صفحه 50 از 57 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

سلام من دانشجو ترم 7 اتاق عملم.دارم واسه ارشد اناتومی امسال میخونم ومطمئنم ک قبول میشم
    ولی پیامای شمارو ک خوندم مثه اینکه اگه طرح نرم مدرک اتاق عمل بهم نمیدن
    ولی خب این واسم ی پشتوانه ای بود ک اگه با ارشدم نتونستم کار پیدا کنم برگردم بیمارستان
    ینی هیچ راهی نداره؟اگه اینطوریه ک خوندنمو قط کنم
    واقعن بی انصافیه حق انتخاب نمیدن بهمون

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل رشته پزشکی ام،عمومی هستم مشغول گذروندن طرح ام باردار هستم میخواستم ببینم ایا با تولد فرزندم 4 ماه از طرح ام کم میشه..این قانون شامل حال پزشکان متخصص مرد هم میشه؟

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zb1234 نمایش پست ها
    سلام من دانشجو ترم 7 اتاق عملم.دارم واسه ارشد اناتومی امسال میخونم ومطمئنم ک قبول میشم
    ولی پیامای شمارو ک خوندم مثه اینکه اگه طرح نرم مدرک اتاق عمل بهم نمیدن
    ولی خب این واسم ی پشتوانه ای بود ک اگه با ارشدم نتونستم کار پیدا کنم برگردم بیمارستان
    ینی هیچ راهی نداره؟اگه اینطوریه ک خوندنمو قط کنم
    واقعن بی انصافیه حق انتخاب نمیدن بهمون

سلام

رشته هایی که طرحشون اجباریه اگر همون سال اول ارشد قبول بشن ( مثل شما ) دیگه لازم نیست طرح برن اما اگه قبول نشن باید طرح بگذرونن.در گرفتن مدرک کارشناسیتون مشکلی پیدا نخواهید کرد و میتونین مدرکتون رو بگیرید.

موفق باشید

Junior Member

سلام
    کسی میدونه وثیغه برای طرح علوم ازمایشگاهی چقدر هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    من داروسازی خوندم و الان 6 ماه از شروع طرحم میگذره
    همسرم میخواد برای ادامه تحصیل تا چند ماه دیگه از ایران بره و من که هنوز 1سال و 6ماه دیگه از طرحم باقی مونده نمیدونم باید چیکار کننم؟؟؟؟
    آیا راهی وجود داره که من هم بتونم همراه ایشون برم
    من قصد ادامه تحصیل ندارم واسه همین وثیقه نمیتونم بذارم چون تا اونجایی که متوجه شدم در ازای پذیرش از دانشگاه وثیقه میگیرناونمواسه 5 سال.. اما میخوام مدرک و پروانه مو داشته باشم قبل از خروج از اینجا...
    میشه مثل قبل طرح رو خرید؟ تشکیل پرونده پزشکی برای معافیت از طرح چجوری هست؟ هر راهی که باشه ...
    میتونید من رو راهنمایی کنید؟

Junior Member

راستش چندتا سوال دیگه به ذهنم رسید
    طبق اطلاعاتی که توی فروم گفته شده وثیقه فقط در صورتی گرفته میشه که شخص بخواد برای یک مقطع بالاتر ادامه تحصیل بده... درسته؟
    من هرزمان میتونم برای گذاشتن وثیقه اقدام کنم؟ وزارت خونه واسه دادن مدارک نمیخواد فرم پذیرش منو ببینه؟؟...اگه میشه اینکار رو کرد اونا پیگیری میکنن که من با مدارک ایا اقدام کردم یا نه؟
    میدونم که اگه نخوام برگردم وثیقه رو بر میدارن .. اما اگر برگشتم و مدرک بالاتر نداشتم مشکلی پیش نمیاد فقط باید ادامه طرحمو بگذرونم؟ اون مدارکی که بهم داده میشه از نظر قانونی میتونه کامل باشه و مدرکی دال بر داروساز بودن من هست؟ اگه چند سال بیشتر از 5 سال وثیقه بمونم همه مبلغ رو برمیدارن؟

من الان تهران طرحمو میگذرونم اگه بخوام به یه شهر با ضریب پایین تر برم میدونید نحوه محاسبه باقی مانده چجوری هست؟مثلا 3/5

دوری خیلی برام سخته لطفا راهنماییم کنید...

