صفحه 44 از 57 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

دوستان من يه سوال دارم
    اگه مبلغ وثيقه رو بزاريم مدرك و ترجمه كنيم بعد فرض كنيد از طريق الحاق به همسر بره و از مدرك استفاده نكنه آيا بعد از ١ يا ٢ سال كه برگرده مي تونه وثيقه رو پس بگيره و طرح و تو ايران بره و تخصصشو بخونه؟ يا در اون صورت وثيغه رو پس نمي دهند؟

Junior Member

سلام
    منپرستاریخوندم و درحال حاضر دارم طرحمو میگذرونم،قصد مهاجرت دارم.هنوزکشور مقصذمو انتخاب نکردم
    کسی میتونه کمک کنه؟

Junior Member

سلام من بهمن 92 فارغ التحصیل شدم از علوم ازمایشگاهی سال نودو سه کنکور وزارت بهداشت شرکت کردم قبول نشدم هماتولوژی طرحم نرفتم هنوز حالا سوالم اینه که اگه من طرحم رو شروع کنم میتونم سال نودو چهار در ازمون ارشد روانشناسی وزارت علوم ( نه وزارت بهداشت) شرکت کنم؟؟ اگه قبول بشم میتونم توقف طرح داشته باشم و ادامه طرحم رو بعد تحصیل بگذرونم مرسی اگه پاسخ کامل بدین

Junior Member

در سایت اومده حداقل میزان طرح (پزشک عمومی) یک ساله این شامل چه کسایی میشه؟ مثلن ضرایب کسر شهر چقدر باشه طرح یک سال میشه؟
    Where liberty dwells, there is my country

Junior Member Erdbeere آواتار ها

طرح عمومی تمام شده و مدرک و ریزه نمره دارم ولی برای تایید مدارک عمومی فرم شماره ۱۲ خواستند که در فرم از همه تعهدات سوال پرسیده. من هنوز طرح تخصص ام تمام نشده چطور میتونم این موضوع رو حل کنم با وثیقه میشه

http://www.mums.ac.ir/shares/researc...z1/form_12.pdf

Junior Member

Cool پاسخ : مشکل با طرح خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا نمایش پست ها
    ممنون از همتون
    من امروز رفتم دانشگاه متاسفانه ریز نمراتمو نمیدن میگن باید بری از سازمان طرح نامه بیاری و ودیعه بذاری.در حالی که من که دیگه نمیخوام این رشته رو ادامه بدم چرا باید ودیعه بذارم من که میخوام معادل سازی کنم.
    سلام من تازه عضو شدم ومتوجه شدم که شما قصد ادامه تحصیل در رشته روانشناسی رو دارین خب چرا در رشته های فراگیر پیام نور واسه ارشد شرکت نمیکنید
    / ارشد روانشناسی هم داره شاید چون رشتتون غیر مرتبطه 24 واحد پیش نیاز بخورین و فکر میکنم میتونین طرح خدمتتون رو بعد ارشد با مدرک ارشدتون برین اما بازم بپرسین
    اگه میخواین لیسانس بگیرین میشه روانشناسی ازادم بخونین

Junior Member

سلام من یک سوال دارم اگر معافیت از طرح بگیرم میتونم با مدرکم در همون رشته ای که درس خوندم چند سال بعد کارکنم اصلا معافیت به چه دردی میخوره؟>

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی علوم پزشکی شهرکرد

سلام خدمت شما دوستان گرامی
    من رشتم رادیولوژی هست و از اسفند سال قبل طرحم رو توی یه شهر منطقه سه با ضریب 3/5 و ضریب k یک شروع کردم
    با این ماه مهر هشت ماه از طرحم رو گذروندم والان میخوام انتقالی بگیرم برای تهران و موافقت هم شده از طرف دیگه میخوام برای سال دیگه اقدام کنم برای فرانسه چون برادرم اونجا هست برای رشته رادیوبیولوژی فقط میخواستم ببینم فرمول ماسبه مدت طرح رو کسی میدونه ؟ آخه میخوام ببینم تا اون موقع مدرکم آزاد میشه یا نه به من گفتن این مقدار رو که گذروندی با استفاده از اون ضریب معکوس میکنیم ولی فرمولش رو نگفتن ممنون میشم اگه کسی بهم بگه فرمولشون چطوری
    ممنون

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان، بنده ترم اول رشته دندانپزشكي دانشگاه شهيد بهشتي هستم كه بدليل برخي مشكلات
    دير ثبت نام كردم و قرار هست از ترم دوم استارت بزنم و برمزانشگاه. ساكن و بچه تهران هم هستم، چند تا سوال داشتم
    كه از اساتيد محترم تقاضا دارم كمك كنن. كلا ميخواستم بپرسم طرح رشته دندنپزشكي دانشگاه شهيد بهشتي چند سال
    هست و ميشه در حينش خدمت وظيفه رو هم انجام داد يا نه؛ و اينكه من ساكن تهرانم بايد كجا طرحم رو بگذرونم؛ ممنون
    ميشم دوستان دقيق و واضح داهنمايي كنن منو

Junior Member

سلام دوستان
    اين اولين متن من هست لطفا راهنماييم كنيد
    من دانشجوي ترم 5 پرستاري هستم و خيلي علاقه مندم كه براي ارشد برم خارج اما نميدونم كدوم كشور شايد آْلمان( عشق خرج رفتن دارم)
    آيا بايد آزمون خاصي بدم؟ يا آزاد ميگيرن؟ اصلا هزينه هاش ترمي چقدره؟ اگه هزينش زياد باشه كه بايد روياي خارج رفتن رو به گور ببرم
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)