صفحه 9 از 57 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

ممنون
    شما اخرین ارسال آدرس زیر را بخوانید رفرنسش هم وزارت بهداشته یعنی درست از سایت وزارت کپی پیست شده
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%D8%AF/page6
    البته اگه شما پسر باشید بایستی تکلیف سربازیتون هم مشخص شده باشد.تا بتونید برای آزاد کردن هر نوع مدرک دانشگاهی اقدام کنید.
    خوب اینکه شما بگویید مدرک تخصص را نمی خواهم بایستی انصراف بدهید و خسارت هر چند ترمی را که از تحصیلات و امکانات رایگان در دوره تخصص استفاده نموده اید پرداخت نمایید.در هر صورت شما در طول این چند ترم از امکانات استفاده کرد ه اید و برای شما هزینه شده است.. و این هزینه ها هم نحوه پرداختش بصورت کار یا طرح یا هرعنوان دیگه در جامعه است.
    راستش من نمیدونم اگر شما تخصص را تمام کنید چقدر به مبلغ وثیقه دوره عمومی اضافه می شود چون در لینک بالا فقط برای دورهای عمومی گفته شده. شاید بتونید در سایت وزارت این را پیدا کنید یا با تماس با معاونت وزارت در شهرک غرب یا مراجعه حضوری این مورد را اگر برایتان مهم است سوال کنید.

بینید شما اگر بخواهید مدرکتان را آزاد کنید مبلغ نسبتا قابل ملاحظه ای را باید وثیقه بگذارید یا به قولی مدرکتان را بخرید چون اگر برنگردید وثیقه به اجرا گذاشته می شود.
    من فرض را به پسر بودن و نداشتن پایان خدمت می گذارم
    شما اگر بخواهید در خارج ادامه تحصیل دهید باید فعلا دور تخصص ایران را خط بکشید وبرید دنبال خارج رفتن وبررسی نحوه ادامه تحصیل وحتی مهاجرت در کشورهای مختلف و خوب در این مدت هم طرحتون را هم تمام کر ده اید و اتمام طرح هم دیگه به معنی اتمام سربازی است و مشکلی برای خروج ندارید.
    اما اگر بخواهید در ایران تخصص بخوانید و موازی هم دنبال خارج باشید و دفاع هم نکنید قضیه کمی پیچیده می شود چون خواندن واسه تخصص خیلی انرژی می خواهد و خارج رفتن هم انرژی و وقت نسبتا زیادی می خواهد و این دوکار پرانرژی خواه موازی کمی دشوار بنظر می آید از طرفی فرض کنیم شما تخصص هم قبول شدید و مثلا ترم دوم تخصص کار خارجتون ان شالله جور شد باید بلافاصله انصراف بدهید و مدارکتان راآزاد کنید اما خوب شما مشکل سربازی دارید!
    به نظرمن اگر مشکل سربازی دارید و در فکر خارج هم هستید وقت را تلف نکنید سریعا طرح را شروع کنیدو دنبال کسب اطلاعات واسه خارج و خودتان را برای همیشه ازطرح وسربازی راحت کنید.
    اگرم مشکل سربازی ندارید خوب قضیه فرق می کند بگوید تا بیشتر بحث کنیم.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Royal2009 : September 17th, 2010 در ساعت 11:26 PM
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای داروسازی شهید بهشتی تهران

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

رشته داروسازی هم آیا طرح داره ؟

Junior Member

مبلغ وثیقه دانشگاه دولتی دکتری حرفه ای پزشکی 40 هست نه 50!

سلام
    من فکر میکنم جای پزشکی با دندان عوض شده چون من زنگ زدم گفت دندانپزشکی ازاد 40 م تازه بدون معافیت سربا.ی هم نمیشه D:

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    سلام
    من فکر میکنم جای پزشکی با دندان عوض شده چون من زنگ زدم گفت دندانپزشکی ازاد 40 م تازه بدون معافیت سربا.ی هم نمیشه D:
    سلام ،
    ممنون از لطف شما
    من سایت معاونت وزارت رو چک کردم. ولی متاسفانه قسمت مربوط به قوانین و آیین نامه ها باز نمیشه به محض درست شدن این قسمت از سایت لینکشو اینجا خواهم گذاشت.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

اینم لینک معاونت وزارت

http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/1...ahodat8904.htm

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط hitrosh نمایش پست ها
    رشته داروسازی هم آیا طرح داره ؟
    بله داروسازی هم طرح داره. مثل بقیه رشته هایی که طرح دارن برای آقایون طرح و سربازی یکی می شه.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی پرستاری هستم و بهمن 89 فارغ التحصیل می شم. بعد از اینکه 6 ماه از فارغ التحصیلیم گذشت می خوام برای گرفتن ویزای کار اقدام کنم. »ی خوام بدونم که من که دارم برای کار اقدام می کنم هم می تونم ودیعه برای طرحم بزارم؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitranurse نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی پرستاری هستم و بهمن 89 فارغ التحصیل می شم. بعد از اینکه 6 ماه از فارغ التحصیلیم گذشت می خوام برای گرفتن ویزای کار اقدام کنم. »ی خوام بدونم که من که دارم برای کار اقدام می کنم هم می تونم ودیعه برای طرحم بزارم؟
    سلام
    من که فکر نمی کنم منافاتی داشته باشند این دو!

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط mitranurse نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتی برای طرح وثیقه می ذارین ازتون می پرسن : " می خوای بری کجا و چی بخونی؟ "
    یعنی اونها باور دارند که شما برای ادامه تحصیل می خواین جلای وطن کنید. می تونین به دروغ یه چیزی سمبل کنین اما ماجرا زمانی پیچیده می شه که از شما می خوان هر سال براشون گواهی اشتغال به تحصیل بفرستید و اگه نفرستین اونا براتون اخطاریه می فرستن و باز شما به روی خودتون نمیارین و اونا نهایتا آستین بالا می زنند و وثیقه اتون رو ضبط می کنند.
    شما زمانی که داری وثیقه می ذاری ازت می خوان امضا کنی که بعد از پایان تحصیلاتت به ایران برمیگردی و علیرغم مدرک بالاتری که از فرنگستون دریافت کردی ، مثل یک فارغ التحصیل لیسانس پرستاری طرح بگذرونی.
    موفق باشید
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)