صفحه 53 از 57 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط MNRS نمایش پست ها
    کسایی که استریت شدن برای آزاد کردن مدرک باید هم وثیقه طرح و هم تحصیل رایگان رو بدن مثل بقیه؟
    هیچ فرقی نمیکنه

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

با سلام. من دانشجوی پزشکی ترم آخر هستم که باید شهریور 95 فارغ التحصیل بشوم. با توجه به متاهل بودنم آیا برایم این امکان وجود دارد که قبل از امتحان دستیاری 96 طرح نروم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم اخر رشته پرستاری از دانشگاه دولتی هستم.با توجه به این که بهمن سال 95 فارغ التحصیل میشم، آیا میتونم بدون پایان طرح پرستاری دوباره در کنکور سراسری 96 از دیپلم شرکت کنم و دانشگاه دولتی یا ازاد در رشته های دندانپزشکی یا بینایی سنجی ادامه تحصیل دهم ؟ در دفترچه کنکور سال 95 نوشته بود"مقررات مربوط به تعهدات و طرح نیروی انسانی به قوت خود باقی است"!!! منظور چیه؟
    و اینکه اگه دانشگاه ازاد قبول شم ،اینکه نرفتم طرحمو، میتونم دانشگاه ازاد ثبت نام نام کنم؟ قوانین فقط مربوط به دانشگاه دولتی هست؟
    میتونم وثیقه بزارم ؟ در این مورد ممنون میشم منو راهنمایی کنید...
    با تشکر

Banned

بچه ها آیا میشه توی طرح انتقالی گرفت از ی شهر به شهر دیگه؟
    اگر کسی وقتی طرحشو شروع کرد یه ماه بعدش ازدواج کنه و شوهرش یه شهر دیگه باشه آیا میتونی همسرش که طرحشو شروع کرده یه شهر دیگه به همون شهری که شوهرش هست طرحشو انتقال بده؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا اگر کسی میدونه چیزی بگه در این مورد

