صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 160

موضوع: الگوی پاسخ به داوری مقالات

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

پیش فرض پاسخ : الگوی پاسخ به داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط iatii نمایش پست ها
    دوستان لطفا کمک کنید. توی راهنمای نویسندگان یه مجله که میخوام مقاله بدم نوشته " one side only". یعنی چی ؟ این نمیتونه به معنی تک ستونه باشه. لطفا راهنمایی بفرمایید.
    سلام فکر میکنم منظور اینه که توی ورد (صفحه A4(از یکطرف باشه Align left) یعنی وسط نویس نباشه. از سمت چپ به راست باشه)
    تمام مقالات تک ستونه هست (یک ورد معمولی)

با Justify هم انتهای خطوط رو یکدست کنید
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Junior Member

ممنونم. مقالات مجله رو که دیدم دو ستونه هستن. یعنی ممکنه که الان از ما تک ستونه بخوان بعدا خودشون دو ستونه کنن ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط iatii نمایش پست ها
    ممنونم. مقالات مجله رو که دیدم دو ستونه هستن. یعنی ممکنه که الان از ما تک ستونه بخوان بعدا خودشون دو ستونه کنن ؟
    سلام، اره
    همیشه شما تک ستونه تحویلشون میدی
    اونا خودشون در زمان چاپ به فرمت ژورنالشون درمیارن
    حتی عکس و جدول ها رو نباید در داخل متن بزاری بعد از متن و رفرنس قرار میگیره
    اصلا نگران این مسائل نباش فقط سعی کن از مقالات مشابه اون ژورنال (اخیرهاشون) ایده بگیری
    ببین چجوری مقدمه رو شروع کرده چجوری اهمیت موضوعشو مطرح کرده
    نتایجو چجوری قسمت بندی کرده
    هرچقدر شبیه مقالاتشون باشه
    شانس اکسپتت بالاتره
    (نه کپی ها) منظورم اینه فرمت مقاله ات شبیه مقالاتشون باشه
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Junior Member

با سلام و عرض ادب

من مقالم را به ژورنالی فرستادم بعد از 2 ماه تصمیم گرفتم مقاله را از ژورنال پس بگیرم چند بار میل زدم که مقاله من را از حالت داوری خارج کنید ولی جواب نمی دن. می تونم من مقاله را به ژورنال دیگه ای بفرستم؟

ممنون

سلام
    موارد زیر نظر داوران متوجه نشدم دوستان عزیز کمک بفرمایند

1. In result and discussion, the variation of θv (Fig.7), comparison (Fig.8), NγE (Fig. 9, 10, 11, 12). When the comparison is discussed then Fig.8 can be given only at comparison. In comparison, it is not clear that at what depth of the foundation comparison is made. In Fig.9-12, the scale of NγE is not clear. Is it log scale for NγE, if so, why

1. Authors are suggested to check the pattern of citations of Ghahramani et al. (1995), Choudhury et al. (2005), Sarma et al. (1990), Merlos et al. (2006), Pecker et al. (1991), Askari et al. (2003), Knappett (2006), Zeng (1998), Budhu et al. (1993), Dewaikar (2002,2003) Mononobe

یک نمونه نظر داوران از مقالات با الگوی پاسخ ان
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام
    خداقوت
    اولین مقاله من توی یکی از ژورنال های الزویر، ریوایز خورده و از 5 تا داور 4 تاشون کامنت گذاشتن. خود ادیتور هم ایراد گرفته.
    سوال اینجاست که الان باید همه کامنت ها و پاسخ ها رو برای داورها و ادیتور در یک فایل ورد بنویسم؟
    مثلا اینجوری بنویسیم!؟

Dear Editor and Reviewers,

We are grateful for the constructive comments and suggestions for improving the manuscript
    We have addressed all the issues raised and have modified the paper accordingly. Below is a summary of the changes we performed and our responses to the reviewers’ comments and recommendations.

Manuscript #:
    Manuscript title:

Summary of the changes

Responses to Reviewer 1
    Comment 1:
    Response:

Responses to Reviewer 2
    Comment 1
    Response
    و...

