صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 160

موضوع: الگوی پاسخ به داوری مقالات

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

پیش فرض پاسخ : الگوی پاسخ به داوری مقالات

سلام دوستان،
    می خواستم یه سوال در مورد یه مقاله ای که همین چند روز پیش ایمیل مبنی بر minor revise اون بدستم رسید ازتون بپرسم ( 4 تا ایراد ازش گرفتن) اما من فقط به دو تا از این ایرادات رسیدگی کردم ( مثلا یکدوم از ایراداتی که تغییری توش داده نشد این بود که گفته بود توضیحات پیشینه ی کار تو این زمینه بروز نیست )، بنظرتون باز ریوایز می خوره یا حتی احتمال ریجکتش هست ؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smr92hesami نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    می خواستم یه سوال در مورد یه مقاله ای که همین چند روز پیش ایمیل مبنی بر minor revise اون بدستم رسید ازتون بپرسم ( 4 تا ایراد ازش گرفتن) اما من فقط به دو تا از این ایرادات رسیدگی کردم ( مثلا یکدوم از ایراداتی که تغییری توش داده نشد این بود که گفته بود توضیحات پیشینه ی کار تو این زمینه بروز نیست )، بنظرتون باز ریوایز می خوره یا حتی احتمال ریجکتش هست ؟
    خب چرا شما 4 تا را کامل پاسخ ندادین؟
    حتی اگه 2تا از کامنتها بی ربط میبود شما باید در نامه پاسخ به داوری نظر خودتون را بیان میکردید.
    بی تفاوتی به نظری از نظرات داورا جالب نیست. در هر حال باید منتظر باشید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط smr92hesami نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    حتما باید تمام ایرادات را پاسخ بدهید اگر ایرادی رو هم قبول ندارین باید دلیلشو بگین برای مثال ایرادی که ذکر کردین دلیلی برای ردش وجود نداره کافی چنتا مقاله مرتبط با کارتون تو سالهای اخیر چاپ شده اضافه کنین به کارتون که با ی سرچ ساده تو google scholar می تونین پیدا کنین ریجکت نمیشه ولی احتمالا دوباره ریوایز می خوره

Senior Member kran آواتار ها

سلام

دوستان یکی از مقالات من ریواز خورده که یکی از کامنتاش اینه که باید زبانشو دروس کنم. البته واقعا خوب نوشتم اما الزویر دیگه خیلی سخت گیره.

یه استاد تو آمریکا هستش که تو زمینه کاریه من کار میکنه. میخاستم ازش بخام که مقالمو ادیت کنه. بعد بهش بگم که اسمتو میارم تو مقالم. شدنیه همچین کاری؟

بعد میتون به این ژورنال بگم که این آقا منو تو ریوایز این مقاله کمک کرده واسه همین اسمشو آوردم؟

ممنون میشم کمک کنید.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام

دوستان یکی از مقالات من ریواز خورده که یکی از کامنتاش اینه که باید زبانشو دروس کنم. البته واقعا خوب نوشتم اما الزویر دیگه خیلی سخت گیره.

یه استاد تو آمریکا هستش که تو زمینه کاریه من کار میکنه. میخاستم ازش بخام که مقالمو ادیت کنه. بعد بهش بگم که اسمتو میارم تو مقالم. شدنیه همچین کاری؟

بعد میتون به این ژورنال بگم که این آقا منو تو ریوایز این مقاله کمک کرده واسه همین اسمشو آوردم؟

ممنون میشم کمک کنید.
    دوست من،

هر دو موردی که گفتید می شود و ایرادی ندارد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

مقاله من ریوایز خورده و با توجه به اینکه حدودا 60 تا کامنت از سه تا داور هست و درخواست اصلاحات کلی کردن ادیت مقاله یکم طول میکشه
    مجله مربوط به انتشارات sage هست و ادیتور هیچ زمانی رو با ادیت مشخص نکرده و گفته در اسرع وقت ریوایز رو سابمیت کنید در غیر این صورت اگر نتونید در زمان مناسب پاسخ بدید مقاله شما به عنوان سابمیت جدید ساب میشه
    دوستانی که در مجلات این انتشارات مقاله چاپ کردن انتشارات sage تا چه زمانی سابمیت کردن ریوایز مشکلی نداره؟؟ چون حجم اصلاحات خیلی زیاده و زمان بر

