صفحه 55 از 57 نخستنخست ... 545464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry, Isfahan

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

دوستان برای تحصیل تخصص دندانپزشکی در آلمان حتما باید طرح و سربازی را در ایران بگذرونم؟
    بدون گذراندن طرح یا سربازی نمی تونم از مدرکم برای گرفتن پذیرش استفاده کنم؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_saeedvip نمایش پست ها
    دوستان برای تحصیل تخصص دندانپزشکی در آلمان حتما باید طرح و سربازی را در ایران بگذرونم؟
    بدون گذراندن طرح یا سربازی نمی تونم از مدرکم برای گرفتن پذیرش استفاده کنم؟
    ایمیل بزنید به دانشگاه هاشون بپرسید، زود جواب میدن
    طرح و سربازی رو هم در فروم پزشکی فکر کنم دوستان راجبش توضیح دادن اونجا بخونید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید گرامی
    بنده فارغ التحصیل رشته پرستاری هستم و در تاریخ 95/12/1 اعزام به خدمت میشم یه چندتا سوال داشتم در رابطه با این طرح اجباری نیروی انسانی :
    1- در صورت خدمت کامل سربازی به مدت 21 ماه اینجانب در تاریخ 97/9/1 هم خدمت و هم طرح رو تموم میکنم آیا امکان شرکت در کنکور پزشکی دانشگاه آزاد سال 97 رو دارم ؟ یعنی پایان طرح رو موقع قبولی در کنکور میخوان یا اول ثبت نام توی کنکور میخوان ؟
    2 - در صورت عدم خدمت 21 ماه کامل سربازی و گرفتن کسر خدمت سربازی مابقی طرح از 24 ماه محاسبه میشه ؟ یعنی بر فرض مثال من 5 ماه کسر خدمت گرفتم یعنی 16 ماهه(16=5-21) خدمت سربازی رو تموم کردم یعنی بقیش رو 8 ماه (8=16-24) رو باید برم طرح ؟ و این که این 8 ماه رو من هم مثله بقیه باید برم تو سایت تو طرح ثبت نام کنم و توی صف طرح بمونم یا نه مستقیم میرم طرح و نیازی به صف انتظار طرح نیست ؟
    3-در صورت گرفتن کسر خدمت 5 ماهه من توی 97/3/1 خدمت سربازی رو تموم میکنم آیا میتونم توی کنکور 97 پزشکی دانشگاه آزاد شرکت کنم ؟ یعنی این طرح رو رد کرد که همزمان هم توی کنکور شرکت کنم و هم طرح رو بگذرونم یا نه مثلا کنکور بدم در صورت قبولی بقیش رو بعدا برم ؟
    در کل اساتید گرامی برای این مشکل من چه راهکاری دارن ؟ مرسی

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hellboy18 نمایش پست ها
    دوستان واسه این سوالات من نظری ندارین ؟ لطفا راهنمایی کنین
    سلام چون کسی‌ جواب نداده بتون، من براتون جوابی‌ رو که حدس میزنم درسته میزارم اما بهتره از وزارت خونه بپرسید
    ۱. اگر تا پایان ۳۱ شهریور سالی‌ ک میخواین دانشگاه شروع کنید، طرحتون تموم می‌شه مجاز هستید کنکور بدین
    ۲. خیر لازم نیست
    ۳.احتمالا با اینکار بتونید کنکور بدین ولی‌ بهتره باز بپرسید

Junior Member

سلام دوستان

من فارغ التحصیل دندانپزشکی و متاهل و بومی تهران هستم. در مورد ثبت نام طرح سوال داشتم:
    . دانشگاه شهیدبهشتی از طریق سامانه ثبت نام کردم. گفتن برای مصاحبه باید برم. کسی اطلاع داره این مصاحبه در چه مورده و چه سوالایی مطرح میشه؟
    . مسئول طرح شهیدبهشتی قبلا گفته بودن که شهیدبهشتی حتی خانومای متاهل رو برای چندماه اول ممکنه خارج از تهران بفرسته تا بعد اگه تونستن انتقال بدن تهران. میخواستم بپرسم این مسئله درسته؟
    . ضمنا گفته بودن که حتی اگه از مراکز وابسته به شهیدبهشتی اعلام نیاز هم بگیرم، فایده ای نداره و در نهایت خود دانشگاه محل طرح رو مشخص میکنه. این هم صحت داره؟
    . و یه سوال دیگه اینکه تفاوت بین طرح پژوهشی و درمانی چی هست و کدوم بهتره؟

