صفحه 8 از 175 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1742

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد در سال ۲۰۱۲

راستی اینم بگم اگه فردا وقت ها هم برای ترکمن ها (ساعت 2) و برای ایرانی ها ساعت 9 همزمان باز بشه این نرم افزار حتما کار می کنه اما اگه وقت ساعت 2 زودتر باز بشه میره ساعت 2 رو میگیره که در این صورت باید وقت رو کنسل کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hashtapali62 نمایش پست ها
    اره فک کنم همون باشه ولی ورژن 2.62 واسه عشق اباد طراحی شده
    نه عزیز دل، ورژن 2.62 برای 4 سفارته که البته باکو دیگه سوخته

نقل قول نوشته اصلی توسط s19297 نمایش پست ها
    دوستان من بازم تاکید می کنم اگه نمی خواین وقت عزیزتون یه دفعه کنسل شه، اول دی اس رو سابمیت کنید و بعد وقت بگیرید!
    بچه ها چقدر اطلاعات اینجا متفاوته؟! بالاخره سابمیت نکنیم وقت می پره یا نه؟
    وقت آوریل باز شده؟ کسی گرفته؟ اگر نه پس کی باز میشه؟
    میشه وقتی را که گرفتیم با ایمیل به زمانی دیگه (1 ماه بعدش) منتقل کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarchabok نمایش پست ها
    بچه ها چقدر اطلاعات اینجا متفاوته؟! بالاخره سابمیت نکنیم وقت می پره یا نه؟
    وقت آوریل باز شده؟ کسی گرفته؟ اگر نه پس کی باز میشه؟
    میشه وقتی را که گرفتیم با ایمیل به زمانی دیگه (1 ماه بعدش) منتقل کنیم؟
    من تا حالا چندین مورد شنیدم سفارت ایمیل داده که وقتتون کنسل شد. شاید این برای سفارت هاییه که ایمیل تایید می ده. می خوان اطلاعات شما رو تو دیتا بیسشون چک کنن ولی چون سابمیت نکردین نمی تونن و وقت رو کنسل می کنن. البته برای آنکارا مسلما اینطور نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    نه.گفتم اشتباه گرفتم دیگه. خودش کنسل میشه. ایمیل زدم Auto reply جواب زدند گفتند که درخواستتون جواب داده میشه. بعدش فهمیدم منظورش اینه که در خواست وقتتون. بعد یه ایمیل دیگه زدم. فکر نکنم اونم جواب بدند حداقل امروز
    ممنون میشم بفرستید آدرس ایمیلش هم بفرستید
    به من بعد یکی دو روز جواب دادن. هم جوا ایمیلمو دادن و هم خودشون یه ایمیل دادن که چرا وقت ترکمن ها رو گرفتی و شاکی بودن. من از شما خواهش می کنم حتما بهشون بگین که این اشتباه لپی بوده و معذرت خواهی کنید. منم اینکارو کردم. نباید ذهنیتشون نسبت به ایرانیا خراب (تر) شه.

consularashgab@state.gov

Dear Sir or Madam,
    I was trying to see how the online application works. I made a test appointment but forgot to record the confirmation ID. Now that I try to book a real appointment, the system says that I first need to cancel the other appointment. I can't do that without the confirmation ID. Will you please do it for me? I really need an appointment in April and as you know, slots for Iranians fill so quickly. Thus, please cancel that appointment of mine as soon as possible and let me know about it. I'd be really obliged to your kind cooperation. My name is *******, my passport number is ********** and my barcode number is *******.