Because we are trying to facilitate timely publication of manuscripts submitted to the Journal., your revised manuscript should be uploaded as soon as possible. If it is not possible for you to submit your revision in a reasonable amount of time, we may have to consider your paper as a new submission.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Send them an email and ask about your revision deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط persiastore نمایش پست ها
    مقاله من ریوایز خورده و با توجه به اینکه حدودا 60 تا کامنت از سه تا داور هست و درخواست اصلاحات کلی کردن ادیت مقاله یکم طول میکشه
    مجله مربوط به انتشارات sage هست و ادیتور هیچ زمانی رو با ادیت مشخص نکرده و گفته در اسرع وقت ریوایز رو سابمیت کنید در غیر این صورت اگر نتونید در زمان مناسب پاسخ بدید مقاله شما به عنوان سابمیت جدید ساب میشه
    دوستانی که در مجلات این انتشارات مقاله چاپ کردن انتشارات sage تا چه زمانی سابمیت کردن ریوایز مشکلی نداره؟؟ چون حجم اصلاحات خیلی زیاده و زمان بر

Because we are trying to facilitate timely publication of manuscripts submitted to the Journal., your revised manuscript should be uploaded as soon as possible. If it is not possible for you to submit your revision in a reasonable amount of time, we may have to consider your paper as a new submission.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان من یه مقاله سابمیت کردم که ریوایز خورده

In Page 6, line 52, the authors utlized stress control for fatigue test. However, Equation-2 provided a form of fatigue equation in strain control form. Figure 16 also provided a fatigue equation in strain control form. Please clarify this point. Also, there is a lack of failure criteria for fatigue test in this paper
    .
    Figure 4 to Figure 13 only provided mean value for each group. It is recommended standard deviation be included.

کامنت اولی داور روی یه فرمول گیر داده که ازش اشتباه استفاده کردی ولی من ده تا رفرنس معتبر دارم که از همین فرمول به همین روش استفاده کردن
    حالا تو فایل جواب به کامنت داوران به کامنت این داور چی جواب بدم؟ باید براش توضیح بدم که فرمولم درسته و رفرنسا رو ذکر کنم و اخر اون فایل ورد بیارمشون؟
    کامنت دوم گفته که میانگین هر گروه اوردی ولی انحرا معیارشونم بیار؟ اخه هیچجا اینکار نمیکنن من از هر نوع ماده 3 تا نمونه مشابه هم ساختم جهت کم شدن خطا و تست کردم و میانگین نتایج هر 3نمونه مشابه رو گرفتم اوردم تو نمودار
    میشه منو راهنمایی کنید وقتم کمه
    خیلی ممنون از وقتی که میذارید.

Junior Member

سلام مقاله ی من برای بار دوم revise خورده. میشه نظرتون رو راجع به این قسمت بگین؟
    Second-order sliding mode method is one of the techniques that may avoid chattering phenomenon, I suggested some possible methods used to reference, but not only mentioned in introduction section, some more special detailed analysis is necessary for the intrinsical distinuous FO sliding mode design, or the main
    contributions are not good enough to be accepted.
    روش من fractional-order SMC هست. منظورش از
    more special detailed analysis تحلیل ریاضیه یا شبیه سازی یا هردو؟! و برای FO-SMC این تحلیل رو خواسته یا هردو؟
    ممنون

Junior Member

دوستان لطفا کمک کنید. توی راهنمای نویسندگان یه مجله که میخوام مقاله بدم نوشته " one side only". یعنی چی ؟ این نمیتونه به معنی تک ستونه باشه. لطفا راهنمایی بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)