صفحه 6 از 175 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1742

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد در سال ۲۰۱۲

مطمئن هستید میشه یه فرم دیگه پر کرد؟ نمی گن تو چرا دوتا فرم پر کردی؟ مشکوکی!! و اینکه می گید با تأییدیه فرم آخر (صحیح ترین) بریم سفارت، منظورتون سفارت ترکمنستان هست دیگه؟ یعنی ما هی I20 بگیرم، هی باهاش DS-160 پر کنیم، هیش کی هم نمی گه تو چرا دو-سه تا ds-160 داری؟

به گفته دوستان در همین فروم، پر کندن چندتا فرم DS-160 هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه !

Junior Member

آیا تاپیکی هست که مختص این موضوع باشه؟ من باعث نشم بحث گرفتن وقت از عشق آباد منحرف بشه می خوام این سوال رو بپرسم که یعنی سفارت (آمریکا) چک نمی کنه بارکدی که تو باهاش وقت گرفتی با آخرین فرم DS-160 ات فرق می کنه؟ یا میشه وقتی که با یک DS-160 گرفتی به یک DS-160 دیگه منتقل کرد؟

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

نقل قول نوشته اصلی توسط elijoonam نمایش پست ها
    مطمئن هستید میشه یه فرم دیگه پر کرد؟ نمی گن تو چرا دوتا فرم پر کردی؟ مشکوکی!! و اینکه می گید با تأییدیه فرم آخر (صحیح ترین) بریم سفارت، منظورتون سفارت ترکمنستان هست دیگه؟ یعنی ما هی I20 بگیرم، هی باهاش DS-160 پر کنیم، هیش کی هم نمی گه تو چرا دو-سه تا ds-160 داری؟
    منظور هر سفارتی هست. شما قرار نیست هی I20 بگیرید. هی DS پر کنید. می توینید دلیل پر کردن مجددتون رو توضیح بدید. شاید یک اشتباه نا خواسته انجام داده باشید حین پر کردن. به هر حال برای هر سفارت باید DS سابمیت کنید. و اون Ds برای سفارت دیگه قابل استفاده نخواهد بود. و برای سفارت دیگر باید از اول DS خودتون رو Upload کنید و برای سفارت دیگه سابمیت کنید. تاپیک DS رو حتما مطالعه کنید تا اشتباهتون کمتر بشه.
    موفق باشید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...1%D9%85-DS-160
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

آیا تاپیکی هست که مختص این موضوع باشه؟ من باعث نشم بحث گرفتن وقت از عشق آباد منحرف بشه می خوام این سوال رو بپرسم که یعنی سفارت (آمریکا) چک نمی کنه بارکدی که تو باهاش وقت گرفتی با آخرین فرم DS-160 ات فرق می کنه؟ یا میشه وقتی که با یک DS-160 گرفتی به یک DS-160 دیگه منتقل کرد؟
    در این صورت باید هر دو فرم رو با خودتون ببرید
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

دوست عزیز من بر عکس اینو گفتم! من گفتم همون تاییدیه ای که باهاش وقت گرفتین (که قاعدتا نباید آخری باشه (آخری باشه که دیگه مشکلی نیست)) رو باید دم در سفارت نشون بدین! البته ضرری نداره آدم تاییدیه ی فرم صحیح رو هم ببره که اونجا اگه پرسیدن توضیح بده

Junior Member

ببخشید وقتی باز میشه دنبال چیز خاصی باید بگردیم یا همون جا یه تاریخ و انتخاب میکنیم و بعد ساعت 9 انتخاب میکنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jalayer نمایش پست ها
    ببخشید وقتی باز میشه دنبال چیز خاصی باید بگردیم یا همون جا یه تاریخ و انتخاب میکنیم و بعد ساعت 9 انتخاب میکنیم؟
    چیز دیگه ای که نیست. فقط تاریخ و ساعت هست عزیز. بله ساعت 9 و تاریخ دلخواه

سلام دوستان
    I-2 من هنوز نیماده و می خوام برای ترکمنستان وقت بگیرم. پاسپورت قدیمی دارم و درخواست پاسپورت جدید دادم که هنوز نیومده. می خواستم ببینم الان امکان داره بتونم وقت online بگیرم؟ در واقع برای وقت الان نیازی به پاسسپورت دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidkarimipou نمایش پست ها
    سلام دوستان
    I-2 من هنوز نیماده و می خوام برای ترکمنستان وقت بگیرم. پاسپورت قدیمی دارم و درخواست پاسپورت جدید دادم که هنوز نیومده. می خواستم ببینم الان امکان داره بتونم وقت online بگیرم؟ در واقع برای وقت الان نیازی به پاسسپورت دارم؟
    بله حتما" به شماره پاسپورت نیاز دارید واسه وقت گرفتن. بعلاوه اینکه در هنگام ورودون به سفارت، اولین چیزی که ازتون میخوان، پاسپورتتون هست. که شمارش رو با وقت چک میکنن، بعد اجازه ورود به سفارت رو بهتون میدن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)