صفحه 3 از 62 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 617

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در تاشکند - ازبکستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در تاشکند در سال ۲۰۱۲

من کلی سند خونه نامه بانک 170000$.i20معتبر.اصلا نگذاشت من حرف بزنم.فقط پاسپورت ایرانی مشکلش بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfma نمایش پست ها
    سلام خزر جان، دوشنبه هم ریجکت کردن همه رو به جز یک نفر. به نوید خیلی سلام برسون... شانس همه ما این بود.
    سلام امیر جان خوبی؟
    اره شانس ما که خیلی بد بود!! تازه ما بعدش رفتیم لبنان انجا هم بهمون visa نداد گفت برین دوبی یا آنکارا )))

Junior Member

Unhappy پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در تاشکند در سال ۲۰۱۲

يعني واقعا توي 2012 هيچ كس ويزا نگرفته؟ يا اونايي كه گرفتن ديه به اينجا سر نمي زنن؟ بابا مردم از انرژي منفي

Junior Member 124login آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

این درسته که وضعیت ویزا دادن بعد از بمبگذاری های اخیر خراب شده؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان
    از اونجائی که تجربه دوستان قبلی اهمیت زیادی در موفقیتم در مصاحبه داشت تصمیم گرفتم من هم تجربه خودم را برای استفاده دیگران در اختیارتون قرار بدم.من دوشنبه 27 فوریه مصاحبه داشتم . یه نکته خیلی مهم که به نظرم تو بچه هایی که ویزا گرفتند وجود داشت این بود که همگی ما خیلی سریع و حتی قبل از این که آفیسر مدرکی رو بخواد در اختیارش قرار دادیم و هر چیزی که می پرسید حتی با توضیحات اضافی جواب می دادیم. این باعث می شه آفیسر سریع قانع شه که شما مناسب برای دریافت ویزا هستید. مدارک مهم را قبلا از بین مدارک جدا کنید، و به محض این که برا مصاحبه رفتید یکی یکی به ترتیب اهمیت به آفیسر بدید.بقیه مدارک را اگر آفیسر از شما خواست از بین مدارک کلی به آفیسر بدید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط 124login نمایش پست ها
    این درسته که وضعیت ویزا دادن بعد از بمبگذاری های اخیر خراب شده؟
    بله. تأثير داره
    Power Start