Best Regards,

ویرایش توسط s19297 : March 6th, 2012 در ساعت 09:06 AM

به من فرداش جواب دادن. البته شما حالا امروز یا فردا امتحان کن شاید خود بخود کنسل شده باشه قبل اینکه ایمیل کنسل رو بفرستن.
    وای دوستان چقدر اشتباه می کنیم ما ! توی فروم نقاط قوت و ضعف افزونه فایرفاکس نوشته اطلاعات واقعی رو استفاده نکنید. خود نرم افزارم تا فعالش کنید اخطار همین رو میده. منم می دونستم ولی مشکل من اینطوری شد که اطلاعات اصلیم رو داده بودم که واقعا وقت بگیرم. بعد با خودم گفتم نکنه وقتای مارچ که برای ترکمن ها بوده برای ایرانیا هم باز شه. یعنی ساعت 9 رو هم بهشون اضافه کنن. تا رفتم تو یکی از اون روزها برنامه وقتش رو گرفت گرچه تاریخی که من بهش داده بودم اون تاریخ نبود. سعی کردم پنجره رو سریع ببندم که نگیره. اینجوری صفحه ی کانفرمیشن که برای کنسل لازمه رو بستم و از دست دادم و بعدا فهمیدم نرم افزار کار خودشو کرده بود.

نتیجه ی اخلاقی اینه که پس به این موردم حواستون باشه. وقتی نرم افزار فعاله اگه روزی رو دستی باز کنید نرم افزار اون روزو میگیره. اگرم گرفت مثل من سعی نکنید عکس العمل ضربتی نشون بدین و سریع پنجره رو ببندین. نرم افزار ضربتی تر عمل می کنه

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

دوستان. اون تاپیکی که مربوط به این افزونه بود آخرین بار یک سال و نیم آپدیت شده بود. ولی یک هفته پیش توسط بچه ها بحثش باز شد. من شک دارم که اون برنامه واسه الان جواب بده. خودتون هم حتما چک کنید که وقتا رو از دست ندید. اگر دقت کنید میبینید این برنامه واسه ترکمنستان واسه زمانی بوده که روزای خاصی رو به ایرانیا اختصاص می دادند و بعد از اون حتی برنامه نویس جواب بچه ها رو نداده بود.
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Junior Member

لازمه تو صفحه ای که جدول روزای مصاحبه نوشته شده واسه آپدیت از اکانت خارج شیم و دوباره وارد شیم یا رفرش کنم آپدیت میشه؟

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

رفرش کنید هم کافیه. لازم هم نیست از صفحه خارج بشید. ماه قبل یا بعد را انتخاب کنید و دوباره برگردید به ماه آوریل هم رفرش میکنه صفحه رو

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

دوستان برای اینکه لازم نباشه هر لحظه رفرش کنید می تونید از این پلاگین های فایرفاکس استفاده کنید که هر چند دقیقه چک می کنن که صفحه مورد نظر تغییر کرده یا نه.
    وقتی با شماره پرونده تون لاگین کردید تو سایت سفارت، تا وقتی که لاگینتون منقضی بشه اینها براتون چک می کنند و وقتی هم منقضی شد چون می ره به صفحه اصلی انتخاب کشور و اینها باز بهتون اطلاع می ده چون صفحه تغییر کرده و شما می تونید دوباره دستی لاگین کنید.
    می توانید هر تنظیماتی که میخواهید بهش بدهید، مثلا تعیین کنید که موقع تغییر چه صدایی پخش کنه. نحوه ی کارش هم به این صورت هست که توی صفحه ی وقتهای ماه اپریل که رفتید متن های صفحه رو انتخاب کنید و کلیک راست کنید و از توی منو Check4Change رو انتخاب کنید.
    https://addons.mozilla.org/en-US/fir...n/check4change

می تونید Ctrl+A هم بزنید که همه ی صفحه انتخاب بشه.
    در پنجره های مختلف یا tab های مختلف می توانید زمان های مختلفی رو تعیین کنید.کلیک راست که کردید روی صفحه Check4Change رو که زدید custom رو انتخاب کنید. دقت کنید اگه ثانیه رو پایین بزنید بعضی سایتها آی پی شما رو می بندند برای اینکه بار روی سایتشون زیاد نشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)