صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 160

موضوع: الگوی پاسخ به داوری مقالات

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : الگوی پاسخ به داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط seungri نمایش پست ها
    سلام. داور مقاله چنین کامنتی گذاشته و من اصلا نمیفهمم اون بخشی که بولد کردم یعنی چی! میشه لطفا یکی به من کمک کنه این بابا دقیقا چی میخواد؟ مرسی

an explicit and detailed explanation of the exact novelty and the rational of the methodology as a whole

سلام دوست عزیز

سوال از دلایل انتخاب روش تحقیق مقاله کرده اند. میخواهند بدانند شما بر چه مبنایی و چه نگرشی روش تحقیق و دیتا را انتخاب و استفاده کرده اید . قاعدتا شما روشهای ممکن را بررسی و مناسب ترین را انتخاب کرده اید. معیارها و دلایل این انتخاب را سوال کرده اند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

با سلام و احترام
    سوالی داشتم در مورد ارسال نسخه ریوایز مقاله.
    ادیتور از من خواسته که اصلاحات انجام شده را در مقاله اصلی هایلات کنم. آیا به طور معمول این کار رو روی یک نسخه جداگانه از مقاله انجام میدهند؟ یا بهتره بگم که نیاز است موقع ارسال دو نسخه از مقاله ارسال شود: یک نسخه اصلی و یک نسخه با هایلایت کردن تغییرات؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sjmoini نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    سوالی داشتم در مورد ارسال نسخه ریوایز مقاله.
    ادیتور از من خواسته که اصلاحات انجام شده را در مقاله اصلی هایلات کنم. آیا به طور معمول این کار رو روی یک نسخه جداگانه از مقاله انجام میدهند؟ یا بهتره بگم که نیاز است موقع ارسال دو نسخه از مقاله ارسال شود: یک نسخه اصلی و یک نسخه با هایلایت کردن تغییرات؟
    سلام. خیر فقط نسخه اصلاح شده که اصلاحات در آن با رنگ دیگری هایلایت شده اند را ارسال کنید اما نسخه قدیمی را هم در جایی برای خودتان ذخیره کنید. ضمنا یک فایل پاسخ به نظرات داوران هم بایستی آماده کنید.
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : September 11th, 2021 در ساعت 04:18 PM دلیل: اشتباه تایپی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام. خیر فقط نسخه اصلاح شده که اصلاحات در آن با رنگ دیگری هایلایت شده اند را ارسال کنید اما نسخه قدیمی را هم در جایی برای خودتان ذخیره کنید. ضمنا یک فایل پاسخ به نظرات داوران هم بایستی آماده کنید.
    ممنونم جناب طباطبائی عزیز که به این سرعت پاسخ دادید. نسخه پاسخ به داوران که آماده است سوالم فقط در مورد نسخه اصلی بود که شما پاسخ دادید. با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

سلام دوستان مقصود این جمله این هست که منابع زیر به مقاله اضافه کنم
    There are numerous important references missing. Some of them are:

جمله بالا نظر یکی از داورا هست

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام دوستان مقصود این جمله این هست که منابع زیر به مقاله اضافه کنم
    There are numerous important references missing. Some of them are:

جمله بالا نظر یکی از داورا هست
    تعدادی زیادی از مراجع مهم از قلم افتادن و تعدادی از اونها اینایی هستند که:
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

دوستان ارجمند سلام
    من دو تا مقاله برای یک ژورنال با ارسال کردم که بعد از حدود یک سال هر دو داوری شد و باید ویرایش می کردم. منتها به دلیل فوت مادر همسرم در اردیبهشت ماه، عموم عزیزم در تصادف و دایی ام به خاطر بیماری کرونا دست و دلم اصلا بعد از عید به لپ تاب و کار نرفت. بعد مدتها امروز تصمیم گرفتم بشینم انجام بدم که دیدم اکسپایر شده مهلت ویرایش. البته قبل اتمام مهلت ایمیل زده بودم و یه ماه درخواست تمدید کردم که پاسخ ندادند همون موقع. به نظر شما چه متنی با چه عنوانی برای سردبیر ارسال کنم. ممنون می شم دوستان تجربه شون رو در اختیار بذارند.
    ارزوی صحت و سلامتی دارم برای همه عزیزان

خوب واقیعت رو بگید چه اشکالی داره، که چند نفر از اقوام نزدیک تون رو بخاطر کویید از دست دادید، احتمالا خودتون هم بیمار بودید و نتونستید کار کنید، و الان درخواست تمدید دارید، تمپلت های درخواست تمدید رو هم که راحت میشه گوگل کرد. من جای شما بودم برای هر دو درخواست تمدید میکردم ولی بعدش رو اونی که شانس پذیرش بالاتری داره و کار کمتری میبره تمرکز میکردم، بعد میرفتم سراغ دومی، که یکی سریع به ثمر برسه
    آرزوی موفقیت دارم براتون

نقل قول نوشته اصلی توسط vandad1390 نمایش پست ها
    دوستان ارجمند سلام
    من دو تا مقاله برای یک ژورنال با ارسال کردم که بعد از حدود یک سال هر دو داوری شد و باید ویرایش می کردم. منتها به دلیل فوت مادر همسرم در اردیبهشت ماه، عموم عزیزم در تصادف و دایی ام به خاطر بیماری کرونا دست و دلم اصلا بعد از عید به لپ تاب و کار نرفت. بعد مدتها امروز تصمیم گرفتم بشینم انجام بدم که دیدم اکسپایر شده مهلت ویرایش. البته قبل اتمام مهلت ایمیل زده بودم و یه ماه درخواست تمدید کردم که پاسخ ندادند همون موقع. به نظر شما چه متنی با چه عنوانی برای سردبیر ارسال کنم. ممنون می شم دوستان تجربه شون رو در اختیار بذارند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vandad1390 نمایش پست ها
    دوستان ارجمند سلام
    ارزش این پشتکار بیشتر از چاپ شدن مقالس
    دمت گرم

Junior Member

از دلگرمی شما بسیار ممنونم. از طریق سایت مجله ایمیل زدم و توضیح دادم. تنتون سلامت

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)