صفحه 46 از 57 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

سلام دوستان

لیسانس پرستاری گرفتم از دانشگاه ازاد شرایطه گذروندنه طرح تو ایران رو ندارم برای زندگی میخوام برم دبی میتونم بدون رفتن طرح مدرکم و بگیرم؟
    میتونم ودیعه بزارم یا نه ؟ا
    گه میتونم مبلغش چقده ؟
    مدرکی ک میدن موقته یا دایم میتونم باهاش اونجا برم سر کار یا نه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrabnd نمایش پست ها
    سلام دوستان

لیسانس پرستاری گرفتم از دانشگاه ازاد شرایطه گذروندنه طرح تو ایران رو ندارم برای زندگی میخوام برم دبی میتونم بدون رفتن طرح مدرکم و بگیرم؟
    میتونم ودیعه بزارم یا نه ؟ا
    گه میتونم مبلغش چقده ؟
    مدرکی ک میدن موقته یا دایم میتونم باهاش اونجا برم سر کار یا نه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    100 % میتونید مبلغ رو نمیدونم و مدرک دایمی هست و میتونید با هاش ادامه تحصیل بدید یا کار کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

سلام من فارغ التحصیل هوشبری هستم و طرح رفتم موقع فارغی از داروسازی هم باید طرح برم؟

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط irms نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل هوشبری هستم و طرح رفتم موقع فارغی از داروسازی هم باید طرح برم؟
    خیر طرح یک باره

Junior Member

سلام. من دانشجوی ترم 8 رادیولوژی هستم. با توجه به رزومه خوبی که داشتم تونستم از یکی از استادای دانشگاه NTNU برای مقطع ارشد ok بگیرم. الان ریز نمره و مدرک میخوام ولی چون دانشگاه علوم پزشکی هستم میگن تا طرح نری مدرک بی مدرک! البته من چون سربازی دارم و به جای طرح باید برم سربازی گفتن اول برو سربازی! اینو قسمت دانش آموختگان دانشگاهمون بهم گفت، الان سوال من اینه یعنی هیچ راهی (وصیغه ای ،تعهدی چیزی...) نیست که بتونم برم خارج و بعد اخذ مدرک از اونجا برگردم طرح یا سربازی مو برم؟ قصد موندن اونجا ندارم فقط برم تحصیل و برگردم. رشته ای هم که دارم میرم مرتبط با رشته خودمه و داخل ایران وجود نداره. لطفا راهنماییم کنین ممنون.

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

J
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladxray نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی ترم 8 رادیولوژی هستم. با توجه به رزومه خوبی که داشتم تونستم از یکی از استادای دانشگاه NTNU برای مقطع ارشد ok بگیرم. الان ریز نمره و مدرک میخوام ولی چون دانشگاه علوم پزشکی هستم میگن تا طرح نری مدرک بی مدرک! البته من چون سربازی دارم و به جای طرح باید برم سربازی گفتن اول برو سربازی! اینو قسمت دانش آموختگان دانشگاهمون بهم گفت، الان سوال من اینه یعنی هیچ راهی (وصیغه ای ،تعهدی چیزی...) نیست که بتونم برم خارج و بعد اخذ مدرک از اونجا برگردم طرح یا سربازی مو برم؟ قصد موندن اونجا ندارم فقط برم تحصیل و برگردم. رشته ای هم که دارم میرم مرتبط با رشته خودمه و داخل ایران وجود نداره. لطفا راهنماییم کنین ممنون.

سلام

شما میتونید باگذاشتن وثیقه,برای ادامه تحصیل برید.
    مشکلی در این زمینه وجود نداره.

موفق باشید!

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من یک سوالی داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم
    من دانشجوی ارشد وزارت بهداشت هستم و میخوام واسه ph.d از خارج از کشور پذیرش بگیرم.اما من پایان طرح و پایان خدمت ندارم.
    میشه من واسه طرح و سربازی وثیقه بذارم و بعد از برگشت از تحصیل تعهداتم رو انجام بدم؟
    خیلی ممنون.

Junior Member

من دانشجوی سال آخر داروسازیم و مشکل طرح و سربازی دارم ! میخواستم بدونم 1) این پروژه ها که برای نیرو های مسلحه به داروسازم میدن ؟؟ 2) اگه از سربازی معاف شم طرح چی میشه ؟ 3) من یه جا شنیدم اگه طرح و سربازی همپوشانی داشته باشن یکیشون محسوب میشه ( یعنی شما سربازی بری انگار طرح رفتی اگه طول مدت دورشون یکی باشه ) 4) حالا اگه اومدیم و پروژه دادیم و مثلا 8 ماه کسری خدمت خوردیم اون 8 ماه طرح باید برم ؟ ( نگن یهو هم سربازی باید بری هم طرح :| ? )

Junior Member

سلام دوستان
    من یک مشکلی دارم خواهشا هر کی میتونه راهنمایم کنه.
    بنده دکترای صنایع آمریکا پذیرش گرفتم و تصمیم دارم خانمم را که رشته علوم آزمایشگاهیه با ویزای F2 با خودم ببرم (مرداد باید اونجا باشیم) و خانمم امریکا که هستیم برای پذیرش اقدام کنه که احتمالا بتونه دو سال دیگه پذیرش بگیره.
    خانمم تا پایان تیر ماه 18 ماه از طرحشو رفته و تنها سه ماه از طرحش باقی می ماند. با توجه به قانون جدید ، آزاد کردن مدرک (خرید تعهد آموزش رایگان) حدود 30 میلیون میشه که متاسفانه توان پرداختش را نداریم.

1. آیا امکان گذاشتش وثیقه برای دریافت مدارک قابل ترجمه هست که بتونه اونطرف ادامه تحصیل بده
    2. تکلیک این سه ماه طرح چی میشه؟ میشه خریدش؟
    3. میشه طرح را وثیقه گذاشت و فعلا مدرک موقت گرفت؟

خیلی ممنونم

سلام
    ی سوال دارم
    از اولویت های انتخاب شهر 3تاش مربوط ب بومی بودن بود: بومی بودن و ساکن بودن، بومی و غیر ساکن، ساکن و غیر بومی
    حالا من اگ بخام شهری ک بومی نیستم رو انتخاب کنم،با توجه ب اینک تازه میخام ساکن شم (یعنی خابگاه نمیخام)، این میتونه باعث شه ک جزو اولویت هام بشه؟
    میخام بدونم چقدر طول میکشه تا اسمم دربیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)