صفحه 8 از 57 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    بله. من وثیقه گذاشتم. رفتم و برگشتم. کمی از طرحم که مونده بود رو گذروندم. تعهدم رو از دانشگاه خریدم. وثیقه ام رو پس گرفتم. مدرکم مال خودم شد و از دستشون واسه همیشه خلاص شدم. تا باد چنین بادا.
    من رفتم تعهدام و دادم یه برگه مجوز تحویل مدارک دادن گفتن ببر تهران وزارت خونه از طرفیم گفت این مجوزو اصلش باید باهت باشه و الا مدرکت و جعلی حساب میکنن!!!حالا من برم تهران این مجوزو ازم میگیرن؟جون این فقط برای خود من جهت اطلاع صادر شده بقیه کپی هاشو خود دانشگاه برداشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayesteh.f نمایش پست ها
    سلام.منم دانشگاه ازاد پرستاری خوندم.می تونین طرحو بخرین.برای لیسانس 4میلیون.می تونین وثیقه ملکی هم بزارین.اما پول بهتره.این پول تو حسابتون تو بانک ملت زیر ساختمون وزارت خونه هست.سود بانکی هم مییاد .شما می تونین از سودش برداشت کنین.اگه برنگشتین دولت این پولو نوش جان میکنه.اگه برگشتین و رفتین طرح پولو بر می گردونن.اگه الان طرحو شروع کنین به ازای هر 6 ماه طرح 500000 تومان کم میشه.به نظر من پول بزارین بهتره.این اطلاعاتت کامله.دیگه نیاز نیست کسی بره تا وزارت خونه.من برای کسب این اطلاعات کلی عذاب کشیدم.
    ظاهرا کارشناسی شده 10 ملیون دانشگاه ازاد!
    واقعا برا 4 خط اطلاعات دادن کلی ناز میکنن انگار چیکار میخوان بکنن!!

Junior Member

من يه مدت نسبتآ طولاني غيبت از طرح داشتم حالا پرونده من رو فرستادن تخلفات اداري بعضي ها ميگن اين مدت غيبت به طرحت اضافه ميشه و بعضي ها ميگن اخطار با درج در پرونده نهايت تنبيه اش هست اگه كسي اطلاعاتي در اين باره داره ممنون ميشم در اختيار من بذاره.

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط پگاه4 نمایش پست ها
    من يه مدت نسبتآ طولاني غيبت از طرح داشتم حالا پرونده من رو فرستادن تخلفات اداري بعضي ها ميگن اين مدت غيبت به طرحت اضافه ميشه و بعضي ها ميگن اخطار با درج در پرونده نهايت تنبيه اش هست اگه كسي اطلاعاتي در اين باره داره ممنون ميشم در اختيار من بذاره.
    سلام
    نه اضافه نمی شه اما درج در پرونده می شه و ممکنه ردیف حقوقیت جایی که طرح می گذروندی پر شده باشه و باید بگردی دنبال جای دیگه.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra03 نمایش پست ها
    من رفتم تعهدام و دادم یه برگه مجوز تحویل مدارک دادن گفتن ببر تهران وزارت خونه از طرفیم گفت این مجوزو اصلش باید باهت باشه و الا مدرکت و جعلی حساب میکنن!!!حالا من برم تهران این مجوزو ازم میگیرن؟جون این فقط برای خود من جهت اطلاع صادر شده بقیه کپی هاشو خود دانشگاه برداشت.
    شما اون برگه رو می بری وزارتخونه، اونا مدارکت رو پس می دن.
    دانشنامه و ریز نمرات و گواهی فارغ التحصیلی رو داشته باشی اون برگه رو می خوای چیکار دیگه آخه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    شما اون برگه رو می بری وزارتخونه، اونا مدارکت رو پس می دن.
    دانشنامه و ریز نمرات و گواهی فارغ التحصیلی رو داشته باشی اون برگه رو می خوای چیکار دیگه آخه؟
    خوب وثیقه پیششون دارم میخوام اونو ازاد کنم بعدم دانشنامه و ریزنمراتو فقط 2 ماه بم دادن بعد پس گرفتن!

