یکی از دوستان هم شرط رینگ رو داشت اما یه بار سال قبل شرکت کرد یه بار هم امسال میخواد شرکت کنه، پس چطور گفته میشه که تنها 1بار میشه از این شرایط استفاده کرد؟
    لطفا بند دال صفحه 5 رو کامل بخونید جواب سوالتون رو نوشته. چرا از خودشون نمیپرسید؟ احتمالا شرایط دیگه ای هم دارن. وگرنه نمیشه و یا اشتباه میکنن و اطلاع کافی ندارن.
    در مورد سه ماه بعد از فراغت هم صفحه 26 رو بخونید.
    به شایعات و حرفهای بقیه اهمیت ندید. تمام قوانین تو این ایین نامه هست و معمولا هر سال به شکل جزئی و یا کلی ممکنه تغییر کنه. فکر میکنم این مال پارسال بود. هر وقت ثبت نام شروع بشه قوانین جدید تو سایت وزارت بهداشت میاد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

سلام
    دوستان یه سوالی دارم که ممنون میشم کسی کمکم کنه.
    من نامزدم دانشجوی علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد هستش. چون من خارج از ایران دانشجو هستم و می خوام بیارمش پیش خودم، این طرح رو باید یجوری دور بزنه.می خوام وثیقه بذارم و واگذار کنم به دولت... حالا سوال من اینه که آیا مبلغ 40 میلیون وثیقه برای همه رشته ها و مقاطع یکسان هستش و یا ممکنه رشته به رشته فرق کنه؟
    ممنون از وقتی که برا پاسخ میذارین

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_sun60 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوالی دارم که ممنون میشم کسی کمکم کنه.
    من نامزدم دانشجوی علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد هستش. چون من خارج از ایران دانشجو هستم و می خوام بیارمش پیش خودم، این طرح رو باید یجوری دور بزنه.می خوام وثیقه بذارم و واگذار کنم به دولت... حالا سوال من اینه که آیا مبلغ 40 میلیون وثیقه برای همه رشته ها و مقاطع یکسان هستش و یا ممکنه رشته به رشته فرق کنه؟
    ممنون از وقتی که برا پاسخ میذارین
    40 میلیون؟
    نه بابا
    تازه ارشد 20 میلیون هست!! اونم ارشد دولتی
    ضمنا دانشگاه ازاد که دیگه وثیقه نمیخاد!! البته فک کنم طرح رو بشه با حدود 5 میلیون وثیقه بخاد
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    40 میلیون؟
    نه بابا
    تازه ارشد 20 میلیون هست!! اونم ارشد دولتی
    ضمنا دانشگاه ازاد که دیگه وثیقه نمیخاد!! البته فک کنم طرح رو بشه با حدود 5 میلیون وثیقه بخاد
    سلام...ممنون از پاسخ تون
    آخه من پستهای قبلی رو که می خوندم همه در مورد 40 میلیون گفته بودن... اگه زیر 10 میلیون باشه که خیلی عالی میشه... کسی اطلاعات دقیق تری در مورد مبلغ وثیقه طرح برا لیسانس علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد داره؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)