---------------------------------------------------
    یکی از داورها به های لایت ها و عنوان مقاله بخاطر کوچک و بزرگ بودن حروف ایراد گرفته
    برای پاسخ این خوبه بنویسم؟
    Response: the Highlights and title is modified as ....

پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزارم.
    ویرایش توسط Mahdir7 : September 8th, 2017 در ساعت 04:10 PM

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdir7 نمایش پست ها
    سلام
    خداقوت
    اولین مقاله من توی یکی از ژورنال های الزویر، ریوایز خورده و از 5 تا داور 4 تاشون کامنت گذاشتن. خود ادیتور هم ایراد گرفته.
    سوال اینجاست که الان باید همه کامنت ها و پاسخ ها رو برای داورها و ادیتور در یک فایل ورد بنویسم؟
    مثلا اینجوری بنویسیم!؟

Dear Editor and Reviewers,

We are grateful for the constructive comments and suggestions for improving the manuscript
    We have addressed all the issues raised and have modified the paper accordingly. Below is a summary of the changes we performed and our responses to the reviewers’ comments and recommendations.

Manuscript #:
    Manuscript title:

Summary of the changes

Responses to Reviewer 1
    Comment 1:
    Response:

Responses to Reviewer 2
    Comment 1
    Response
    و...

---------------------------------------------------
    یکی از داورها به های لایت ها و عنوان مقاله بخاطر کوچک و بزرگ بودن حروف ایراد گرفته
    برای پاسخ این خوبه بنویسم؟
    Response: the Highlights and title is modified as ....

پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزارم.
    سلام. بلی یک فایل Reply to comments مثلا با الگوی مذکور تهیه و به تک تک نظرات داوران و ادیتور پاسخ بگویید و تغییرات در متن مقاله را نیز با رنگ دیگری مشخص کنید. در آن مورد خاص هم چیزی که نوشته اید می تواند کافی باشد یا مثلا The title is corrected in the revised version of the paper.

Junior Member

سلام دوستان، خداقوت...

یکی از داورها از من خواسته بازده محاسباتی روشی که معرفی کردم رو بنویسم.
    منم با 6 تا شرکت تماس گرفتم و کارم رو گفتم که شبیه سازی کنن ولی متاسفانه کسی قبول نکرد
    حالا یک مقاله پیدا کردم که همین روشی که من با اون مساله خودم رو حل کردم رو برای یک مساله دیگه به کار برده و بازده محاسباتی رو برای مثال عددیش نوشته
    سوالم اینه؛ من می تونم برای بازده محاسباتی روشم، به بازده محاسباتی مثال عددی این مقاله ارجاع بدم؟

متشکرم

سلام دوستان
    چند وقتی هست که یکی از مقالات من ریوایز خورده و من مشغول جواب دادن ب کامنت داورها هستم.متاسفانه یکی از داورها ایراداتی گرفته که.....
    من مقاله م در مورد کشت سلول و یه سری آزمایشات هست که بر روی این سلول ها انجام دادم حالا تو بحث مقاله م یه جایی خواستم در مورد موضوعی در زمینه کشت توضیح بدم خلاصه از کلمه cultivation استفاده کردم زمانی هم که دادم یه استادآمریکایی هم رشته م مقاله رو از لحاظ زبان و نگارش ادیت کردن ایشون هیچ جایگزینی برا این کلمه نذاشتن....خلاصه حالا داور اومده گفته این اصطلاح رو برای محصولات کشاورزی بکار میبرن نه سلول...منم رفتم سرچ کردم دیدم بیشتر از چند ده تا مقاله که سلول کار کرده بودن در عنوان مقاله شون از همین اصطلاح استفاده کرده بودند و حتی اغلبشون نویسنده های آمریکایی داشتن....حالا میتونم در جواب کامنت داور بگم با توجه به فلان رفرنس ها به نظر میرسه که از این اصطلاح برای سلول هم میشه استفاده کرد?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)