صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 160

موضوع: الگوی پاسخ به داوری مقالات

پیش فرض پاسخ : الگوی پاسخ به داوری مقالات

سلام دوستان
    خواستم بدونم مدت زمان مناسب برای پاسخ دادن و سابمیت مجدد مقاله ای که مینور رویژن خورده، چقدره؟
    خود ادیتور زمان دقیقی مشخص نکرده فقط گفته as soon as possible

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواستم بدونم مدت زمان مناسب برای پاسخ دادن و سابمیت مجدد مقاله ای که مینور رویژن خورده، چقدره؟
    خود ادیتور زمان دقیقی مشخص نکرده فقط گفته as soon as possible
    سلام در پروفايلتان كه مقاله را ارسال كرده ايد كه وضعيت مقاله را به شما نشان مي دهد معمولا تاريخ قيد شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام در پروفايلتان كه مقاله را ارسال كرده ايد كه وضعيت مقاله را به شما نشان مي دهد معمولا تاريخ قيد شده است
    سلام
    من نویسنده مسئول نیستم البته من هم از طریق پروفایلم میتونم وضعیت مقاله رو رصد کنم. تاریخی ذکر نشده و فقط گفته as soon as possible ، به همین خاطر خواستم بدونم که عرف چقدره؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    من نویسنده مسئول نیستم البته من هم از طریق پروفایلم میتونم وضعیت مقاله رو رصد کنم. تاریخی ذکر نشده و فقط گفته as soon as possible ، به همین خاطر خواستم بدونم که عرف چقدره؟
    عرف خاصی وجود ندارد اما معمولا ریوایز را اگر تمام وقت رویش کار کنید نباید بیشتر از یک تا دوهفته وقت ببرد. در اولین فرصت ارسال کنید. البته اگر وقت ندارید و چیزی هم اشاره نشده میتوانید حتی تا یکی دو ماه بعدش هم بفرستید و مشکلی نباید باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    عرف خاصی وجود ندارد اما معمولا ریوایز را اگر تمام وقت رویش کار کنید نباید بیشتر از یک تا دوهفته وقت ببرد. در اولین فرصت ارسال کنید. البته اگر وقت ندارید و چیزی هم اشاره نشده میتوانید حتی تا یکی دو ماه بعدش هم بفرستید و مشکلی نباید باشد
    ممنون از شما
    در رابطه با نحوه پاسخدهی به کامنت های داوران سوال داشتم. سه تا کامنت توسط ادیتور ارسال شده که ظاهراً به صورت جمع بندی کامنت داور ها بوده، چون به تفکیک برای تک تک داور ها مشخص نشده.
    کامنت ها به صورت سوال هستش یعنی در کامنت ها گفته نشده که مثلاً توضیحی اضافه بشه و یا شکلی تغییر کنه و ... ، حالا سوالم اینه که آیا فقط باید به سوالات پاسخ داد و مجدداً همون نسخه قبلی رو سابمیت کرد؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ممنون از شما
    در رابطه با نحوه پاسخدهی به کامنت های داوران سوال داشتم. سه تا کامنت توسط ادیتور ارسال شده که ظاهراً به صورت جمع بندی کامنت داور ها بوده، چون به تفکیک برای تک تک داور ها مشخص نشده.
    کامنت ها به صورت سوال هستش یعنی در کامنت ها گفته نشده که مثلاً توضیحی اضافه بشه و یا شکلی تغییر کنه و ... ، حالا سوالم اینه که آیا فقط باید به سوالات پاسخ داد و مجدداً همون نسخه قبلی رو سابمیت کرد؟
    سلام. خیر. در 90 درصد کامنتها هم تغییر در مقاله انجام باید بشود و هم پاسخ به سوالات داده شود. در موارد خاص هم طبیعتا فقط پاسخ می گویید و تغییر در متن نیاز نیست. همه چیز بستگی به صورت سوال در زمینه تخصصی مقاله دارد.

Junior Member

با سلام
    مقاله من در یکی از ژورنال های داخلی پس از چند ماه طی پروسه داوری بازنگری کلی خورده بود. پس از اصلاحات دوباره ارسال شد. هم اینک بعد از چند ماه جواب اصلاحات آمده و دوباره بازنگری کلی خورده ....اما بدون هیچ توضیحی درباره اصلاحات مد نظر نه از داوران نه از سردبیر
    باید چکار کنم؟؟؟؟

با سلام
    من تازه کار هستم آیا داور مجلات خود را معرفی می کنند یا ناشناس هستند؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abdossamad2003 نمایش پست ها
    با سلام
    من تازه کار هستم آیا داور مجلات خود را معرفی می کنند یا ناشناس هستند؟
    سلام معمولا برای نویسنده ناشناس هستند اما امکان معرفی داور از سمت نویسنده وجود دارد ولی لزوما مقاله برای این داوران ارسال نمی شود

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

متاسفانه در برخی از مجلات (داخلی و خارجی) پس از ارسال اصلاحیه مقاله، نظرات جدید و بعضا کاملا متفاوت با داوری مرحله قبلی داده میشه و تا حدودی آزاردهنده س. اما کاریش نمیشه کرد. مثل مرحله قبلی داوری، کامنت های داده شده رو بررسی و اصلاحات رو اعمال کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sani123 نمایش پست ها
    با سلام
    مقاله من در یکی از ژورنال های داخلی پس از چند ماه طی پروسه داوری بازنگری کلی خورده بود. پس از اصلاحات دوباره ارسال شد. هم اینک بعد از چند ماه جواب اصلاحات آمده و دوباره بازنگری کلی خورده ....اما بدون هیچ توضیحی درباره اصلاحات مد نظر نه از داوران نه از سردبیر
    باید چکار کنم؟؟؟؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)