صفحه 10 از 175 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1742

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد در سال ۲۰۱۲

دوستانی که نتونستید وقت بگیرید، خیلی از اونهایی که وقت گرفتن، وقتشون رو کنسل میکنن و متاسفانه سفارت وقتهای کنسلی رو بین 5 تا 7 روز زودتر باز میکنه( طبق تجربه خودم که حدود 3 ماه پای این سایت سفارت گذاشتم) برای مثال اگر برای 17 April از الان یا تا روزهای آینده وقتی کنسل بشه، سفارت این وقتهای کنسلی رو بین 10 تا 12 April باز میکنه! که خوب اون موقع هم که وقت رو بگیرید، به هیج نحوی نمیتونیئ در 5 روز ویزای ترکمنستان بگیرید با تاییده وقتتون!

حالا کاری که شما دوستان باید انجام بدید، از الان به فکر گرفتن دعوتنامه باشید( که بین 7 تا 10 روز زمان و 200$ هم هزینه داره) بعد وقتی که دعوتنامه دستتون باشه، با خیال راحت، هر لخظه که وقتهای April کنسلی رو باز کردن، به راحتی وقت رو میگیربد . و با دعوتنامه ای که در دست دارید به سفارت ترکمنستان مراجعه میکنید و با پرداخت 55$ در کمتر از 2 ساعت ویزا بهتون میده ( این راه، تنها راهی هست که میتونید برای رفتن در ماه April انجام بدید. من هم عینا" همین کارها رو انجام دادم برای feb!چون نتونستم بموقع وقت بگیرم)

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdifarahani نمایش پست ها
    ممنوون از جوابتون.پس احتمال اینکه از طریق سایت بتونم برای آپریل وقت بگیرم خیلی کمه.وقت اضطرارراحت به شخص داده میشه یا اون هم مراحل خودشو داره و اینکه برای این کار به کی باید ایمیل زد.میخواستم بدونم که آمار گرفتن ویزا از عشق اباد خوبه.
    وقت اظطراري فقط به افرادي داده ميشه كه I-20 دارن و ميخوان برن واسه تحصيل و وقت كافي براي گرفتن وقت عادي ديگه براشون نمونده. مراحلشم اينجا نوشته: http://turkmenistan.usembassy.gov/interview.html البته من الان خوندم كه نوشته for Residents Only ولي شايد به شما هم دادن، به هر حال تلاش خودتون رو انجام بديد

Junior Member

دوستان من واسه خودم تونستم وقت بگیرم، ولی تا اومدم بجنبم واسه F-2 هم بگیرم پر شد (حالا من چی کار کنم؟ سفارت قبول می کنه بهش Mail بزنیم بگیم واسه F-2 هم یه وقتی به من بگه؟ کی باید این کارو کرد؟ مثلاً اگه واسه آخر آوریل وقت گرفته باشیم، میشه اوائل آوریل با اسکن I20 ازشون وقت خواست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

فراموش کردم بگم که سفارت آمریگا در عشق آباد، بجهت شیرین کاری برخی از هموطنان عزیزمون و آژانسهای گرامی، به هیچ عنوان از ژانویه 2012 با ایمیل و تلفن وقت اضطراری نمیده!! ( در این مورد هم تجربه شخصی دارم) وقت خودتون را با ایمیل تلف نکنید!!

Junior Member

راستی من فردا ساعت ۹ میرم سفارت ترکمنستان تو تهران. میخوام بدونم فقط کپی پاسپورت و عکس و confirmation و میخوان یا باید پول به دلار هم ببرم.
    و اینکه سفارت بهم میل نزده که وقتت رو هواست تا ویزای ترکمنستانتو بگیری و اسکنشو بفرستی!!

Junior Member

من امروز موفق شدم 2 تا وقت برای 19 اپریل بگیرم. فقط یه سوال داشتم. مثل اینکه برای ویزای ترکمنستان فقط روزای چهارشنبه و دوشنبه مدارکو میگیرن. درسته؟ من امروز نتونستم برم. اگه این درست باشه تا دوشنبه برم و ویزام چهارشنبش صادر شه این وقتامو کنسل نمیکنن؟

Junior Member

مدارک لازم:
    1- کپی پاسپورت
    2- کپی وقت سفارت
    3- پول به دلار، البته واسه پول رو یک هفته بعدش که جواب استعلام اومد ازتون می گیرن ولی بنا بر احتیاط همراهتون باشه(55 دلار هزینه داره، بهتره بیشتر همراتون باشه، چون دلارها رو میدن به یک دستگاهی اگه مشکلی نداشت ازتون می گیرن وگرنه میگن عوضش کنید، دلارها رو هم اصلا تا نکنید که ازتون قبول نمیکنن)
    4- عکس(2 قطعه) زمینه سفید 4*3(عکس هم پس از آمدن جواب استعلام)
    5- پر کردن فرم تقاضای ویزا که همونجا بهت میدن(بعد از آمدن جواب استعلام که حدود 5 روز کاری طول میکشه)

Junior Member

مگه نباید ویزارو براشون ایمیل کنیم تا وقتامونو کانفرم کنن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faranakf نمایش پست ها
    مگه نباید ویزارو براشون ایمیل کنیم تا وقتامونو کانفرم کنن؟؟
    تا 10 روز قبل از وقت سفارت میتونین ویزا را براشون میل کنید تا کانفرم کنن. ولی بهتره از الان دنبالش باشید. شنیدم آقای دولت هم که مسئول دادن ویزا تو سفارت ترکمنستان تو تهرانه قراره تو چند روزه آینده بره ترکمنستان. با اینکه بداخلاقه کار آدم رو راه میندازه. بهتره تا هستش بدین تا استعلام رو برات انجام بده.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط abc#def نمایش پست ها
    البته من خودم 26 آپريل وقت گرفتم ولي چون I-20 من هفته ديگه صادر ميشه هنوز DS160 رو كامل ثبت نكردم، بعضي از دوستان ميگن كه ممكنه سفارت وقت منو كنسل كنه، اونموقع ممكنه شما بتونيد وقت منو كه خالي ميشه بگيريد.
    مرسی از راهنماییتون . آره دیگه فهمیدم باید چکار کنم. برای ماه می از قبل حواسم هست. الان اصلا نمی دونستم اوضاع اینجوریه. شایدم هم یه علتی توش بود چون مدارک منم نرسیده . یه وقت ممکن بود نتونم خودمو برسونم الکی جای یه آدم دیگه رو بگیرم. ایشالا که وقت شما کنسل نشه. آی بیستتون که صادر شد بگید زودتر سویس نامبر رو بهتون بدن . توی خود فرم DS نوشته تا سی روز بعد فرصت هست برای سابمیت. نمیدونم چرا با این وجود وقت رو کنسل می کنن. ولی ایشالا مال شما کنسل نشه
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)