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafadam نمایش پست ها
    بچه ها آیا میشه توی طرح انتقالی گرفت از ی شهر به شهر دیگه؟
    اگر کسی وقتی طرحشو شروع کرد یه ماه بعدش ازدواج کنه و شوهرش یه شهر دیگه باشه آیا میتونی همسرش که طرحشو شروع کرده یه شهر دیگه به همون شهری که شوهرش هست طرحشو انتقال بده؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا اگر کسی میدونه چیزی بگه در این مورد
    میشه فقط باید سماجت به خرج بدین چون معمولا شبکه های بهداشت و استان ها دوست دران نیروشون رو حفظ کنن تا حد ممکن اما بالاخره نمیتونن اجبارتون کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    اول که با دانشگاه تسویه حساب کنید و اداره رفاه و...
    بعد باید برید وزارتخونه .دوره طرح که خریدنی نیست باید وثیقه بذارید . برای تحصیلات رایگان هم مبلغی که وزارت بهتون گفتند رو پرداخت کنید اینو براتون محاسبه می کنند چون قیمت ها نسبت به چند سال قبل افزایش پیدا کرده در نتیجه بهتر هست که مقدار مبلغ رو حضوری از وزارتخونه بپرسید. فکر کنم برای دندان وثیقه طرح 50 تومن هست . موفق باشید
    دوست عزیزی که گفتی مبالغ زیاد شده ...شما مستنداتی دارید؟ لینکی دارید که اینجا بذارید ما هم جداول قیمت رو ببینیم...والا من که هرجا نگاه میکنم خبری از افزایش قیمت نیست .پارسال یه بار رفت بالا دوباره برگشت سرجاش ..ارشد شد 20 مسلیون تومن ولی الان مثل قبل ارشد همون ترمی 260 تومن هست ..پزشکی و دندون هم رفت بالا و دوباره برگشت به نرخ همین جدولی که براتون میذارم
    ..اینم لینکش http://meapg.iums.ac.ir/?fkeyid=&sit...7&pageid=14809
    من نمیدونم که چرا بچه های وزارت بهداشت همیشه از خودشون خبر میسازن و دقیقا همین شایعات واسه خودشون دردسر میشه . من خودم 7 سال دانشجوی وزارت بهداشت بودم .دقیقا همیشه میدیدم بچه ها بدون مستند میگفتند شنیدیم فلان شده و بهمان شده.
    جدیدا میگفتن از اسفند 94 قراره گرون شه ...هیچی نشد ...لطفا اگه کسی argument منو میتونه رد کنه همراه با مستندات و دلیل موثق بگه آیا خبر جدیدی مبتنی بر افزایش قیمت شده یا نه؟؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    دوست عزیزی که گفتی مبالغ زیاد شده ...شما مستنداتی دارید؟ لینکی دارید که اینجا بذارید ما هم جداول قیمت رو ببینیم...والا من که هرجا نگاه میکنم خبری از افزایش قیمت نیست .پارسال یه بار رفت بالا دوباره برگشت سرجاش ..ارشد شد 20 مسلیون تومن ولی الان مثل قبل ارشد همون ترمی 260 تومن هست ..پزشکی و دندون هم رفت بالا و دوباره برگشت به نرخ همین جدولی که براتون میذارم
    ..اینم لینکش http://meapg.iums.ac.ir/?fkeyid=&sit...7&pageid=14809
    من نمیدونم که چرا بچه های وزارت بهداشت همیشه از خودشون خبر میسازن و دقیقا همین شایعات واسه خودشون دردسر میشه . من خودم 7 سال دانشجوی وزارت بهداشت بودم .دقیقا همیشه میدیدم بچه ها بدون مستند میگفتند شنیدیم فلان شده و بهمان شده.
    جدیدا میگفتن از اسفند 94 قراره گرون شه ...هیچی نشد ...لطفا اگه کسی argument منو میتونه رد کنه همراه با مستندات و دلیل موثق بگه آیا خبر جدیدی مبتنی بر افزایش قیمت شده یا نه؟؟
    با تشکر
    بچه های وزارت بهداشت؟ شما که هفت سال بهداشت بودید.دوست عزیز مستندات موثق در وزارتخونه هست . شما طرحتون تموم شد برای گرفتن ریزنمرات و دانشنامه برید وزارتخونه اقدام کنید و آخرین اخبار رو به اشتراک بذارید. یک مقطعی گرون شد و بعضی بچه ها واقعا هزینه رو پرداخت کردند و البته اعتراض شد .خبر جدیدی نیست همون برنامه چند سال قبله. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    بچه های وزارت بهداشت؟ شما که هفت سال بهداشت بودید.دوست عزیز مستندات موثق در وزارتخونه هست . شما طرحتون تموم شد برای گرفتن ریزنمرات و دانشنامه برید وزارتخونه اقدام کنید و آخرین اخبار رو به اشتراک بذارید. یک مقطعی گرون شد و بعضی بچه ها واقعا هزینه رو پرداخت کردند و البته اعتراض شد .خبر جدیدی نیست همون برنامه چند سال قبله. موفق باشید
    دوست عزیز منم دارم همینو میگم.خودمم از همه اخبار سالای گذشته خبر دارم....بله یه مقطعی گرون شد و برگشت به حالت قبل...خب پس چرا شما تو پست شماره 511 در جواب نفرات قبلی نوشته بودید قیمت ها نسبت به چند سال پیش زیاد شده ....پستتون واسه 25 آگوست 2016 هست!!!!! مگه 25 آگوست 2016 با امروز که 23 سپتامبر هست فرقی کرده قوانین خرید مدرک؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    دوست عزیز منم دارم همینو میگم.خودمم از همه اخبار سالای گذشته خبر دارم....بله یه مقطعی گرون شد و برگشت به حالت قبل...خب پس چرا شما تو پست شماره 511 در جواب نفرات قبلی نوشته بودید قیمت ها نسبت به چند سال پیش زیاد شده ....پستتون واسه 25 آگوست 2016 هست!!!!! مگه 25 آگوست 2016 با امروز که 23 سپتامبر هست فرقی کرده قوانین خرید مدرک؟؟؟؟
    چون وزارتخونه ورودی 89 رو مثل ورودی 73 در چند مورد مشابه حساب نکرده در نتیجه من ترجیح میدم مطمئن صحبت نکنم و با استناد به همون موارد درصدی افزایش داده شده مجدد تاکید میکنم شما انتظار مستندات موثق در فروم رو نداشته باشید و خودتون تشریف ببرید و از وضعیت مارو مطلع کنید.موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. من پدرم فوت شده و تک پسر خانواده ام ولی یه خواهر بزرگتر از خودم دارم( به همین دلیل تونستم معافیت کفالت بگیرم )
    آیا من از گذراندن طرح معاف هستم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)