نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آیا کسی بدون مهارت در زبان، اقدام به پذیرش کرده؟

Junior Member

پیش فرض آیا کسی بدون مهارت در زبان، اقدام به پذیرش کرده؟

می خواستم بدونم آیا کسی اینجا هست (یا کسی رو میشناسید) که با سطح زبان پایین برای کشوری اقدام کرده باشه و بعد از یادگیری زبان در همونجا مشغول به تحصیل شده باشه؟ یا اینکه همه ی دوستانی که اقدام به پذیرش می کنن سطح زبانشون بالا هست و اونایی هم که چند ماه کلاس میرن فقط واسه فول شدن زبانشون میرن؟
    اگه هست دوست دارم از تجربیاتش استفاده کنم.
    ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : آیا کسی بدون مهارت در زبان، اقدام به پذیرش کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salarone نمایش پست ها
    می خواستم بدونم آیا کسی اینجا هست (یا کسی رو میشناسید) که با سطح زبان پایین برای کشوری اقدام کرده باشه و بعد از یادگیری زبان در همونجا مشغول به تحصیل شده باشه؟ یا اینکه همه ی دوستانی که اقدام به پذیرش می کنن سطح زبانشون بالا هست و اونایی هم که چند ماه کلاس میرن فقط واسه فول شدن زبانشون میرن؟
    اگه هست دوست دارم از تجربیاتش استفاده کنم.
    ممنون میشم
    کدوم کشور؟؟؟!!! آمریکا بدون زبان حتی با زبان ضعیف حتی نمیتونی پذیرش بگیری.اگرم به هر صورت پذیرش بگیری عمـــــــــــــرا بهت ویزا نمیدن.یا مثلا برای فنلاند باید حتما آیلس 6 داشته باشی.5.5 هم بگیری بهت حتی پذیرش هم نمیدن.چه برسه به ویزا!!!اما خیلی کشورا هستن زبان نمیخوان یا زیاد رو زبان سخت گیری نمیکنن.مثل هند،مالزی،لهستان و ... خیلی کشورا هم کلا مدرک زبان نمیخوان مثل ژاپن که دانشگاهاش به زبان ژاپنی تدریس میشه.چین و کره جنوبی هم به نظرم همینجوریه. البته دانشگاه های خیلی معتبر معمولا نمره زبان میخوان.حتی تو هند
    بعد یه سوالی.شما فرض کن از یه دانشگاه بدون مدرک زبان پذیرش گرفتی ویزا هم دادن رفتی اونجا.چطوری میخوای کارای روزمرتو انجام بدی؟؟؟ چطوری با مردم ارتباط بر قرار میکنی؟ بالفرض شما بعد چند ماه تو محیط بودی یه کم زبانت خوب شد.بری سر کلاس بشینی استاد انگلیسی درس بده هیچی نمیفهمی.بعد چطوری میخوای یه کتاب انگلیسیو بخونی و یاد بگیری؟ توی امتحان چجوری میخوای جواب سوالا رو بدی؟
    از هر نظر نگاه کنی عاقلانه اینه که اگه عجله داری برا رفتن یه دوره فشرده کلاس زبان بری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا کسی بدون مهارت در زبان، اقدام به پذیرش کرده؟

ممنون از نظرتون دوست عزیز.
    مثلا همین دوستانی که گفتید به کره جنوبی و ژاپن و چین و اکراین و بلاروس و ... میرن و به زبان غیر انگلیسی تحصیل می کنن آیا قبلا با این زبان آشنایی داشتن؟ یا اینکه رفتن اونجا و زبان رو یاد گرفتن؟ و مثلا با یه دوره ی یه ساله ی زبان در اینجور کشورها میشه به چنین سطحی از زبان رسید که بشه درس خوند!؟
    سوالات زیادی هست که ذهن منو به خودش مشغول کرده!

اما من خودم چند تا آموزشگاه رفتم گفتن سطح زبانم intermediate هست یعنی خودم فکر می کنم که اگه به یه کشور انگلیسی زبان برم از نظر کارهای روزمره عادی به مشکل برنمی خورم. ولی اینکه بخوام به زبان انگلیسی درس بخونم یه جورایی واسم معضله، وقتی دو سه صفحه از یه کتاب تخصصی رو می خونم دوست دارم کتاب رو پرت کنم سمته دیوار و تا یکی دو روز دیگه سراغ کتابه نمیرم!
    هدفم هم کشورهای آسیایی مثل مالزی و هند و تایلند هست ولی از این موضوع زبان یه جورایی می ترسم.
    نیاز به راهنمایی دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)