صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 160

موضوع: الگوی پاسخ به داوری مقالات

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    مرسی.

من صنعتی اصفهانم! یعنی اونم قبول ندارن؟.....!

یه سوال اینکه به چه احتمالی بعد از Major Revision خوردن در این ژورنال, مقاله اکسپت میشه؟؟؟
    درود، حتما به تک تک کامنت های هر داور پاسخ کامل و قابل قبول بدید. این فایل هم کمک خوبی هست (پیوست هم شد). همون طور که در فایل آمده با تشکر از داور به خاطر وقتی که گذاشته شروع کنید، خلاصه تغییراتی که دادید کوتاه اشاره کنید، سپس هر کامنت را بذارید و در زیر هر کامنت [Authors’ Response] را بذارید، تغییرات اعمال شده را کامل مشخص کنید کدوم صفحه هست و با رنگ دیگر هایلایت کنید و درنهایت پاسخ به داور را با تشکر دوباره تموم کنید و به همین روال پاسخ به داور بعدی را آغاز کنید. اگر پاسخ ها کامل و قانع کننده باشه اکسپت میشه. لطفا حتما برای ریوایز وقت بذارید. موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : الگوی پاسخ به داوری مقالات

سلام دوستان. من مقاله ای برای یک ژورنال سابمیت کرده بودم و حالا جواب اون به این صورت اومده: I regret to inform you that we cannot publish your
    manuscript به همراه یک لیست بلند بالا از نضرات داوران. به نظر شما اگر نظرها رو با دقت جواب بدم و تغییرات لازم رو اعمال کنم امکان پذیرش مقاله وجود داره؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shokufa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مقاله ای برای یک ژورنال سابمیت کرده بودم و حالا جواب اون به این صورت اومده: I regret to inform you that we cannot publish your
    manuscript به همراه یک لیست بلند بالا از نضرات داوران. به نظر شما اگر نظرها رو با دقت جواب بدم و تغییرات لازم رو اعمال کنم امکان پذیرش مقاله وجود داره؟
    دوست من

مقاله ی شما رد شده است به علت همان لیست بلند بالا. یعنی فرایند داوری به پایان رسیده است و امکان چاپ مقاله وجود ندارد. کاری که شما می توانید بکنید این است که ایرادات را رفع کنید و دوباره مقاله را سابمیت کنید، که قویا توصیه می کنم مقاله را برای ژورنال دیگری بفرستید.
    دقت داشته باشید که نظرات داوران حاوی نکات بسیار ارزشمندیست که با در نظر گرفتن آنها می توانید کیفیت مقاله را بهبود ببخشید. برای خود من پیش آمده بود که مقاله ای که دوبار رد شده بود بعد از اصلاحات مکرر در یک ژورنال قوی تر چاپ شد.

پیش فرض فوریییییییی میشه لطفا کمکم کنید و درمورد داوری مقالم راهنماییم بفرمایید

سلام، از دوستان عزیزی که زبانشون خوبه خواهش میکنم کمک و راهنماییم بفرمایند. من یک مقاله در ارتباط با سرمایه فکری به ژورنالی سابمیت کردم حالا داوران یک سری سوالاتی ازم پرسیدند. معنی لغاتو میدونم ولی مفهوم کلی جملاتشون برام یه مقدار گنگه. برای اینکه بتونم به سوالاتشون پاسخ مناسب بدم نیاز به مساعدتون دارم خواهش میکنم دریغ نفرمایید. به نمره مقاله برای پایان نامم نیاز دارم و میخوام سریعتر اکسپتو بگیرم و با دانشگاه تسویه حساب کنم، استادم هم هیچ کمکی نمیکنه و میگه وقت ندارم از طرفی هم مجله برام ضرب العجل 48 ساعته داده. تو رو خدا کمکم کنید. از همه دوستای خوبم پیشاپیش ممنونم.
    Are right hand side terms of equation (VAIC=CEE+HCE+SCE) mutual exclusive? Can you apply the additional or summation rule between (CEE+HCE) and SCE Added value may tend to relate with bargaining power as company size as capital or employee number, instead of sales, natural resources like oil or rare metals, Supply chain Management, or history. Such kind of factors may need to be confirmed. Your perspective may be related with just pie(profits) distribution rather than value creation. And PI can be separated between knowledge and skill. Can you expect skill can be evaluated by capital market? How about foreign or technological expert directors?
    may not be true as the VAIC model was initially presented by Pulic (1998; 2000) with a number of refinements / expansions made in later years.
    how about studying the interaction effects between....
    l