Junior Member

سفرنامه تاشكند
    اول اينكه فقط چند تا آژانس توي تهران هستن كه ميشه از طريقشون براي تاشكند اقدام كرد و همشون هم تقريبا يه قيمت بودن.
    مدارك مورد نياز براي ويزا: 2 قطعه عكس و پاسپورت و هزينه ويزا. بهتره كه حداكثر تا 2 هفته قبل از رفتن اقدام كنين كه به مشكل و هزينه اضافي برنخورين. پرواز براي تاشكند ايران اير داره كه جمعه به جمعه است يعني بايد يك هفته بمونين. مگر اينكه با پرواز تركيش برين كه خوب خيلي گرون تره.
    ما روز جمعه با ايران اير رفتيم. من از ايران اصرار داشتم كه هتلم نزديك سفارت باشه ولي نزديك ترين هتل به سفارت يك ربع با ماشين فاصله داره. و ما هتلمون رو عوض كرديم و اومديم مركز شهر چون فاصله اين هتل هم 20 دقيقه بود تا سفارت. يعني اينكه كلا شهر خلوتيه و ترافيك و فاصله معني نداره. و با توجه به اينكه يه روز مي خواين برين سفارت بهتره كه مركز شهر باشين تا بقيه روزا راحت باشين.
    من روز دوشنبه ساعت 10 وقت سفارت داشتم و ساعت 9 اونجا بودم. يه روز باروني و سرد. ايرانياي زيادي بودن حتي ميشه گفت از ازبكا بيشتر. اول بايد به دكه نگهباني مراجعه كنيد تا اسمتون و وقتتون رو چك كنن. ما كه ساعت 10 وقت داشتيم حدود يه ساعت زير بارون وايساديم تا يه افسر ازبك اومد و گفت بياين جلو. بعد اول به ازبكي توضيح داد و پاسپورتاي ازبكا رو گرفت. بعدشم به انگليسي دست و پا شكسته گفت كه هيچي نمي تونين ببرين تو به جز كاغذ و مدارك. بعدشم ما رو فرستادن توي يه چادر بيرون سفارت كه خيلي هم سرد بود. كلي منتظر مونديم و يخ زديم بعد هي اسما رو از يه بلندگو اعلام مي كردن. بايد ميرفتيم جلوي در سفارت مداركو از دور نشون مي داديم، پالتو و كاپشن و اينا رو ميزديم بالا و مي چرخيديم تا ببينن بعد درو باز مي كردن كه بريم تو. تمام كارمنداي اين قسمت ازبكي هستن و طبيعتا زبون نفهم. بايد كفش و پالتو و مدارك و اينا رو بذارين تا از گيت بازرسي رد بشه. من خودم تمامي مداركمو دسته بندي كرده بودم توي يه اكسپندينگ فايل و كلي خوشحال بودم كه هرچي بخوان سريع ميدم بهشون ولي دم در گير دادن كه اين مثل كيفه و نمي توني ببري. خلاصه كه همه برنامه هام به هم خورد و مداركم شد مثل جگر زليخا. ولي يه آقايي از همين كيفا داشت كه طلقي بود اجازه دادن ببره. حتي به من گفتن چرا مدارك ليسانس و فوق ليسانست توي پاكت در بسته است؟ برو بيرون بازش كن به مامور ما نشون بده كه چي توشه بعد بيا.
    خلاصه بعد از هفت خوان رستم و كلي سرما خوردن رفتيم داخل سفارت جايي كه مصاحبه مي كنن. اول يه باجه بود كه 140 دلار رو ميگرفت. بعد نشستيم و يه باجه ديگه اسمامونو صدا زد و از من I-20 و صفحه كانفرمشن DS160 و وقت سفارت و پرينت مالي رو گرفت. منم كه مداركم ريخته بود به هم يه ساعت گشتم تا پيداشون كردم.
    بعد دوباره نشستيم. اونجا دو تا آفيسر داره كه مصاحبه مي كنن يكي كه مسن تره و تپل و همه ميگفتن خوش اخلاقه و خوب ويزا ميده و ديگري جوان و قد بلند و خشك كه همه ازش مي ترسيدن. تا من اونجا نشسته بودم چند تا ازبك ويزا گرفتن و يكي هم رد شد. البته همشون توريستي بودن. دو تا خانوم ايراني هم توريستي مي خواستن و كلي سابقه سفر به اروپا و آمريكا داشتن كه گفت بياين فردا بگيرين برين. يه خانم هم مي خواست F2 بره كه براي بار دوم رد شد. ولي به نظر من كساني كه رد شدن دلايل محكمي براي اثبات برگشتن نداشتن. من موندم و يه دوست ديگه كه مي خواست فرصت مطالعاتي 6 ماهه بره و ساعت 12:30-1 شده بود ديگه. خدا خدا ميكردم كه با جوونه نيفتم كه افتادم و دلو زدم به دريا.
    اسممو پرسيد و اينكه براي چي مي خواي بري؟ چه گرايشي؟ تا حالا سفر خارجي رفتي يا نه؟ مجردي يا متاهل؟ كجا درس خوندي؟ كجا كار ميكني و چرا ميخواي كارتو ترك كني؟ cv داري؟ research plan ات چيه؟ كل اين سئوال و جوابا 2 دقيقه هم نشد و من انقد هول شده بودم كه هرچي جواب آماده كرده بودم و مداركي كه مي خواستم نشون بدم يادم رفت. آخر سر هم گفت برو با ايميل بهت خبر ميديم و اين ممكنه از 2 هفته تا 2 ماه و حتي بيشتر طول بكشه.
    من اصلا نفهميدم چي شد؟ چون شنيده بودم آنكارا و دوبي يه برگه با يه شماره ميدن به آدم براي چك كردن پروسه ولي اينا هيچي ندادن اصلا. خلاصه اومدم بيرون و اون دوست فرصت مطالعاتيمون هم اومد به ايشون هم مثل من همينو گفته بودن و گفته بودن عكست نبايد با حجاب باشه برو تا عصر عكس بيار.
    خلاصه كه ما الان منتظريم. سوالي بود در خدمتم.
    خواستم كه دينم رو به اين سايت مفيد ادا كرده باشم.
    التماس دعا

Junior Member

دوستان، کسی بوده که از تاشکند ویزای مالتیپل گرفته باشه؟؟ یا فقط سینگل می دن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elijoonam نمایش پست ها
    دوستان، کسی بوده که از تاشکند ویزای مالتیپل گرفته باشه؟؟ یا فقط سینگل می دن؟
    عزيزم دانشجو ها از 2012 همه مولتي دادن تا اونجا كه من ميدونم

Junior Member

بچه ها من بعد از 3 هفته كلير شدم. جزئياتش در قسمت كليرنس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)