صفحه 98 از 175 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1742

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان من تجربه ای برای گرفتن وقت سفارت ندارم و با خوندن صفحات قبل فقط گیج شدم .میخواستم بدونم برای گرفتن ویزای توریستی از ترکمنستان چه باید کرد؟ با تشکر
    ارسال مدارک توسط آرامکس :29 سپتامبر 2011 , دریافت توسط سفارت : 4 اکتبر 2011, دریافت ایمیل فایل نامبر: 14 نوامبر 2011
    رشته :6 امتیازی , زبان فرانسه 5و5 , زبان انگلیسی 5و5

Junior Member

سلام دوستان
    برای گرفتن وقت برای ماه اگوست باید به سفارت ایمیل بزنیم یا انلاین وقت بگیریم؟چون ان طوری که من متوجه شدم رویه جدیدشون از اول اگوست اجرا می شه؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negin246 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای گرفتن وقت برای ماه اگوست باید به سفارت ایمیل بزنیم یا انلاین وقت بگیریم؟چون ان طوری که من متوجه شدم رویه جدیدشون از اول اگوست اجرا می شه؟
    برای وقت اضطراری ایمیل بزن الان

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    برای وقت اضطراری ایمیل بزن الان
    فايده نداره من ايميل زدم جواب دادكه وقتهامون پره براي آگوست ماه آينده ( يعني جولاي) از طريق سايت اقدام كنيد!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط celia نمایش پست ها
    فايده نداره من ايميل زدم جواب دادكه وقتهامون پره براي آگوست ماه آينده ( يعني جولاي) از طريق سايت اقدام كنيد!!!!
    ممنون از راهنماییتون,ایمیلی که براتون فرستادن گفتن برای گرفتن وقت از طریق سایت اقدام کنید؟یعنی انلاین وقت بگیرید!!!!!!!!!!!!پس جریان این رویه جدیدشون چیه!!!که گفتن nonresident ها باید ایمیل بزنند و دیگه انلاین وقت نمی دیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    برای دوستانی که مشهدن و ویزای ترکمن میخان بگیرن:

شروع پروسه باید از تهران باشه. یکی از دوستاتون که تهرانه با کپی پاس و پرینت ایمیلی که بهتون زدن برای وقت سفارت، بره اونجا. بعد درخاست ویزا میده. فوری و عادیش تو ادامه کار از مشهد خللی ایجاد نمیکنه. بعد از یک هفته (برای ویزای فوری) یا دو هفته (برای ویزای عادی) برین کنسول ترکمن تو مشهد. تاکید می کنم که لازم نیس کسی بره تهران و ببینه که شما ویزات اومده یا نه. خودش تو مشهد به سیستم وصله. از سمت فلکه ده دی به طرف باغ ملی، اولین کوچه (فکر کنم امام خمینی 34 میشه) برین داخل. اولین تقاطع برین دست چپ. مشخصه.
    فقط دقت کنین که کنسولگری جمعه و 1 شنبه تعطیله، دوشنبه و 5 شنبه هم صرفا کارای آژانسا رو انجام میده. پس شما سه روز میتونین اونجا باشین: 1 شنبه، سه شنبه و 4 شنبه. ساعت کاری هم 8:30 تا 12 ظهره.
    اصل و کپی پاسپورت، یه عکس (xدرy، یعنی 3در4 با 5 در 5 .. فرق نداره براشون)، فرم تکمیل شده و امضا شده + 55 دلار (مال من نو بود، بچه ها میگن از سال 2006 به بعد) ببرین.

گود لاک فرندز.
    سلام

من یجایی توفروم خوندم برای همراه که بخواهیم ویزا بگیریم یا از طریق آژانس باید اقدام کنیم براشون و یا خودمون پیگیری کنیم. می شه راهنماییم کنین چطوری می تونم همزمان با ویزا گرفتن برای خودم برای پدرم هم بگیرم ؟

ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط shrad نمایش پست ها
    سلام

من یجایی توفروم خوندم برای همراه که بخواهیم ویزا بگیریم یا از طریق آژانس باید اقدام کنیم براشون و یا خودمون پیگیری کنیم. می شه راهنماییم کنین چطوری می تونم همزمان با ویزا گرفتن برای خودم برای پدرم هم بگیرم ؟

ممنون
    چه ويزايي مدنظرتونه؟ ويزاي آمريكا يا تركمنستان؟
    براي آمريكا كه بايد از طريق سيستم وقت دهي عادي براي پدرتون وقت سفارت بگيريد و با كانفيرمشن اون مي تونيد ويزاي تركمنستان بگيريد (اگر از سفارت امريكا در تركمنستان وقت گرفته باشيد)
    اگر خودتون ميخواهيد بريد مصاحبه و پدرتون قراره همراه شما در ترمكنستان باشه، براي خودتون مي تونيد باپرينت وقت سفارت ويزاي تركمنستان بگيريد. براي پدرتون بايد دعوت نامه از آژانس ها بگيريد تا بهشون ويزا بدن.
    موفق باشيد
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    می خواستم روشی که خودم تونستم در طی 2 هفته پیش وقت اضطا
    لری بگیرم رو با بقیه هم در میون بذارم. اول میل زدم و گفتند که جا نداریم و همون ایمیل معروف رو زدند ولی من با استفاده از راهنماییهای یکی دیگه از دوستان همین فروم دوباره ایمیل زدم و گفتم که یه سری از دوستام وقتشونو کنسل کردند اگه شد یکی از اون وقتها رو به من بدید که برای 18 جولای بهم وقت دادن. بعد هم برای همسرم خواستم که اون رو هم خوشبختانه موافقت کردند. امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bka نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    می خواستم روشی که خودم تونستم در طی 2 هفته پیش وقت اضطا
    لری بگیرم رو با بقیه هم در میون بذارم. اول میل زدم و گفتند که جا نداریم و همون ایمیل معروف رو زدند ولی من با استفاده از راهنماییهای یکی دیگه از دوستان همین فروم دوباره ایمیل زدم و گفتم که یه سری از دوستام وقتشونو کنسل کردند اگه شد یکی از اون وقتها رو به من بدید که برای 18 جولای بهم وقت دادن. بعد هم برای همسرم خواستم که اون رو هم خوشبختانه موافقت کردند. امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.
    من 3 روز پیش عین همین ایمیلو زده بودم ولی عین خیالشون هم نیست.فکر کنم این کلمک هم لو رفته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط negin246 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون,ایمیلی که براتون فرستادن گفتن برای گرفتن وقت از طریق سایت اقدام کنید؟یعنی انلاین وقت بگیرید!!!!!!!!!!!!پس جریان این رویه جدیدشون چیه!!!که گفتن nonresident ها باید ایمیل بزنند و دیگه انلاین وقت نمی دیم؟
    اينو فرستادن در واقع گفته سايت رو تو جولاي چك كن براي سياست جديد وقت گرفتن!!
    Dear Sir/Madam,

Thank you for your email. Unfortunately we are fully booked and there is no appointments available for all types of visa for non-residents until August. Please check our website in July for a new appointment policy for non-resident applicants.

Regards,

Consular Section
    US Embassy Ashgabat

http://turkmenistan.usembassy.gov

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)