صفحه 47 از 57 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

باسلام.با توجه به طرح معافيت از طرح كه شامل دانشجوياني انتقالي در صورتيكه از ارز دولتي استفاده نكرده باشند،ايا اگر مدت تحصيل در خارج از كشور ٢٠٥ سال باشد و فقط ١ بار از ارز دولتي استفاده شده باشد از طرح معاف نميشوند؟(من در خارج كشور در مقطع ليسانس داروسازي خوانده و براي ادامه به تيران انتقال يافتم والان در دانشگاه بين الملل ادامه تحصيل ميدهم)

Junior Member

با سلام
    اگر کسی در حین گذراندن طرح با مدرکی کارشناسی مدرک جدید و بالاتر(کارشناسی ارشد) ارائه نماید ، آیا در حکم و میزان دریافتی او تاثیر دارد و آیا برای او این مدرک در حکم اعمال می شود؟؟؟ قانون آن چیست ؟؟؟ ممنون میشم ازدوستان اگه کسی میدونه پاسخ بده ؟؟؟ با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

سلام دوستان عزیز..من یه سوالی داشتم..من کارشناسی مهندسی بهداشت محیط دارم..طرح ما اختیاریه و من حدود 5ماهه که طرحم رو توی یه شهرستان گذروندم..به دلیل مشکلات شخصی من دیگه نمیخوام طرحم رو در اون شهرستان ادامه بدم و درخواست توقف طرح دادم اما مدیر بیمارستانی که اونجا طرحم رو میگذرونم با درخواستم موافقت نمیکنن..دوستان من دیگه نمیخوام برم اون شهرستان..باید چیکار کنم؟؟اگه انصراف از طرح بزنم چی میشه؟؟اونوقت دوباره مجددا میتونم تو شهر خودم ادامه طرحم رو بگذرونم یا نه..و اگه بدون اینکه با توقف طرحم موافقت بشه دیگه نرم چی میشه؟؟آیا غیبت از طرح حساب میشه؟؟خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید..با تشکر

سلام دوستان من طرحم اختیاری هس خواستم بدونم در حین طرح میتونم ارشد بخونم؟ یعنی قانونی وجود داره که در حین طرح اختیاری نمیتونیم ادامه تحصیل بدیم؟

Junior Member

سلام دوستان. من یه سوال دارم.. ترجمه طرح نیروی انسانی به انگلیسی چی میشه؟ نتونستم جایی پیدا کنم

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eldrado نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال دارم.. ترجمه طرح نیروی انسانی به انگلیسی چی میشه؟ نتونستم جایی پیدا کنم
    Human resource program

Junior Member

سلام دوستان عزیز کسی میدونه فردی که مدرک پزشکی داره میتونه معافیت سربازی بگیره به دلیل شماره چشم و طرح بگذرونه؟

Junior Member

سلام خسته نباشید یه چند تا سوال داشتم
    اول اینکه من تازه درس م تموم شده فارغ تحصیل شدم از دانشگاه سراسری رشته ی پرستاری
    امسال میخوام دوباره بخونم واسه کنکور که پزشکی قبول شم
    باید سربازی برم و طرح مو
    ربازی یک سال دارم و یک سال هم از طرح م میمونه
    با نظام وظیف صحبت کردم اونا گفتن مشکلی نیست و یه معافیت تحصیلی واسه مقظع دکتری میدن
    ولی طرح نتونستم کاری کنم و نمیتونم دانشگاه سراسری برم باید برم آزاد که هزینهش زیاده
    میخواستم بدونم میشه کاری کرد که کلا طرح و نرفت؟؟؟یا کاری ش کرد؟؟
    ممنونم

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarnakh نمایش پست ها
    با سلام
    اگر کسی در حین گذراندن طرح با مدرکی کارشناسی مدرک جدید و بالاتر(کارشناسی ارشد) ارائه نماید ، آیا در حکم و میزان دریافتی او تاثیر دارد و آیا برای او این مدرک در حکم اعمال می شود؟؟؟ قانون آن چیست ؟؟؟ ممنون میشم ازدوستان اگه کسی میدونه پاسخ بده ؟؟؟ با تشکر

سلام

خیر,چون طرح شما جزو مدرک کارشناسی شماست

موفق باشید

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parifarshi نمایش پست ها
    سلام دوستان من طرحم اختیاری هس خواستم بدونم در حین طرح میتونم ارشد بخونم؟ یعنی قانونی وجود داره که در حین طرح اختیاری نمیتونیم ادامه تحصیل بدیم؟
    بله شما میتونید همزمان با گذراندن طرح کارشناسی ارشد هم بخونید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)