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fsge نمایش پست ها
    راستش چندتا سوال دیگه به ذهنم رسید
    طبق اطلاعاتی که توی فروم گفته شده وثیقه فقط در صورتی گرفته میشه که شخص بخواد برای یک مقطع بالاتر ادامه تحصیل بده... درسته؟
    من هرزمان میتونم برای گذاشتن وثیقه اقدام کنم؟ وزارت خونه واسه دادن مدارک نمیخواد فرم پذیرش منو ببینه؟؟...اگه میشه اینکار رو کرد اونا پیگیری میکنن که من با مدارک ایا اقدام کردم یا نه؟
    میدونم که اگه نخوام برگردم وثیقه رو بر میدارن .. اما اگر برگشتم و مدرک بالاتر نداشتم مشکلی پیش نمیاد فقط باید ادامه طرحمو بگذرونم؟ اون مدارکی که بهم داده میشه از نظر قانونی میتونه کامل باشه و مدرکی دال بر داروساز بودن من هست؟ اگه چند سال بیشتر از 5 سال وثیقه بمونم همه مبلغ رو برمیدارن؟

من الان تهران طرحمو میگذرونم اگه بخوام به یه شهر با ضریب پایین تر برم میدونید نحوه محاسبه باقی مانده چجوری هست؟مثلا 3/5

دوری خیلی برام سخته لطفا راهنماییم کنید...
    شما لازم نيست براي وثيقه گذاشتن پذيرش نشون بدي يا چيزي رو ثابت كني!
    مدرك بالاتر هم نداشتين موقع برگشت بازم مشكل نداره، فقط قبل ٥ سال شروع طرح بگيريد. بودن كساني كه با چندماه تاخير هم تونستن وثيقه رو نجات بدن ( عملا يه روز بعد ٥ سال همه وثيقه ميره رو هوا!)
    شما مدتي رو كه تو تهران بوديد از ٢٤ كم كنيد و باقي مانده رو در ضريب منطقه محروم ضرب كنيد.

Junior Member

سلام من لیسانس علوم ازمایشگاهی دارم و بعد از اون ارشد میکروبیولوژی (گرایش زیست شناسی)قبول شدم.حالا میخواستم وثیقه بزارم که مدرک لیسانس ازاد بشه گفتند باید 50 ملیون پول نقد یا سند بزاری چون فوق محسوب میشی در صورتی که فوق الیسانس من ربطی به وزارت بهداشت نداره و برای وزارت علوم هست. حالا میخواستم بدونم که ایا این 50 ملیون صحت داره؟راه دیگه واسه گرفتن گواهی موقت نیستش اگه دانشنامه یا ریز نمرات نخوام؟لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه چون 50 ملیون واقعا زیاده و من دانشگاه ازاد بودم .

Junior Member

سلام من لیسانس علوم ازمایشگاهی دارم و بعد از اون ارشد میکروبیولوژی (گرایش زیست شناسی)قبول شدم.حالا میخواستم وثیقه بزارم که مدرک لیسانس ازاد بشه گفتند باید 50 ملیون پول نقد یا سند بزاری چون فوق محسوب میشی در صورتی که فوق الیسانس من ربطی به وزارت بهداشت نداره و برای وزارت علوم هست. حالا میخواستم بدونم که ایا این 50 ملیون صحت داره؟راه دیگه واسه گرفتن گواهی موقت حتی نیستش اگه دانشنامه یا ریز نمرات نخوام؟لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه چون 50 ملیون واقعا زیاده و من دانشگاه ازاد بودم .

Junior Member

سلام من لیسانس پرستاری خوندم و در حین گذروندن 6ماه از دوره طرحم استخدام رسمی در یک درمانگاه خصوصی شدم و طرحم رو رها کردم(انصراف دادم) در حال حاظر که 5سال از استخدامیم میگذره میخوام به هر شکلی شده مدرکم رو آزاد کنم یا حداقل موقت بگیرم ولی دانشگاه پاسخ درستی نمیده و فقط پایان طرح میخواد
    آیا راهی هست برای معافیت یا خرید؟
    متاهل و دارای فرزند هستم
    فارغ التحصیل86 از دانشگاه آزادم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)