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra03 نمایش پست ها
    خوب وثیقه پیششون دارم میخوام اونو ازاد کنم بعدم دانشنامه و ریزنمراتو فقط 2 ماه بم دادن بعد پس گرفتن!
    آقا برگه رو می دی، وثیقه و نمره و هرچی که دستشونه رو پس می دن. شما به خیر اونا به سلامت.

سلام
    من فارغالتحصیل دندانپزشکی از یک دانشگاه دولتی هستم.اما هنوز دفاع نکردم که طرح نرم و بشینم واسه امتحان رزیدنتی بخونم.
    اما دیدم بر فرض قبولی ممکنه در اینده بخوام مهاجرت کنم .اونجا عمومی و متخصص میگن فرق نداره...
    سوال من اینه.من الان طرح رو شروع کنم و با قبولی رزیدنتی طرحم نصفه بمونه کمکی در اینده بهم میکنه از نظر سابقه کار یا ازاد کردن مدرک یا اصلا صرف نداره؟و جز گرفتن وقتم واسه درس خوندن کمکی نمیکنه..اخه شنیدم تا طرح شروع نشه بعدا نمیشه ازادش کرد؟من اگه مستقیم 1 دانشگاه دولتی تخصص قبول شم تو ایران با اضافه شدن تعهد به طرح عمومی راهی برای ازاد کردن حداقل دکترای عمومیم رو دارم؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

شما هر قدر که طرحتون را گذرانده باشید میزان وثیقه ای که باید بگذارید برای آزاد کردن مدارکتان کمتر میشه، اینم که می گویند تا شروع نکنید نمیشه آزاد . کرد اشتباهه!
    در مورد علوم پایه پزشکی اگه یک نفر مثلا دکترا قبول بشه و بخواد مدرک فوقش را آزاد کنه یا اگه ارشد باشه و بخواد مدرک لیسانسشو آزاد کنه نمیتونه! حرف حسابشونم اینه که شما بایستی مقطع فعلیت تموم بشه و بعد از اضافه شدن تعهدات فعلی همه رو یکجا باید پرداخت کنید. چون به هرحال شما دارید در مقطع بالاتر از تحصیلات رایگان استفاده می کنید. و اگر کسی بخواد مدرک پایین ترشو آزاد کنه باید از مقطع بالاتر انصراف بده و خسارتشم پرداخت کنه یعنی اگر یک نفر مثلا ترم سوم دکترا انصراف بده بایستی هزینه های تحصیلی را پرداخت کند چون به هرحال جای یک نفر دیگر را اشغال کرده و در این مدت هم از امکانات رایگان استفاده می کرده!

در هرصورت اگر شما قصد گرفتن تخصص در ایران دارید و عزمتان را جزم کرد ه اید طرح جز وقت تلف کردن نتیجه ای واسه شما در بر نخواهد داشت مگر اینکه واقعا امجبو ر باشید مثلا از نظر مالی
    اگرم قصد رفتن به خارج را دارید تخصص گرفتن در ایران به نظر کمی شما را از اهدافتان دور می کند و بایستی بر روی خارج متمرکز شوید

راستی، مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج دو بحث کاملا متفاوته و هرکدام مسیر متفاوتی را باید طی کرد. هر چند در ظاهر یکی هستند اما در عمل مسیرشان متفاوت است.
    موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

مرسی از توضیحات کاملتون
    اخه مشکل اینه من نمیدونم در اینده چه شرایطی برام پیش میاد والان تصمیمم قطعی و مشخص نیست......
    الان شرایط مهاجرت رو ندارم ولی در اینده شاید داشتم >>>
    سوالم اینه من اگه رزیدنتی قبول شم و بعد فارغ التحصیل شم از دانشگاه دولتی نه سهمیه ازاد
    با توجه به نگذروندن طرح عمومی چقدر هزینه باید بکنم در کل؟
    که بتونم مدرک عمومی را ازاد و از تعهدی که برام برای تخصص گرفتن ایجاد شده خلاص بشم؟حالا تحت عنوان خسارت یا هر چیز دیگه؟
    من میتونم بگم مدرک تخصص رو نمیخوام وخسارتش کمتر از وثیقه برای تعهد نیست؟یا دیگه خسارت معنی نداره؟
    با توجه به این بلا تکلیفی شما کدوم راه طرح رفتن یا نرفتن رو پیشنهاد میکنید که پشیمونی نداشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)