صفحه 4 از 175 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1742

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط abc#def نمایش پست ها
    خب اگر 5 روزه باشه که نمیشه 10 روز قبلش اسکنش رو فرستاد واسه سفارت، پس فکر کنم توی سایتشون الکی نوشته باشن چون اصلا با هم جور در نمیاد.
    چرا جور در نمیاد؟؟؟؟ خوب تو امروز وقت بگیر، پرینت وقت رو ببر سفارت، فوقش تا یه هفته دیگه بهت ویزا میدن. حالا بگیم 10 مارچ(با احتساب یک هفته). تا آپریل هم که 1 ماه وقت هست، که اگه 10 روز دیگه هم ویزاتو بگیری، میشه 20 روز قبل از مصاحبه. میتونی 20 روز قبلش هم میل کنی واسشون!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط notorious نمایش پست ها
    خب یه سوالی من میخوام وقت مصاحبه ام رو طرف های ۲۰ آپریل بگیرم، ویزای ترکمنستانم رو هم برای اون موقع میدن؟ الان اگه وقت ها باز شد وقت گرفتم باید ایمیل رو ببرم سفارت ترکمنستان بهم ویزا بدن، بنابرین ویزای ترکمنستانم باید با وقت مصاحبه ام یکی باشه!! نکنه تو اون موقع ندن و زود تر بدن ؟
    یه سواله دیگه من میتونم با خودم همراه ببرم یعنی برای اونم ویزای ترکمنستان بگیرم؟ نکنه بگن برای اونم دعوت نامه میخوان؟؟

ویزا رو فقط واسه کسی میده که اسمش تو وقت سفارت اومده. برای همراه باید دعوتنامه بگیرید... واسه سوال اول هم آره با توجه به وقت مصاحبه بهت ویزا میدن. از یک روز قبل از روز مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_t نمایش پست ها
    ویزا رو فقط واسه کسی میده که اسمش تو وقت سفارت اومده. برای همراه باید دعوتنامه بگیرید... واسه سوال اول هم آره با توجه به وقت مصاحبه بهت ویزا میدن. از یک روز قبل از روز مصاحبه
    خب وقتا که برای ماه آوریل هستن یعنی الان هم وقت خواهد بود برای گرفتن ویزا ی خودمون و هم دعوت نامه برای همراهمون. پس مشکلی نباید باشه دیگه.

Junior Member gouril آواتار ها

بخش هایی از ایمیل سفارت محترمه:
    Please check our website the first week of March for new appointments for April. We also recommend you to apply at other embassies such as Dubai or Ankara. We apologize for any inconvenience.
    این یعنی معلوم نیست فردا بذارن یا پس فردا یا اینکه هفته ی دیگه. و این یعنی اینکه یه هفته دیگه باید این زندگی آنلاین سگی رو پای وبسایت کذایی تحمل کنیم

یه سوال واسم پیش اومد من می تونم واسه همراهم وقت سفارت بگیریم که اینطوری لازم نباشه که دعوت نامه بگیرم واسش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hashtapali62 نمایش پست ها
    یه سوال واسم پیش اومد من می تونم واسه همراهم وقت سفارت بگیریم که اینطوری لازم نباشه که دعوت نامه بگیرم واسش؟
    نه عزیز من وقتی همراهت نمیخواد بره مصاحبه نه این کار اخلاقا درسته و نه کلا. چون بچه ها به این وقت نیاز دارن و کسی که نمیخواد بره مصاحبه جز هدر دادن اون وقت کار دیگه ای نمیکنه.

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

نقل قول نوشته اصلی توسط hashtapali62 نمایش پست ها
    حتی اگر شما بتونی این کار رو هم بکنی . موقعی که میخوای ویزای ترکمنستان بگیری از سفارت آمریکا استعلام میگیرن برای همراهتون.
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

نقل قول نوشته اصلی توسط سارینا نمایش پست ها
    نه عزیز من وقتی همراهت نمیخواد بره مصاحبه نه این کار اخلاقا درسته و نه کلا. چون بچه ها به این وقت نیاز دارن و کسی که نمیخواد بره مصاحبه جز هدر دادن اون وقت کار دیگه ای نمیکنه.
    منظور از همراه همسرمه . خوب ایشون هم باید بیاد سفارت دیگه درسته ؟ یا نیازی به مصاحبه نداره؟ چون بهشون میل زدم گفتن که باید همسرت ds160 پر کنه

یکی از دوستان میتونه لطف کنه بگه که بعد از گرفتن وقت از سیستم انلاین سفارت باید چیکار کرد؟
    اون چیزی که من تا الان فهمیدم اینه که پرنیت وقت (همون صفحه ایی که بصورت الکترونیکی بعد از گرفتن وقت میاد) رو ببرم سفارت ترکمنستان و ویزای ترکمنستان بگیرم. بعد وقتی ویزا گرفتم میل بزنم به سفارت امریکا که من ویزای ترکمنستان دارم و اونا هم وقت من رو واسم نگه میدارن. درسته این روند؟
    برای همسرم هم که باید ویزای F2 بگیره باید دعوتنامه برای ورود به کشور ترکمنستان بگیرم بعد با هم بریم؟ یا اینکه باید برای همسرم هم وقت سفارت بگیرم؟
    ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

تا جایی که من اطلاع دارم شما باید برای همسرت (ویزای F2) هم وقت بگیری از سفارت. خوبیه سفارت ترکمنستان اینه که هر دوی شمارو باهم مصاحبه می کنن، مثلا میدونم که دبی اینجوری نیست و ویزای F2 رو با F1 مصاحبه نمی کنند چون معتقدند که اگر F1 صادر نشه نیازی به مصاحبه ّF2 وجود نخواهد داشت. شما باید دو تا فرم DS160 پر کنید و با هم وقت بگیرید، بازم اگر دوستان فکر می کنند من اشتباه می کنم لطفا تصحیح کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)