صفحه 51 از 57 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

یک موضوع دیگه
    تو نت که سرچ کردم تو سایتhttp://estekhdam.tums.ac.ir/ReadNews.aspx?NewsId=579
    یکی از شرایط معافیت رو
    """"كارمندان رسمي و پيماني دولت و كادر ثابت نيروهاي مسلح با ارائه حكم استخدامي و معرفينامه معتبر از محل خدمت"""

اعلام کرده آیا با ارائه مدرک استخدام مرکز خصوصی هم معافیت امکانپذیره؟؟؟؟

Junior Member

سلام من دانشجوی مامایی دانشگاه آزادم و ایرانی نیستم...میخواستم بدونم این طرح خدمت شامل دانشجوهای غیرایرانی هم میشه یا نه؟؟!
    ینی اینکه من بعد فارغ التحصیلیم بدون گذروندن طرح میتونم مدرکمو بگیرم و مهاجرت کنم؟؟؟!
    بعد اگه شامل دانشجوهای غیر ایرانیم میشه شرایطش چجوریه دقیقا؟؟؟!

Junior Member

سلام، من دانشجوی اتاق عملم، انشاالله اگه خدا بخواد سه چهار ماه دیگ ازدواج میکنم، میخواستم بدونم میشه طرح رو با سربازی یکی کرد؟ اگه بشه اینکار، حقوق طرح جای خودش محفوظ میمونه؟ ممنونم از پاسختون.

نقل قول نوشته اصلی توسط tabassoum نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی مامایی دانشگاه آزادم و ایرانی نیستم...میخواستم بدونم این طرح خدمت شامل دانشجوهای غیرایرانی هم میشه یا نه؟؟!
    ینی اینکه من بعد فارغ التحصیلیم بدون گذروندن طرح میتونم مدرکمو بگیرم و مهاجرت کنم؟؟؟!
    بعد اگه شامل دانشجوهای غیر ایرانیم میشه شرایطش چجوریه دقیقا؟؟؟!
    مامایی اصلا طرحش اجباری نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliii_mf نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی اتاق عملم، انشاالله اگه خدا بخواد سه چهار ماه دیگ ازدواج میکنم، میخواستم بدونم میشه طرح رو با سربازی یکی کرد؟ اگه بشه اینکار، حقوق طرح جای خودش محفوظ میمونه؟ ممنونم از پاسختون.
    سربازی و طرح یکی هست
    همون سربازی تشریف میبرید و حقوق سربازی میگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    سربازی و طرح یکی هست
    همون سربازی تشریف میبرید و حقوق سربازی میگیرید
    پس اینی که میگفتن اگه شانس داشته باشیدو آشنا میتونین یکی کنین چی بود؟ ک اگه یکی بشه 45روزه اول، آموزشی سربازی رو میرن بقیه برای طرحه با حقوق طرح .

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliii_mf نمایش پست ها
    پس اینی که میگفتن اگه شانس داشته باشیدو آشنا میتونین یکی کنین چی بود؟ ک اگه یکی بشه 45روزه اول، آموزشی سربازی رو میرن بقیه برای طرحه با حقوق طرح .
    یک طرحی بود به عنوان پیام اور بهداشت برای پزشکان که اینطور بود اما بازم حقوق نمیدادن
    طرح حقوقش زیاد بالا نیست ییشتر دنبال این باشید زودتر تمومش کنید.

Junior Member

سلام
    من سه ماهه که طرح پزشکی عمومیم رو در اورژانس یکی از بیمارستانهای استان گلستان شروع کردم ولی به دلیل شرایط بسیار بد و abusive اینجا تصمیم دارم محل طرحم رو عوض کنم. البته فعلا دارن اذیت میکنن و میگن جایگزین نداریم برات بذاریم و باید بیای. در حالی که غیر از من ۷ پزشک طرحی و قراردادی و رسمی دیگه هم دارن.
    اکثر پست ها رو خوندم ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم.
    سوال اول من اینه که اگه من تسویه حساب کنم آیا این سه ماهم از کل دوران ۲۴ ماهه کم میشه؟ یعنی اگه من برم یک منطقه‌ی ۳ پنجم آیا باید ۱۱ ماه خدمت کنم؟
    و آیا ۲ ماه مرخصی بدون حقوق شامل حال من هم میشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط borjian نمایش پست ها
    سلام
    من سه ماهه که طرح پزشکی عمومیم رو در اورژانس یکی از بیمارستانهای استان گلستان شروع کردم ولی به دلیل شرایط بسیار بد و abusive اینجا تصمیم دارم محل طرحم رو عوض کنم. البته فعلا دارن اذیت میکنن و میگن جایگزین نداریم برات بذاریم و باید بیای. در حالی که غیر از من ۷ پزشک طرحی و قراردادی و رسمی دیگه هم دارن.
    اکثر پست ها رو خوندم ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم.
    سوال اول من اینه که اگه من تسویه حساب کنم آیا این سه ماهم از کل دوران ۲۴ ماهه کم میشه؟ یعنی اگه من برم یک منطقه‌ی ۳ پنجم آیا باید ۱۱ ماه خدمت کنم؟
    و آیا ۲ ماه مرخصی بدون حقوق شامل حال من هم میشه؟
    ممنون
    جایگزین لازم نیست اینها حرف هایی هست به هر نحوی شده نیرو رو نگه دارند. شما تشریف ببرید کارگزینی بیمارستان تسویه حساب کنید با رییس مرکز بحث نکنید و کارتون سریع انجام بدید منظورم این هست برای خودتون حاشیه درست نکنید. اما برای کاهش طول خدمت مناطق با ضریب سه پنجم خوب هستند و اگر ضریب محل خدمت فعلیتون بالاتر هست وزارتخونه استقبال میکنه خودتون برای مناطق محروم داوطلب بشید .فقط این رو در نظر داشته باشید که کارکردن در این مناطق سخت هست . وقتی محل جدید مستقر شدید تو ابلاغ سنوات باقیمانده رو نوشته . منتها قبل از هر کاری برید وزارتخونه و در این رابطه پرس و جو کنید چون وزارت بهداشت هر روز یک قانون میذاره دچار دردسر نشید . هر مقدار زمانی که کار کردید با حساب ضریب منطقه از طول دوره کسر میشه . مرخصی بدون حقوق باید با موافقت رییس بخش و رییس بیمارستان باشه و باید تمام مرخصی های استحقاقی تون رو تموم کرده باشید. این رو هم مجدد از کارگزینی بپرسید. موفق باشید

سلام دوستان سوالی داشتم که ممنون میشم در صورت اطلاع پاسخ بدید. اگر یک دانشجوی دندانپزشکی سال آخر بخواد بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی ریز نمرات و مدرک اش رو بگیره چه راه هایی هست؟
    باید پذیرش داشته باشه برای دوره تخصص؟ امکان این هست که با گذاشتن وثیقه مدارک اش رو بگیره؟ و اگر نه برای خرید دوره تعهد طرح نیروی انسانی و تعهد آموزشی چقدر باید پرداخت بکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)