صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 85

موضوع: Bauhaus-Universität weimar

Junior Member gelareh13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری - غیرانتفاعی کمال الملک

پیش فرض پاسخ : Bauhaus-Universität weimar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdokhi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای معماری مدیا آرشیتکت می خوام اقدام کنم ولی نمی دونم این آزمون استعداد چه جوریه؟آیا باید بریم آلمان امتحان بدیم؟ این قضیه درخواست برای آزمون استعداد چیه دیگه ؟؟؟؟وقتی آنلاین پر می کنیم و مدارک رو هم می فرستیم چرا باید یه نامه برای آزمون استعداد بازم دیم؟؟؟؟
    سلام، من هم می خوام برای این رشته اپلای کنم، شما الان در چه مرحله ای هستی؟ و می شه رزومه ت رو بگی که با چه شرایطی می خوای اپلای کنی چون من کارشناسی ناپیوسته دارم و هیچ مکاتبه ای هم باهاشون نکردم هنوز. مرسی

کسی اینجا Medieninformatik نمیخونه؟: دی

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh13 نمایش پست ها
    سلام، من هم می خوام برای این رشته اپلای کنم، شما الان در چه مرحله ای هستی؟ و می شه رزومه ت رو بگی که با چه شرایطی می خوای اپلای کنی چون من کارشناسی ناپیوسته دارم و هیچ مکاتبه ای هم باهاشون نکردم هنوز. مرسی
    سلام منم برای این رشته اپلای کردم ولی مدارکشو هنوز پست نکردم!
    چیز های عجیب فریبی می خاد که اصلا جاهای دیگه لازم نداشتن!!!
    شما هر چی خواسته بوده پست کردید؟
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Junior Member

تو سایتش شرط پذیرش برای دانشگاه رو IELTS شش گذاشته،احتمالا به همین خاطر بوده.
    منم میخوام اقدام کنم،لبسانس نرم افزار معدل 14:43، رزومم هم بد نیست،تو همون رشته ی computer science and media، شما شاید بیشتر تحقیق کردین،نظرتون چیه؟

Junior Member

دقیقا میشه بگین مدارک چی می خواد،تو صفحه ای که من دیدم اطلاعات کامل نبود،فقط IELTS و گفته بود و ریز نمرات دوره کارشناسی، من واسه ارشد کامپیوتر می خوام اقدام کنم.
    ممنون.

Junior Member

سلام من لیسانس دانشگاه آزاد دارم و تازه درسم تموم شده در حال حاضر دنبال گرفتن دانشنامه هستم و قصد دارم برای دانشگاه Bauhaus-Universität Weimar اپلای کنم .... اینجا از من یه سری مدارک برای admission process میخوان مثل

- university degree certificate این مورد رو ندارم و حداقل 3 ماه دیگه جور میشه ...
    - Proof of removal from the register of students ?! این مدرک چی هست ؟
    -Proof of bank transfer of the semester نرفته اینو چرا باید داد ؟
    بالای صفحه ای هم که ایما رو خواسته نوشته بدون این مدارک برای پذیرش بررسی نمیشید .... میخواستم ببینم کسی اینجا برای این دانشگاه اپلای کرده و اطلاعی داره در مورد سوالات من ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva_sh نمایش پست ها
    سلام من لیسانس دانشگاه آزاد دارم و تازه درسم تموم شده در حال حاضر دنبال گرفتن دانشنامه هستم و قصد دارم برای دانشگاه Bauhaus-Universität Weimar اپلای کنم .... اینجا از من یه سری مدارک برای admission process میخوان مثل

- university degree certificate این مورد رو ندارم و حداقل 3 ماه دیگه جور میشه ...
    - Proof of removal from the register of students ?! این مدرک چی هست ؟
    -Proof of bank transfer of the semester نرفته اینو چرا باید داد ؟
    بالای صفحه ای هم که ایما رو خواسته نوشته بدون این مدارک برای پذیرش بررسی نمیشید .... میخواستم ببینم کسی اینجا برای این دانشگاه اپلای کرده و اطلاعی داره در مورد سوالات من ؟
    ممنون
    دوستان مطلع از شرایط پذیرش از دانشگاهای آلمان خواهشا جواب بدین.منم کاملا همین سوالات رو دارم.
    هر کسی حتی 2صفحه هم تاریخ معماری خونده باشه از اهمیت و قدرت این دانشگاه تو تاثیر این دانشگاه تو هنر دنیا باخبره.خودم حتی تو جریان پذیرش فکر این دانشگاه رو حتی نمیکردم اما به توصیه بعضی از دوستان ترغیب شدم که پیگیری کنم و به این دانشگاه به عنوان شانس اول نگاه کنم.
    اما به مشکلاتی که دوستان فرمودند برخورد کردم و متاسفانه هیچ کدوم از دوستان که تو بخشای دیگه فعالیت میکنن انگار حاضر نیستند جوابی بدن.
    خواهشا یکی به داد این پیج برسه.

Junior Member ali_ksh آواتار ها

دوستان من از این دانشگاه برای دکتری پذیرش دارم ولی استادم فاند نداره. واسه DAAD اقدام کردم بنظر شما چقدر احتمال داره که DAAD بهم بورس بده؟ معدل 18.70 فوق لیسانس دارم و استادم تو آلمان خوب سفارشم رو کرده تو offer letter... به نظر شما ارزش داره که با هزینه شخصی بیام weimar بعد اونجا کار گیر بیارم؟ اصلا اونورا کار گیر میاد ؟؟؟
    رشتم مکانیک هست و فوق لیسانسم رو دانشگاه مالزی گرفتم با رنک 150 جهانی
    IELTS 6 قبلا داشتم و 2 سال فوق لیسانس رو بزبان English خوندم که استادم دیگه ازم مدرک زبان نخواست.... بنظر شما DAAD مدرک زبان میخواد ازم؟؟؟؟؟
    ممنون از همیاریتون

سلام دوستان من واسه رشته computer science and media ازین دانشگاه پذیرش دارم کسی تو این رشته پذیرش داره ؟

سلام دوستان آقا اگه بخوایم واسه bba تو این دانشگاه اقدام کنیم چه باید کرد؟