صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 160

موضوع: الگوی پاسخ به داوری مقالات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : الگوی پاسخ به داوری مقالات

سلام دوستان يه سوال فوري دارم
    همسرم يه مقاله ارسال كرده و مورد قبول واقع شده و 2 تا داور هم نظراتشون رو داده بودن، يكيشون كاملا تعريف و تمجيد كرده بود و ديگري پس از تشكر خواسته بود كه تو يه قسمت چند سطر توضيحات به مقاله اضافه بشه
    متاسفانه وقتي كه براي پرداخت هزينه و ارسال اون موارد گذاشته بودن به تعطيلي هاي آخر هفته ما خورد و امروز آخرين فرصتش هست ، ما صبح مبلغ درخواستي رو ارسال كرديم اما براي ارسال اصلاحات به مشكل خورديم چون وقت ارسال تمام شده
    حالا بايد چيكار كنيم؟ همسرم ميگه بهشون يه ايميل بزنم و بگم !! من مخالف اينكارم !!
    دوستاني كه تجربه داريد ممنون ميشم راهنمايي كنيد

پیش فرض پاسخ : الگوی پاسخ به داوری مقالات

سلام دوستان عزیز
    میشه لطفا به من بگید منظور داوران محترم از این جملات چیه؟
    the language used should adequately inform the reader
    the paper should have sufficient length to adequately satisfy its aims
    توضیح اینکه:
    مقاله برای کنفرانس ارسال شده و قبول شده. اینا نتایج review هست.
    ضمنا زبان انگلیسی :very good اعلام شده در نتیجه ارسالی.
    فقط نکته اینکه تعداد صحات کنفرانس 6 صفحه بوده که مقاله من 7 صفحه است و باید پول اضافه بدم. آیا منظورش این بوده که واسه پول کمتر یه وقت طولشو کم نکنم؟
    ممنون میشم سریعتر جواب بدید چون تا شنبه بیشتر وقت ندارم.

پیش فرض چگونگی پاسخ به remark های رسیده از یک ژورنال برای مقاله سابمیت شده

سلام
    بعد از گذشت چند ماه از یک مقاله سابمیت شده ادیتور ژورنال ایمیل زد که remark هایی که در زیر اومده رو اعمال کرده و ورژن نهایی مقالتون رو تا چند روز دیگه بفرستید.
    و در انتها هم گفته که اگه اعمال نشه چاپ نمیشه
    remark ها چیز انچنانی نیست فقط یکی دو تا اصلاح در فرمت هستش ولی فقط یکی از remark ها به این صورت هستش که من نمیدونم چطور پاسخ بدم. اخه جملش حالت سوالی هم نداره. به نظر شما چی کنم؟
    this paper presents the results obtained from the simulation. actual implementation is possible using current electronic technologies.
    یعنی پاسخ بدم که بله فقط شبیه سازیه و در برنامه ایندمون هست که ساختش رو هم انجام بدیم؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چگونگی پاسخ به remark های رسیده از یک ژورنال برای مقاله سابمیت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام
    بعد از گذشت چند ماه از یک مقاله سابمیت شده ادیتور ژورنال ایمیل زد که remark هایی که در زیر اومده رو اعمال کرده و ورژن نهایی مقالتون رو تا چند روز دیگه بفرستید.
    و در انتها هم گفته که اگه اعمال نشه چاپ نمیشه
    remark ها چیز انچنانی نیست فقط یکی دو تا اصلاح در فرمت هستش ولی فقط یکی از remark ها به این صورت هستش که من نمیدونم چطور پاسخ بدم. اخه جملش حالت سوالی هم نداره. به نظر شما چی کنم؟
    this paper presents the results obtained from the simulation. actual implementation is possible using current electronic technologies.
    یعنی پاسخ بدم که بله فقط شبیه سازیه و در برنامه ایندمون هست که ساختش رو هم انجام بدیم؟
    بله همین بنظر من هم جواب خوبی است.