خیلی ممنون.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط MaKa91 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فارغ التحصیل دندانپزشکی و متاهل و بومی تهران هستم. در مورد ثبت نام طرح سوال داشتم:
    . دانشگاه شهیدبهشتی از طریق سامانه ثبت نام کردم. گفتن برای مصاحبه باید برم. کسی اطلاع داره این مصاحبه در چه مورده و چه سوالایی مطرح میشه؟
    . مسئول طرح شهیدبهشتی قبلا گفته بودن که شهیدبهشتی حتی خانومای متاهل رو برای چندماه اول ممکنه خارج از تهران بفرسته تا بعد اگه تونستن انتقال بدن تهران. میخواستم بپرسم این مسئله درسته؟
    . ضمنا گفته بودن که حتی اگه از مراکز وابسته به شهیدبهشتی اعلام نیاز هم بگیرم، فایده ای نداره و در نهایت خود دانشگاه محل طرح رو مشخص میکنه. این هم صحت داره؟
    . و یه سوال دیگه اینکه تفاوت بین طرح پژوهشی و درمانی چی هست و کدوم بهتره؟

خیلی ممنون.
    سلام

.مصاحبه اطلاع ندارم
    .مسوولین و کارشناسان اداره طرح دوست شما نیستند. انتقالی در کار نیست یا خیلی سخت هست و نیاز به پیگیری فراوان داره در واقع به سمت "بعید" میل میکنه. بانوان متاهل بومی رو باید در مرکز بگیرند و این حق شما هست. اگر نفرستادند قبول نکنید و به هیچ وجه زیر بار نرید.
    .نامه اعلام نیاز بستگی داره از چه مرکزی باشه و چه کسی درخواست داده باشه (امضا کرده باشه).در نهایت بله تصمیم با خودشون هست!
    . طرح پژوهشی یک ترفند برای کسر حقوق و مزایا هست. مشخصه که درمانی بهتره البته کار زیادتره ولی ارزش داره .اگر به پژوهش و مقاله علاقه دارید در درمان هم میتونید انجام بدید. درضمن اگر وارد معاونت پژوهشی شدید برگشت به معاونت درمان یک مقدار سخته. به نظرم از همون اول درمان باشید. ترتیب بهتر بودن اول درمانی بعد آموزشی و بعد پژوهشی هست. فکر کنم حقوق طرح پژوهشی معادل حقوق سمت مربی (با داشتن دکترا!) و ساعت کار مثل کارمند اداره هست. از نظرات سایر دوستان استفاده کنید.موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوشبری دولتی

من هم امسال فارغ التحصیل شدم اما نمیخوام برم طرح و میخوام توی رشته ی دیگه ای در علوم پزشکی تحصیل کنم شما نمیدونید که چقدر باید وثسقه بدیم و به کجا باید این وثیقه رو بدیم؟ هرچقدر زنگ میزنم اداره طرح پاسخ ندادن و چون شهرستانم نمیتونم برم حضوری دوستان کسی اگز اطلاعی داره بهم کمک کنه .متشکرم.

دوستان کسی اطلاع داره که این طرح پیراپزشکی به ازای هرسال تحصیلی چقدر باید وثیقه گذاشت؟
    ویرایش توسط maxi1 : August 14th, 2017 در ساعت 01:58 PM

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در ای

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra710096 نمایش پست ها
    من هم امسال فارغ التحصیل شدم اما نمیخوام برم طرح و میخوام توی رشته ی دیگه ای در علوم پزشکی تحصیل کنم شما نمیدونید که چقدر باید وثسقه بدیم و به کجا باید این وثیقه رو بدیم؟ هرچقدر زنگ میزنم اداره طرح پاسخ ندادن و چون شهرستانم نمیتونم برم حضوری دوستان کسی اگز اطلاعی داره بهم کمک کنه .متشکرم.

دوستان کسی اطلاع داره که این طرح پیراپزشکی به ازای هرسال تحصیلی چقدر باید وثیقه گذاشت؟
    سلام
    شما تشریف ببرید اموزش دانشگاه محل تحصیلتون. شما رو راهنمایی می کنند. وثیقه رو باید به وزارت بدهید. من فکر می کنم که اگر یک بار از تحصیل رایگان در وزارت بهداشت استفاده کردید و مجدد قصد شرکت در آزمون سراسری دارید باید هزینه پرداخت کنید. این مساله رو حتما سوال کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل دندانپزشکی هستم، طرحم هم تموم شده، ولی تعهد بومی استانی دارم ، بصورت موقت(مثلا برای ده -پونزده روز) می خوام دانشنامه ام رو بگیرم و دوباره پس بدم به دانشگاه، راه حلی داره؟ چون دانشگاه گفته که به هیچ عنوان بهم نمیدش ممنون میشم از دوستان اگر اطلاعی در این زمینه اگر دارن بگن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

با سلام
    من یک دندانپزشکم که طرحم سال قبل تموم شده
    من میخام برای express entry اقدام کنم و گواهی یک سال سابقه کار ضروری هست؛ ترجمه برگه گواهی پایان طرح برای کانادا به عنوان سابقه کار قابل قبوله؟ چون توی فرمت هایی که برای حداقل مهندسی دیدم باید لیست وظایف و حقوق هم ذکر شده باشه که تو برگه پایان طرح نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)