صفحه 3 از 175 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1742

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    امروز وقت ها باز نشدند. اگر میخوای باید فردا حتما چک کنی چون ممکنه ظرف چند دقیقه پر بشند.
    ایده ای دارید چه ساعتی تو روز وقتای عشق آباد معمولا باز میشن یا اینکه اونهم رندومه؟!

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

فردا ساعت 8 صبح باز میشن و طی مدت زمان کوتاهی امکان داره که پر بشند
    باید سریع عمل کنید
    این چیزیه که چند تا از دوستان گفتند که تجربه میگه!!! حالا امتحان میکنیم دیگه!!! من که از دو روز پیش چک میکردم.
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    خوب فعلا همون بارکد رو که بهت داده احتیاج داری واسه وقت گرفتن.
    دوستان دقت کنید که گرفتن بارکد کافی نیست. اگه سابمیت نشده وقت بگیرید، وقتتون کنسل میشه. شما باید هرجور شده DS رو سابمیت کنید، حتی با یه عکس سفید و خالی

Junior Member phantom1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s19297 نمایش پست ها
    دوستان دقت کنید که گرفتن بارکد کافی نیست. اگه سابمیت نشده وقت بگیرید، وقتتون کنسل میشه. شما باید هرجور شده DS رو سابمیت کنید، حتی با یه عکس سفید و خالی
    شما مطمئنید؟ من اولین باره اینو می شنوم. شما تا 2 روز کاری قبل از مصاحبه فرصت دارید که DS160 رو نهایی کنید و تا قبل از 2 روز کسی نمیره چک کنه ببینه فرم شما نهایی شده یا نه.
    اگر شما منبع موثقی از صحبتتون دارید لطفا بفرمایید تا ما هم بدونیم.
    منبع من از نتایج مصاحبه سفارت عشق آباد سال2010 هستش.
    خدایا گناهانم را نادیده بگیر... همانطور که دعاهایم را نشنیده میگیری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phantom1 نمایش پست ها
    شما مطمئنید؟ من اولین باره اینو می شنوم. شما تا 2 روز کاری قبل از مصاحبه فرصت دارید که DS160 رو نهایی کنید و تا قبل از 2 روز کسی نمیره چک کنه ببینه فرم شما نهایی شده یا نه.
    اگر شما منبع موثقی از صحبتتون دارید لطفا بفرمایید تا ما هم بدونیم.
    منبع من از نتایج مصاحبه سفارت عشق آباد سال2010 هستش.

فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. حرفی که شما می زنید درسته، دوسته منم فقط با بارکد وقت گرفت، چند روز بعد تکمیلش کرد. وقتش رو هم واسش کانفرم کردن

بچه ها اینجا نوشته که 10 روز قبل از روزی که مصاحبه دارین باید اسکن ویزای ترکمنستان رو به سفارت ایمیل کنید تا وقتتون حذف نشه. پس وقتی رو انتحاب کنید که حداقل برای 20 روز بعد باشه چون صدور ویزا با پرینت وقت سفارت ظاهرا 5-7 روز کاری وقت میبره.من سوالم همین بود که جوابشو پیدا کردم خواستم بقیه هم بدونن پس وقتی که الان میگیریم بدون دعوتنامه کنسل نمیشه مگر اینکه تا 10 روز قبل از روز مصاحبه اسکن ویزا رو بهشون ایمیل نکنیم.
    A valid Turkmen visa must be sent in 10 days prior to your appointment; without this visa your appointment will be deleted.
    http://turkmenistan.usembassy.gov/th...nationals.html

لطفا اگر نمیتونید این مراحلو انجام بدید وقت نگیرید چون وقت کنسل شده قابل استفاده برای بقیه دوستان نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

بچه ها وقتی که الان ما میگیریم (اگر بازش کنن) برای ماه آپریل هستش، پس 100 درصد شما وقت داری که ویزا بگیری، پس نگرانی خاصی نداره. ولی من یه سوالی دارم که ویزای ترکمنستان چند روزست؟؟ منظورم اینه که چقدر میشه توی ترکمنستان موند با ویزایی که واسه وقت مصاحبه می دن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abc#def نمایش پست ها
    بچه ها وقتی که الان ما میگیریم (اگر بازش کنن) برای ماه آپریل هستش، پس 100 درصد شما وقت داری که ویزا بگیری، پس نگرانی خاصی نداره. ولی من یه سوالی دارم که ویزای ترکمنستان چند روزست؟؟ منظورم اینه که چقدر میشه توی ترکمنستان موند با ویزایی که واسه وقت مصاحبه می دن؟

بدون دعوتنامه و با وقت سفارت، 5 روزه

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

خب اگر 5 روزه باشه که نمیشه 10 روز قبلش اسکنش رو فرستاد واسه سفارت، پس فکر کنم توی سایتشون الکی نوشته باشن چون اصلا با هم جور در نمیاد.

Junior Member

خب یه سوالی من میخوام وقت مصاحبه ام رو طرف های ۲۰ آپریل بگیرم، ویزای ترکمنستانم رو هم برای اون موقع میدن؟ الان اگه وقت ها باز شد وقت گرفتم باید ایمیل رو ببرم سفارت ترکمنستان بهم ویزا بدن، بنابرین ویزای ترکمنستانم باید با وقت مصاحبه ام یکی باشه!! نکنه تو اون موقع ندن و زود تر بدن ؟
    یه سواله دیگه من میتونم با خودم همراه ببرم یعنی برای اونم ویزای ترکمنستان بگیرم؟ نکنه بگن برای اونم دعوت نامه میخوان؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)