صفحه 43 از 57 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_sun60 نمایش پست ها
    سلام...ممنون از پاسخ تون
    آخه من پستهای قبلی رو که می خوندم همه در مورد 40 میلیون گفته بودن... اگه زیر 10 میلیون باشه که خیلی عالی میشه... کسی اطلاعات دقیق تری در مورد مبلغ وثیقه طرح برا لیسانس علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد داره؟
    مرسی
    خودم زنگیدم و پرسیدم.....ظاهراً همون 10 میلیون درسته

سلام یه سوال
    میشه اون دو سال طرح برای فارغ التحصیلان پزشکی رو در سربازی گذروند؟؟؟ که هم طرح رفته باشم و هم کارت پایان خدمت؟؟؟
    یه سوال دیگه طرح برای دانشگاه های آزاد اختیاری یا اجباری؟
    ویرایش توسط erfan1985 : March 29th, 2014 در ساعت 02:27 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javad04 نمایش پست ها
    سلام یه سوال
    میشه اون دو سال طرح برای فارغ التحصیلان پزشکی رو در سربازی گذروند؟؟؟ که هم طرح رفته باشم و هم کارت پایان خدمت؟؟؟
    یه سوال دیگه طرح برای دانشگاه های آزاد اختیاری یا اجباری؟
    بله! چنان چه شما موظف به گذروندن سربازی بعد از تحصیلات پزشکی باشید، نیازی به گذروندن طرح نخواهید داشت.
    طرح برای دانشگاه ازاد مثل سراسری اجباری هست!
    ویرایش توسط erfan1985 : March 30th, 2014 در ساعت 08:57 PM

erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط swd نمایش پست ها
    مشکل با طرح
    با سلام، من 2 تا سوال داشتم، برای ادامه تحصیل در دوره تخصص ما باید اجازه طبابت دائم را داشته باشیم، حالا اینکه اگر وثیقه بزاریم به ما مدرک طبابت دائم را می دهند؟ و سوال 2 اینکه اگر نخواهیم وثیقه بزاریم و بخواهیم پول نقد بدیم، باید چقدر بدهیم؟
    نه خیر. نمیدهند!! وثیقه فقط واسه اینه که دانشنامه و ریزنمرات رو بگیرید و برای ادامه تحصیل برید.
    نمیتوانید با وثیقه وارد دوره های تحصیلی ایران شوید. فقط برای خارج رفتن کاربرد داره.
    میتونید سند ملکی بذارید به ارزش همون 40 میلیون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوشیمی

سلام دوستان دو تا سوال داشتم
    1- اگر برای قبولی در ارشد (وزارت علوم بیوشیمی)بدون انجام طرح تعهد داده باشیم میشه برا دکترا هم اینکارو کرد؟
    2-مقدار وثیقه برای کارشناسی پرستاری چقدر هست؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان من يه سوال داشتم
    از دوستان اگه كسي بتونه راهنمايي كنه و مراحل رو با شماره و اولويت بگه براي آزاد كردن مدرك و ريز نمره براي تخصص در آلمان. من همسرم دو ماه پيش دفاع داشت و تموم شد حالا اگه بخواد براي تخصص آلمان اقدام كنه دقيق بايد چكار كنه؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد. من رشته خودم چيز ديگه اي است و آلمان مشغول بكارم و هيچي از پزشكي و تفاوتاش نمي دونم. لطف ميكنيد اگه راهنمايي كنيد. ارادتمند شما

Junior Member

دوستان ممنون از اينكه كسي كمك نكرد. من همسرم خودش رفت و مدركش را آزاد كرد گفتم بگم شايد كسب استفاده كنه ،
    بعد از دفاع از پايان نامه و انجام مراحل فارق التحصيلي مدارك با كارتابل به وزارت بهداشت ارسال مي شود. بعد از مراجعه به وزارت و در خواست آزاد سازي مراحل كاملا مشخص است و روتين. كه با ارائه مدارك شناسايي و پر كردن فرم و پرداخت وديعه كار انجام مي شود. دوستان شهرستاني مي تونن با داشتن كل مدارك با مراجعه اول وقت، يك روزه كار تمام است. بعداز اينكه وزارت مراحل تموم شد نامه اي به محل دانشگاه ارسال ميشه كه مجوز آزاد سازي مدرك است. ٢ ماه وقت دارين ترجمه تاييد كنيد و پس ببرين دانشنامه رو.
    موفق و پيروز باشين

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vand نمایش پست ها
    دوستان ممنون از اينكه كسي كمك نكرد. من همسرم خودش رفت و مدركش را آزاد كرد گفتم بگم شايد كسب استفاده كنه ،
    بعد از دفاع از پايان نامه و انجام مراحل فارق التحصيلي مدارك با كارتابل به وزارت بهداشت ارسال مي شود. بعد از مراجعه به وزارت و در خواست آزاد سازي مراحل كاملا مشخص است و روتين. كه با ارائه مدارك شناسايي و پر كردن فرم و پرداخت وديعه كار انجام مي شود. دوستان شهرستاني مي تونن با داشتن كل مدارك با مراجعه اول وقت، يك روزه كار تمام است. بعداز اينكه وزارت مراحل تموم شد نامه اي به محل دانشگاه ارسال ميشه كه مجوز آزاد سازي مدرك است. ٢ ماه وقت دارين ترجمه تاييد كنيد و پس ببرين دانشنامه رو.
    موفق و پيروز باشين
    اگر پستهای قبلی رو خونده بودید تمام این مراحل ذکر شده بود. در مورد آلمان هم به تاپیک مربوطه مراجعه کنید.

سلام دوستان
    من لیسانسمو با سهمیه منطقه دو شیراز قبول شدم.....و بعد از اون فوق لیسانس هم شیراز بودم به مدت 2 سال و هشت ماه... من تا آخر خرداد طرحم تمومه و قصد دارم تعهداتم رو برای خروج از کشور بخرم...به ساختمان مرکزی دانشگاه شیراز که مراجعه کردم تا ببینم مراحل به چه صورته، بهم گفتن که چون شما منظقه بوده سهمیه ات باید 4 سال تو منطقه دو طرحتو بگذرونی...( من یه سال از طرحمو جهرم بودم و بقیه اش شیراز)...و گفت اگه میخای تعهداتتو بخری باید یه استعلام کنیم که یه شما نیاز هست یا نه و اگه گفتن نه میتونی مدرک رو بخری...من اصلا نه فرصتشو دارم و نه میخام که سه سال دیگه وایسم کار کنم تا مدرکمو بگیرم....فکر میکردم فقط گیر این دو سال طرح هستم...من نا حالا نشنیده بودم که واسه خرید تعهدات هم این مشکلات وجود داشته باشه و یه جورایی بخان اجباریش کنن...کسی از دوستان تجربه ای داره و راهنمایی و یا کمکی میتونه به من تو این زمینه بکنه؟
    ممنون میشم چون من تا آخر شهریور میخام برم، شوهرم ایران نیست و منم باید برم

من سال 91 فارغ التحصیل رشته کارشناسی اتاق عمل شدم،و 31 تیر سربازی من تمام میشه(21 ماه کالم بدن کسری خدمت کردم)
    میخوام بدونم آیا طرح شامل من میشه؟چند ماه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)