نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
یچه ها منظور این جمله چیه ؟ Type the whole manuscript with uniform lettering and sizing. (مگه تایتل رو میشه یه سایز با خود نوشته ها زد و یا سر تیتر رو Bold نکرد ؟>؟!! سوال دومم مهمتره طبق معمول الزویر به اتگلیسی من گیر داد در حالی که انگلیسی من کاملا خوب و نیتیوه مثلا ! من با دفتر اون جایی که دادم ادیت تماس گرفتم اینو گفتن " در این حالت با توجه به تجربه چندین ساله ما ، لطف کنید و ضمن تشکر از ، به ژورنال اعلام کنید که متاسفانه به دلایل مختلف همانند تحریم ها، شما قادر به استفاده از خدمات آن موسسات نمی باشید ولی کار ویرایش کامل مقاله شما توسط افراد نیتیو و انگلیسی زبان در موسسه انجام شده و گواهی و فایل ترک چینج را که نشان دهنده تغییرات است هم ارسال کنید. در ادامه نیز بخواهید که اگر هر بخشی از مقاله دارای اشکال ویرایشی است را در صورت مشخص کردن آنها، اصلاح خواهید کرد. تجربه نشان داده در این حالت، بسیاری از ژورنال ها قانع شده و مقاله را برای داوری ارسال می کنند . چنانچه ژورنال قانع نشده و اشکالات را مشخص نکرد، پیشنهاد می کنم که ژورنال دیگری را متناسب با مقاله خود انتخاب کرده و به آن ارسال کنید. انتخاب ژورنال متناسب با سطح مقاله بسیار مهم است." من مخم کار نمیکنه دوسنتم عزیز لطف کنید یه جواب انگلیسی برام بذارید که بفرستم ممنون میشم.
سلام داداش گلم
خوبی ؟

در مورد comment اول باید چک کنیم کدوم ژورنال فرستادین. خودتون می تونید یه سر به دو تا مقالات اخیرشون بندازین و ببینید چطوری می نویسن و تمپلیتشون چطوریه و راهنماشون چطوریه و...
اگه ژورنالتون از الزویر هست بله باید فرق کنه title اینا. احتمالا نظرشون این بوده تو متن چندجا اشتباهی تایپ شده (تو لاتکس این مشکل پیش نمی یاد )

من متوجه نشدم به انگلیسی مقاله شما کِی ایراد گرفتند ؟
چون فرمودین:
. تجربه نشان داده در این حالت، بسیاری از ژورنال ها قانع شده و مقاله را برای داوری ارسال می کنند
اگر قبل از فرستادن به داورها در کمپانی الزویر به مقاله شما ایراد گرفتن پس ایراد زبان شما بسیار واضح و زیاد بوده حتی این مرحله قبل از ارسال به ادیتور هست.
اما اگه در حین داوری ایراد انگلیسی گرفتند باید در نظر بگیرید در کمپانی الزویر قبل از اینکه مقالتون پذیرش کامل بشه یعنی به فرض شما دوتا ریواز گرفتین در ریواز سوم یا حالا تو همین دوم یک داور فقط کاملا مسئول چک کردن انگلیسی مقاله شماست. این داور هم نه تنها در زمینه تحقیقاتی شما قوی هستن بلکه زبانشون یا نیتیو هست یا بسیار قوی هست. اگه ایراد مقاله شما زیاد باشه داور خواهد گفت:
English needs to be improved or... برای این منظور شاید مجبور باشید حتی به سه یا چهار نفر از هم رشته ای های خودتون مخصوصا در زمینه تحقیقاتی شما که زبانشون نیتیو هست بدین تا اصلاح بکنند.

اما در مورد انگلیسی که گفتین معمولا چنین تمپلیت هایی که توسط خود الزویر هم پیشنهاد میشه ارسال میشه :
We have revised the WHOLE manuscript carefully and tried to avoid any grammar error. In addition, we have asked a colleague () who are skilled authors of English language papers to check the English. We believe that the language is now acceptable for the review process.

بهم خبر بدین چی شد حتما