صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 160

موضوع: الگوی پاسخ به داوری مقالات

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : الگوی پاسخ به داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط marya61 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    خسته نباشید همگی
    من مقاله ام تو یه مجله سابمیت شده و بعد از داوری ازم خواسته شده که یه سری اصلاحات انجام بدم، اما متأسفانه با ادبیات پاسخ دادن به انگلیسی به طوریکه هم مودبانه باشه و هم گویای اصل مطلب، آشنا نیستم، می خواستم کمکم کنید یه سری جمله خوب برای شروع جواب نامه، تشکر از داور و جمله ای که مقدمه ای باشه برای جواب دادن به سه تا انتقادی که از مقاله ام شد بهم بگید که بتونم جواب خوبی بدم! بسیار ممنونم اگه بتونید کمکم کنید، کل اینترنت رو گشتم و متأسفانه در شهری دور برای کار ساکن هستم و دسترسی به مترجم هم ندارم! خیلی لطف می کنید و از کمکتون بسیار ممنونم
    دوست من

خیلی ساده و صریح پاسخ بدهید. لازم نیست تشکر آنچنانی و مقدمه چینی کنید. در یک جمله تشکر کنید و بروید سراغ اصل مطلب. تمام تلاشتان را برای پاسخ دقیق و قانع کننده بگذارید و نه برای تشکر و مقدمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من

خیلی ساده و صریح پاسخ بدهید. لازم نیست تشکر آنچنانی و مقدمه چینی کنید. در یک جمله تشکر کنید و بروید سراغ اصل مطلب. تمام تلاشتان را برای پاسخ دقیق و قانع کننده بگذارید و نه برای تشکر و مقدمه.
    ممنون از راهنماییتون
    فقط چطور به انگلیسی باید کسی که نه اسم داره و نه مشخصات رو خطاب کنم! وچطور شروع کنم که در پاسخ به داوری دارم این نامه رو می نویسم! جمله انگلیسیش رو می خوام!

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

ممنون از راهنماییتون
    فقط چطور به انگلیسی باید کسی که نه اسم داره و نه مشخصات رو خطاب کنم! وچطور شروع کنم که در پاسخ به داوری دارم این نامه رو می نویسم! جمله انگلیسیش رو می خوام!
    دوست من

یک خط بنویسید مثلا:

We thank the referees and the editor for their relevant and useful comments

بعدش اگر توضیح کلی لازم هست بدید. در غیر این صورت مستقیما سوالات را جواب بدبد. توضیح دیگه نمی خواد. بهتر هست تغییرات احتمالی در متن رو هم رنگی کنید.

سلام به همه دوستان
    خسته نباشید همگی
    من مقاله ام تو یه مجله سابمیت شده و بعد از داوری ازم خواسته شده که یه سری اصلاحات انجام بدم، اما متأسفانه با ادبیات پاسخ دادن به انگلیسی به طوریکه هم مودبانه باشه و هم گویای اصل مطلب، آشنا نیستم، می خواستم کمکم کنید یه سری جمله خوب برای شروع جواب نامه، تشکر از داور و جمله ای که مقدمه ای باشه برای جواب دادن به سه تا انتقادی که از مقاله ام شد بهم بگید که بتونم جواب خوبی بدم! بسیار ممنونم اگه بتونید کمکم کنید، کل اینترنت رو گشتم و متأسفانه در شهری دور برای کار ساکن هستم و دسترسی به مترجم هم ندارم! خیلی لطف می کنید و از کمکتون بسیار ممنونم
    لینک زیر هم خوبه. خیلی تشکر و چاپلوسی هم خوب نیست. اما احترام به نظرات داوران و حداکثر سعی در تصحیح مقاله لازمه.
    http://www.dartmouth.edu/%7Empayres/...Revise_MPA.pdf

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام به همه دوستان
    خسته نباشید همگی
    سلام

اگر پیامتون خطاب به ادیتور هست می تونه این پیام مناسب باشه :

Dear Editor,

Thank you for your useful comments and suggestions on the ........ of our manuscript.

We have modified the manuscript accordingly, and detailed corrections are listed below point by point:

1) comment
    you respond
    2)

3)

We believe that the paper is now acceptable for the review process.(بستگی به review که انجام دادین)

The manuscript has been resubmitted to your journal. We look forward to your positive response.

Sincerely,

این پیام فرمت ژورنال های الزویر هست که توسط خود الزویر پیشنهاد شده.

