صفحه 52 از 57 نخستنخست ... 242434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی داشتم که ممنون میشم در صورت اطلاع پاسخ بدید. اگر یک دانشجوی دندانپزشکی سال آخر بخواد بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی ریز نمرات و مدرک اش رو بگیره چه راه هایی هست؟
    باید پذیرش داشته باشه برای دوره تخصص؟ امکان این هست که با گذاشتن وثیقه مدارک اش رو بگیره؟ و اگر نه برای خرید دوره تعهد طرح نیروی انسانی و تعهد آموزشی چقدر باید پرداخت بکنه؟

اول که با دانشگاه تسویه حساب کنید و اداره رفاه و...
    بعد باید برید وزارتخونه .دوره طرح که خریدنی نیست باید وثیقه بذارید . برای تحصیلات رایگان هم مبلغی که وزارت بهتون گفتند رو پرداخت کنید اینو براتون محاسبه می کنند چون قیمت ها نسبت به چند سال قبل افزایش پیدا کرده در نتیجه بهتر هست که مقدار مبلغ رو حضوری از وزارتخونه بپرسید. فکر کنم برای دندان وثیقه طرح 50 تومن هست . موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    اول که با دانشگاه تسویه حساب کنید و اداره رفاه و...
    بعد باید برید وزارتخونه .دوره طرح که خریدنی نیست باید وثیقه بذارید . برای تحصیلات رایگان هم مبلغی که وزارت بهتون گفتند رو پرداخت کنید اینو براتون محاسبه می کنند چون قیمت ها نسبت به چند سال قبل افزایش پیدا کرده در نتیجه بهتر هست که مقدار مبلغ رو حضوری از وزارتخونه بپرسید. فکر کنم برای دندان وثیقه طرح 50 تومن هست . موفق باشید
    ممنون از اطلاعاتتون. اینها با داشتن پذیرش برای دوره تخصص ممکنه یا بدون پذیرش هم میشه مراحل رو انجام داد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتون. اینها با داشتن پذیرش برای دوره تخصص ممکنه یا بدون پذیرش هم میشه مراحل رو انجام داد؟
    نه لازم نیست. مدارکو بگیرید ترجمه کنید بهشون برگردونید. هر چند تا کپی و ترجمه و برابر اصل و اسکن لازم دارید بگیرید. فقط اگر قصد برگشت به ایرانو نداشته باشید وثیقه رو از دست میدید. اگر برنامه تون این هست سند نذارید پول بذارید تا 5-4 سالی هم میتونید سودشو بگیرید.(چون خیلی مبلغ زیاد هست گفتم!!!). موفق باشید

سلام من در حال تحصیل دوران کارشناسی رادیولوژی هستم در دانشگاه دولتی.میخام برای کار رادیولوژی برم خارج کشور چطور میشه بدون رفتن به طرح نیروی انسانی و طرح خدمت برم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

سلام،من خیلی خوشحال شدم که میشه با وثیقه مدرک رو آزاد کرد کلا دغدغم این بود که ۲ سال طرح.....،حالا واقعا امکانش هست ؟من ۲ سال دیگه پرستاریم تموم میشه پس اون زمان میتونم مدرکمو با وثیقه آزاد کنم و همزمان طرحمو ادامه بدم؟اون طور که دیدم ۱۰ میلیون برای دانشگاه آزاد برای وثیقه لازمه؟وبا طرحت از اون مقدار به ازای هر ماه کم میشه،پس من با خیال راحت فقط فکر مدرک زبانم باشن،دیگه لازم نیست طرح برم ؟ممنون میشم اگر کسی این راهو رفته یا واقعا صحت داره جوابمو بده

Junior Member

ببخشید سوال دیگه هم داشتم اینکه مدرک رو آزاد کنم اصله؟میتونم ترجمش کنم و برای مهاجرت کاری به کانادا بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط na30m68 نمایش پست ها
    ببخشید سوال دیگه هم داشتم اینکه مدرک رو آزاد کنم اصله؟میتونم ترجمش کنم و برای مهاجرت کاری به کانادا بفرستم؟
    اصله و میتونید ترجمه کنید یرای هر هدفی

Junior Member

سلام دوستان من رشته هوشبری ازاد خوندم و برای مدرکم ودیعه گذاشتم 10 تومان.حالا سوالم این هست که اگر وقتی ویزای من اومد از فردا سر کار نرم مشکلی برای من پپیش می یاد؟ ممکن هست که ممنوع خروج باشیم ما چون در حال گذروندن طرح هستیم؟ممنون می شم اگر کسی می دونه بهم کمک کنه چون خیلی نگران این موضوع هستم

Junior Member

کسایی که استریت شدن برای آزاد کردن مدرک باید هم وثیقه طرح و هم تحصیل رایگان رو بدن مثل بقیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matineh نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشته هوشبری ازاد خوندم و برای مدرکم ودیعه گذاشتم 10 تومان.حالا سوالم این هست که اگر وقتی ویزای من اومد از فردا سر کار نرم مشکلی برای من پپیش می یاد؟ ممکن هست که ممنوع خروج باشیم ما چون در حال گذروندن طرح هستیم؟ممنون می شم اگر کسی می دونه بهم کمک کنه چون خیلی نگران این موضوع هستم
    هیچ مشکلی نیست شما به محض اومدن ویزا برید به مرکز بهداشت و دانشگاه اطلاع بدین که توقف طرح بزنن براتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)