صفحه 5 از 57 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar
    سلام دوست عزیز.... ممنونم از راهنمایی شما

قسمت تحویل مدرک اصلا جواب واضحی به ما نمیدهند. از مسوول قسمت فارغ التحصیلان هم راهنمایی خواسته بودم گفتند برو دو سال دیگه کار کن بعد برای تحویل مدرک بیا . آیا دانشگاههای دولتی خرید خدمت را انجام میدهند؟
    بله. کار بسیار روتینی هست.
    ویرایش توسط erfan1985 : April 27th, 2013 در ساعت 08:29 AM

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

سلام
    با این شماره تماس بگیرید خانم درویش وزارت بهداشت 021-81452367
    ی-81452252{دومی رو نمی دونم فامیلش چی هست}
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar
    سلام به دوستان عزیز من پرستاری شهید بهشتی خواندم و 2سال طرح گذرانده ام کلیه مدارک لازم را هم تحویل داده ام حالا دانشگاه میگه چون روزانه بودی 2سال دیگر هم باید خدمت کنم( در بخش دولتی)کسی در این مورد اطلاعی دارد؟ایا راهی است مدارکم را بگیرم چون در بیمارستانهای دولتی وخصوصی خیلی سخت کار پیدا میشود گناه ما چیست که روزانه بودیم؟( من برای مهاجرت به مدرکم احتیاج دارم.)
    تعهد خدمت رشته پرستاری مگه چند ساله..!!؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

شما میتونید به جای پرداخت پول وثیقه هم بذارید ومدرکتون رو آزاد کنید البته خوب اگه مقدار پولش کمه دیگه وثیقه صرف نمیکنه به همین خانم درویش یک تماسی بگیرید سوال کنید جزئیات وثیقه را
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام،سوال من اینه که میشه ودیعه بذارم و مدرکم آزاد شه (بدون طرح رفتن)؟ و میتونم همون رو ترجمه کنم و برای درخواست کار تو یه کشور دیگه بفرستم و این که مشکلی‌ پیش نمیاد بعدا که بفهمن طرح رو در ایران نگزروندم.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

شما اگه مدركتون رو به هر طريقي آزاد كنيد هيچ مشكلي بيش نخواهد آمد و ميتونيد
    اون رو ترجمه كنيد اصلا كشو رهاي ديگه چرا بايد گذراندن طرح واسشون مهم باشه كه بخواد واسه شما مشكلي بيش بياد :-\

فقط اگه ديگه به ايران بر نگردييد وديعه شما به نفع وزارت بهداشت مصادره خواهد شد

در مورد و ديعه هم فقط و فقط از وزارت بهداشت سوال كنيد چو رشته به رشته شرايط فرق ميكنه و اينكه قوانين هم مدام تغير مي كنند

Junior Member

وزارت بهداشت بعد از چه مدت این حق رو داره که ودیعه رو به نفع خودش مصادره کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

معمولا میزان ودیعای که بابت طر ح میگیرن در حد زیادی نیست که اگه مصادره کنن شما ور شکست میشید برای برخی از لیسانس هاس علوم پزشکی 3- 4 میلیون تومانه که برای کسی که خارج با رشته خودش کار میکنه پرداخت این میلغ زیاد نخواهد بود من وثیقه های چند ده میلیونی رو دیدم که رفتن و پشت سرشون هم نگاه نکردن{درفر صت های مطالعاتی که وزارت بهداشت به دانشجویان میدهد}

اما جواب این سوالتون رو دقیقا نمی دونم از وزارت سوال کنید و در اینجا قرار دهید تا دیگرا ن هم استفا ده کنند

باتشکر

Junior Member

من همین الان زنگ زدم وزارت بهداشت با خانم درویش صحبت کردم گفت ودیعه برای کارشناسی پرستاری 4 میلیون و مدت زمانی که بعدش وزارت بهداشت حق ودیعه رو مصادره کنه بسته به رشته فرق داره.برای پرستاری 2 سال بعدش.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

با تشکر از ارسالتون
    شما باید اونجا یک پرونده تشکیل بدید مدارک هم کپی کارت ملی وشناسنامه و عکس و باید گواهی فراغت از تحصیل شما به وزارت بهداشت رفته باشه اگه تازه این ترم فارغ التحصیل شده اید احتمالا هنوز دانشگاه ارسال نکرده که خودتون از دانشگاهتون درخواست کنید که هرچه زودتر این گواهی رو به وزارت ارسال در غیر اینصورت واسه شما پرونده تشکیل نخواهد شد

اگر که قبلا فارغ التحصیل شده اید که هیچ گواهی شما ارسال شده

در مورد وثیقه هم شما حتما لازم نیست پول نقد ببرید میتونید یک سند خونه یا هر ملک دیگری رو ببرید محضر که مبلغ 4 میلیون از سند رو به اسم وزارت بزنن جزییاتشو از وزارت سوال کنید حالا اگر بر نگشتید از خارج تا 2 سال بعدش خدا بزرگه انشالا وضعتون مادیتون خوب میشه 4 میلیون رو به حساب وزارت میریزید و سندتون رو آزاد میکنید در غیر این صورت وزیر بهداشت دفتر کارشو به خونه شما منتقل میکنه ;D و
    اگرم که خواستید برگردید ایران که سندتون رو آزاد می کنید و طرحتون رو می گذرانید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)