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام
    ببخشید من یه مقاله فرستادم پذیرفته نشد به این دلیل
    In pre-evaluation by subject Editor it was found that the manuscript is not original enough and does not contain new sufficient scientific data to publish in Turkish Journal of Agriculture and Forestry.
    شاید اینکه اطلاعات علمی نو و جدید نداشته دلیل قابل قبولی برام باشه اما اینکه اورجینال نیست یعنی چی؟کاری که خودم انجام دادم چطور میگن اورجینال نیست؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط باغبان نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یه مقاله فرستادم پذیرفته نشد به این دلیل
    In pre-evaluation by subject Editor it was found that the manuscript is not original enough and does not contain new sufficient scientific data to publish in Turkish Journal of Agriculture and Forestry.
    شاید اینکه اطلاعات علمی نو و جدید نداشته دلیل قابل قبولی برام باشه اما اینکه اورجینال نیست یعنی چی؟کاری که خودم انجام دادم چطور میگن اورجینال نیست؟
    منظورش این هست که مقاله بدیع نیست، حاوی اطلاعات جدیدی نیست.

به نظر من برای ارسال به ژورنال دیگه ، روی Cover letter کار کنید و بگید که این مقاله شما چه مطلب جدیدی را مورد بررسی قرار داده و بیشتر از هدف و نتایج بگید و اینکه نتایج چرا اهمیت دارد.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه.

داور اول تو اولین کامنت خودشون این جمله رو گفتن که من اصلا متوجه نمی شم منظورشون رو ، استاد راهنمای من هم متوجه نشدن منظورشون چیه :

1) It should be analyzed the mathematical method of reliability of large scale photovoltaic systems

یعنی یک چیزی رو گفتن که : 1) کلی هست و اصلا نمیشه فهمید منظورشون چیه
    2) خوب کاری که ما تو مقاله کردیم همین کار هست !!!!! یعنی اومدیم با استفاده از یک مدل ریاضی قابلیت اطمینان سیستم های فتوولتائیک مقیاس بزرگ رو ارزیابی کردیم !!!

سه تا نظر داشتن که یکی همین بود. و از نظراتشون کاملا مشخصه بیشتر از 20 دقیقه مقاله رو نخوندن

بی نهایت ممنونم می شم راهنمایی بفرمایید که من الان دقیقا باید چیکار کنم یعنی چه تغییری تو مقاله ایجاد کنم؟!!! چون ما تو مقاله این مورد رو انجام دادیم پس چه چیزی رو باید انجام بدیم نمی دونم! و مهم تر به داور چطوری جواب بدیم ؟

بی نهایت سپاس گزارم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه.

داور اول تو اولین کامنت خودشون این جمله رو گفتن که من اصلا متوجه نمی شم منظورشون رو ، استاد راهنمای من هم متوجه نشدن منظورشون چیه :

1) It should be analyzed the mathematical method of reliability of large scale photovoltaic systems

یعنی یک چیزی رو گفتن که : 1) کلی هست و اصلا نمیشه فهمید منظورشون چیه
    2) خوب کاری که ما تو مقاله کردیم همین کار هست !!!!! یعنی اومدیم با استفاده از یک مدل ریاضی قابلیت اطمینان سیستم های فتوولتائیک مقیاس بزرگ رو ارزیابی کردیم !!!

سه تا نظر داشتن که یکی همین بود. و از نظراتشون کاملا مشخصه بیشتر از 20 دقیقه مقاله رو نخوندن

بی نهایت ممنونم می شم راهنمایی بفرمایید که من الان دقیقا باید چیکار کنم یعنی چه تغییری تو مقاله ایجاد کنم؟!!! چون ما تو مقاله این مورد رو انجام دادیم پس چه چیزی رو باید انجام بدیم نمی دونم! و مهم تر به داور چطوری جواب بدیم ؟

بی نهایت سپاس گزارم.
    به نظر من نیازی به تغییر دادن متن مقاله نیست...اینجا باید براش توضیح بدی که ما توی مقاله همین کارارو کردیم و رفرنس بدی به قسمت هایی از مقالت که مسقیما داره به اون جمله اشاره میکنه.....معمولا این جوری که اگه نیاز به تغییرات داشته باشه داور به طور صریح میگه که فلان قسمت باید تغییر کنه یا چیزی اضافه بشه و نوع تغییراتشم باید بگه (در قوانین داوری کردن مقالات در یکی از ژورنال ها بهم گفته شده...داور تنها نمیتونه ایراد بگیره و رد بشه باید راه بر طرف کردن ایراد رو هم بگه)
    ویرایش توسط orang : November 5th, 2013 در ساعت 05:35 PM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام

بی نهایت ممنون می شم راهنمایی بفرمایید منظور این داور از کامنت زیر چه چیزی می تونه باشه :

The first two highlights are not clear and do not provide any insight to the reader.

بسیار سپاس گزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)