دوستان متخصصم خواهش میکنم جون عزیزتون، جمله به جمله برام ترجمه کنید و مفهومشو بهم بگید، ممنون میشم.
    ویرایش توسط میلاد : July 14th, 2013 در ساعت 03:42 AM

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shokufa نمایش پست ها
    مقاله شما رد شده. البته شما ميتوانيد بعد از اصلاحات آن را به همان مجله هم بفرستيد اما اين ارسال شما بعنوان مقاله اي جديد تلقي شده و دوباره براي داوري ارسال ميشود. ممكن است مقاله به همان افراد سابق فرستاده بشود ممكن است نشود، هيچ تضميني نيست. ممكن است داوران جديد كامنت هاي جديد و حتي سخت گيرانه تر ارائه دهند!
    برخي از مجلات مقاله اي را كه قبلا ريجكت شده را قبول نميكنند حتي اگر شما ايرادات را تصحيح كرده باشيد بعضي نه. بسياري قبول كرده اما بعنوان New submission! اين مطلب را از ژورنال ميتونيد سوال كنيد.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام به همه گی

من یک مقاله ای را به ژورنال IJCNWC ارسال کردم و حالا این جواب برام ارسال کرده است
    می خواستم بدو نم منظورش چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Herewith, we are pleased to inform you that your draft paper mentioned above has been accepted by the IRACST- International Journal of Computer Networks and Wireless Communications (IJCNWC), Vol. 3 No.4 August 2013 and the revised final paper within 10 pages after revision and formatting will be published in the IJCNWC. Kindly note that this is subject to receipt of the Final Paper, filled Copyright Release Form, Fee Registration Form, and Final Paper before 04th Sep, 2013. If these items are not available or not approved by the due date, please discuss the possibility of inclusion with us.

آیا مقاله پذیرفته شده ؟؟؟
    مقاله من 4 صفحه بوده است اینجا اسم 10 صفحه را آورده منظور ؟؟؟؟
    ویرایش توسط h1392 : August 25th, 2013 در ساعت 11:47 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط h1392 نمایش پست ها
    سلام به همه گی

من یک مقاله ای را به ژورنال IJCNWC ارسال کردم و حالا این جواب برام ارسال کرده است
    می خواستم بدو نم منظورش چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Herewith, we are pleased to inform you that your draft paper mentioned above has been accepted by the IRACST- International Journal of Computer Networks and Wireless Communications (IJCNWC), Vol. 3 No.4 August 2013 and the revised final paper within 10 pages after revision and formatting will be published in the IJCNWC. Kindly note that this is subject to receipt of the Final Paper, filled Copyright Release Form, Fee Registration Form, and Final Paper before 04th Sep, 2013. If these items are not available or not approved by the due date, please discuss the possibility of inclusion with us.

آیا مقاله پذیرفته شده ؟؟؟
    مقاله من 4 صفحه بوده است اینجا اسم 10 صفحه را آورده منظور ؟؟؟؟
    بله مقاله تون پذیرفته شده. آن ده صفحه حداکثر تعداد صفحات مقاله است. البته توجه داشته باشید که این مجله از این مجلات کیلویی و کلا بی اعتبار است (با هیئت تحریریه هندی ومالزیایی و داوری یکهفته ای و بدون ایندکسینگ معتبر!) در نتیجه اگر برای پذیرش گرفتن وادامه تحصیل میخواهید مراقب باشید پول الکی ندهید.

Junior Member

خیلی ممنون . پاسخ خوبی دادید
    من فقط به خاطر if=0.274 ارسال کردم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط h1392 نمایش پست ها
    خیلی ممنون . پاسخ خوبی دادید
    من فقط به خاطر if=0.274 ارسال کردم
    اون IF تقلبی است و این مجله اصلا ISI نیست.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    خسته نباشید همگی
    من مقاله ام تو یه مجله سابمیت شده و بعد از داوری ازم خواسته شده که یه سری اصلاحات انجام بدم، اما متأسفانه با ادبیات پاسخ دادن به انگلیسی به طوریکه هم مودبانه باشه و هم گویای اصل مطلب، آشنا نیستم، می خواستم کمکم کنید یه سری جمله خوب برای شروع جواب نامه، تشکر از داور و جمله ای که مقدمه ای باشه برای جواب دادن به سه تا انتقادی که از مقاله ام شد بهم بگید که بتونم جواب خوبی بدم! بسیار ممنونم اگه بتونید کمکم کنید، کل اینترنت رو گشتم و متأسفانه در شهری دور برای کار ساکن هستم و دسترسی به مترجم هم ندارم! خیلی لطف می کنید و از کمکتون بسیار ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)