پیش فرض پاسخ : چگونگی پاسخ به remark های رسیده از یک ژورنال برای مقاله سابمیت شده

ممنون
    میشه لطف کنید یه متن خوب بهم بگید که ابتداش تشکر از داور ها باشه یعنی اونجوری که کلا مرسوم هستش، اخه خیلی تجربه ندارم و همچنین بعدش یه پاسخ مناسب برای همین remark که گفتم

ApplyAbroad Guru

ممنون
    میشه لطف کنید یه متن خوب بهم بگید که ابتداش تشکر از داور ها باشه یعنی اونجوری که کلا مرسوم هستش، اخه خیلی تجربه ندارم و همچنین بعدش یه پاسخ مناسب برای همین remark که گفتم
    الان کافیه یک ایمیل بزنید و تشکر کنید و بگید که we are going to address reviewers' concerns in our revision. بعد وقتی اصلاحات دیگر رو اعمال کردید و نسخه جدید مقاله رو براشون میفرستید یک لیست از تغییرات مورد تقاضای داورها و اینکه چگونه در این نسخه جدید آدرس داده شده اند ضمیمه میکنید و اونجا توضیح میدید که پیاده سازی و ساختش هم در برنامه آینده تون قرار داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    الان کافیه یک ایمیل بزنید و تشکر کنید و بگید که we are going to address reviewers' concerns in our revision. بعد وقتی اصلاحات دیگر رو اعمال کردید و نسخه جدید مقاله رو براشون میفرستید یک لیست از تغییرات مورد تقاضای داورها و اینکه چگونه در این نسخه جدید آدرس داده شده اند ضمیمه میکنید و اونجا توضیح میدید که پیاده سازی و ساختش هم در برنامه آینده تون قرار داره.
    خوب منظورم همون جمله بندی انگلیسی که میتونم باهاش تشکر کنم و همینطور بگم که ساختش در برنامه ایندمون هست به چه صورت هستش؟

Member

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

سلام دوستان.
    من همین یه ساعت پیش, پس از 8 ماه و نیم (17th Sep 2012_ 31 May 2013), جواب ژورنالم با Major Revision اومد...
    2تا Reviewer داشتم. اولی 7 تا کامنت کوتاه گذاشته و دومی 4 تا کامنت تپل (در مجموع 11 تا)...
    بهم گفتن 2ماه وقت داری اصلاح کنی مقالتو....
    حالا با توجه به اینکه ژورنالش الزویر میکروالکتونیک هست (ژورنال جدی هست تو فیلد ما..), سوال من اینه که چقدر این کامنتا مهم هستن؟؟؟
    یعنی همه رو باید انجام بدم؟ اگه بعضیاشون رو که تاکید 2تاشونم بوده انجام ندم و همینطوری 2باره بفرستمش مقالمو, ممکنه ردش کنن؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من همین یه ساعت پیش, پس از 8 ماه و نیم (17th Sep 2012_ 31 May 2013), جواب ژورنالم با Major Revision اومد...
    2تا Reviewer داشتم. اولی 7 تا کامنت کوتاه گذاشته و دومی 4 تا کامنت تپل (در مجموع 11 تا)...
    بهم گفتن 2ماه وقت داری اصلاح کنی مقالتو....
    حالا با توجه به اینکه ژورنالش الزویر میکروالکتونیک هست (ژورنال جدی هست تو فیلد ما..), سوال من اینه که چقدر این کامنتا مهم هستن؟؟؟
    یعنی همه رو باید انجام بدم؟ اگه بعضیاشون رو که تاکید 2تاشونم بوده انجام ندم و همینطوری 2باره بفرستمش مقالمو, ممکنه ردش کنن؟؟؟
    سلام
    من یکی از دوستام دقیقا همچین تجربه ای رو در ژورنال AEU الزویر داشت به اون هم دقیقا بعد از 8 9 ماه جواب دادن، معمولا به مقالات رسیده از ایران که به خصوص از یکی 2 تا دانشگاه معروفمون نباشه و همچنین اسم استاد بزرگی توش نباشه خیلی سخت میگیرن
    یه جورایی منتظر بهانه هستن بهتره همرو انجام بدین و الا احتمال ریجکت خیلی بالاست

Member

سلام
    من یکی از دوستام دقیقا همچین تجربه ای رو در ژورنال AEU الزویر داشت به اون هم دقیقا بعد از 8 9 ماه جواب دادن، معمولا به مقالات رسیده از ایران که به خصوص از یکی 2 تا دانشگاه معروفمون نباشه و همچنین اسم استاد بزرگی توش نباشه خیلی سخت میگیرن
    یه جورایی منتظر بهانه هستن بهتره همرو انجام بدین و الا احتمال ریجکت خیلی بالاست
    مرسی.

من صنعتی اصفهانم! یعنی اونم قبول ندارن؟.....!

یه سوال اینکه به چه احتمالی بعد از Major Revision خوردن در این ژورنال, مقاله اکسپت میشه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)