صفحه 1 از 74 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 740

موضوع: گرفتن وقت از تاشکند - ازبکستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض گرفتن وقت از تاشکند - ازبکستان در سال ۲۰۱۲

لطفا تجربیات و نتایج " گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲" را در این موضوع به اشتراک بگذارید. همچنین برای اطلاع از وضعیت گرفتن وقت سفارت در سال قبل به موضوع زیر مراجعه کنید:

گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

نکته: قبل از سال ۲۰۱۲ تاپیک جداگانه ای برای به اشتراک گذاری وضعیت گرفتن وقت سفارت آمریکا در تاشکند موجود نبود.
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Banned

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

بچه ها مراقب باشین، تاشکند خیلی ها رو این روزا ریجکت کرده، اگه می تونین از آنکارا وقت بگیرین یا دوبی

سلام،

من امروز این شکلی برای وقت مصاحبه اقدام کردم : ایمیل زدم به consulartashkent@state.gov, tashkent-advising@state.gov با مشخصات و آی ۲۰ بعد گفتم سیستم انلاین کار نمی کرد، لطفا به من یه وقت مصاحبه بدید.

خواستم بپرسم کارم درست بوده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsankiani نمایش پست ها
    سلام،

من امروز این شکلی برای وقت مصاحبه اقدام کردم : ایمیل زدم به consulartashkent@state.gov, tashkent-advising@state.gov با مشخصات و آی ۲۰ بعد گفتم سیستم انلاین کار نمی کرد، لطفا به من یه وقت مصاحبه بدید.

خواستم بپرسم کارم درست بوده ؟

سلام من دیروز ایمیل زدم تاشکنت و تقاضای وقت اضطراری کردم برای اخر این ماه امروز جواب دادن برای 3 می گفت وقت میتونه بده!!!!!!!

https://evisaforms.state.gov/default...=THT&appcode=3
    من امروز وقت گرفتم.
    همین ماه ۵ تا وقت بود.

Junior Member

پس چرا به من اینجوری گفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

جواب ایمبلتونو داد یا خودتون رفتین تو سایت؟؟؟

Junior Member

سلام،
    من قراره اسفند برای فرصت مطالعاتی برم. هنوز فرم DS2019 هم بدستم نرسیده که بتونم باهاش وقت فوری بگیرم. می شه منو راهنمایی کنه چه کار کنم؟ این لینکی که گذاشتین رو چک کردم ، همه روزها خاکستری بود؟ برا ماهه دیگه هم همینطور. البته نمیدونم به این ربط داره که بدون پر کردن فرم DS160 رفتم یا از firefox استفاده نکردم؟ یا اینکه شما با اون نرم افزار وارد شدین؟ یک دنیا ممنون می شم اگه جوابم را بدین...

نقل قول نوشته اصلی توسط forsat نمایش پست ها
    سلام،
    من قراره اسفند برای فرصت مطالعاتی برم. هنوز فرم DS2019 هم بدستم نرسیده که بتونم باهاش وقت فوری بگیرم. می شه منو راهنمایی کنه چه کار کنم؟ این لینکی که گذاشتین رو چک کردم ، همه روزها خاکستری بود؟ برا ماهه دیگه هم همینطور. البته نمیدونم به این ربط داره که بدون پر کردن فرم DS160 رفتم یا از firefox استفاده نکردم؟ یا اینکه شما با اون نرم افزار وارد شدین؟ یک دنیا ممنون می شم اگه جوابم را بدین...
    DS160 پر کن بعد وقت بگیر!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

برای سفر به ازبکستان ( وقت سفارت امریکا در ازبکستان ) باید به ترتیب زیر عمل نمایید :

الف - باید شما برای دعوتنامه اقدام نمایید کپی پاسپورت ؛ آدرس منزل وتلفن و نامه اشتغال به کار ( میتواند نامه اشتغال به تحصیل ؛ یا هر مدرکی که نشان بدهد که شما مشغول به کار یا تحصیل هستید به زبان انگلیسی ) برای یک شرکت توریستی که نماینده شرکت توریستی ازبکی در ایران باشد بفرستید .
    ب- شرکت توریستی ایرانی برای شرکت ازبکی این مدارک را ارسال مینماید که برای دعوتنامه فوری 4 روز کاری و برای دعوتنامه عادی 7 روز کاری نیاز است . قیمت دعوتنامه فوری 90 دلار و دعوتنامه نیمه فوری 80 دلار میباشد
    ج- دارندگان ویزای توریستی باید در هتل اقامت داشته باشند و در این فاصله باید محل اقامت خود (هتل ) را انتخاب نمایند
    د- بعد از زمان انتظار برای دعوتنامه و دریافت شماره تلکس دعوتنامه میتوانید به کنسولگری ازبکستان در ایران مراجعه و همان روز ویزای خودتان را دریافت نمایید
    سعی نمایید ویزای 15 روزه دریافت کنید که اگر مجبور شدید یک هفته دیگر برای کلییرنس در ازبکستان بمانید مشکل تمدید ویزا نداشته باشید
    نکته : شما شروع ویزا را از هر زمان بخواهید از همان تاریخ در پاسپورت شما درج مینمایند
    م- موقع رسیدن به تاشکند باید برگه های بنام "دکلراس " پر نمایید مبنی برا اینکه چقدر دلار به ازبکستان آورده اید دقت داشته باشید دقیق باشد ؛ همچنین کامپیوتر و اشیا قیمتی خود را در این برگه ذکر کنید بهتر است
    و- از آوردن دارو خصوصآ کدئین دار و سی دی و کتابهای مذهبی به ازبکستان جدآ پرهیز نمایید .
    ی- هتل محل اقامت به شما برگه هایی ( ریجستر ) میدهد مبنی بر اینکه شما در هتل اقامت داشته بودید این برگه ریجستر و برگه دکلراس موقع خروج از ازبکستان در فرودگاه کنترل و تحویل گرفته میشود
    اگر موردی یا سئوالی بود برای من کامنت بگذارید فورآ پاسخ داده میشود

صفحه 1 از 74 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)