صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 160

موضوع: الگوی پاسخ به داوری مقالات

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : الگوی پاسخ به داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام

بی نهایت ممنون می شم راهنمایی بفرمایید منظور این داور از کامنت زیر چه چیزی می تونه باشه :

The first two highlights are not clear and do not provide any insight to the reader.

بسیار سپاس گزارم.
    سلام
    هايلايت اول و دومت واضح نيست و حاوي اطلاعاتي كه به نويسنده ديد خوب و كاملي بده نيست
    شما بايد هايلايتهاتون را دوباره اما بهتر بنويسي
    در پناه راستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

بالاخره یکی از مقالات من اکسپت شد.
    حالا یک سوال داشتم ممکنه به بحث تاپیک مربوط نباشه
    وقتی مقاله اکسپت میشه مقاله در ISI Knowledge ثبت میشه؟ یا وقتی که چاپ شد ثبت میشه؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط persiastore نمایش پست ها
    بالاخره یکی از مقالات من اکسپت شد.
    حالا یک سوال داشتم ممکنه به بحث تاپیک مربوط نباشه
    وقتی مقاله اکسپت میشه مقاله در ISI Knowledge ثبت میشه؟ یا وقتی که چاپ شد ثبت میشه؟
    وقتی چاپ شد، دوست من
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    وقتی چاپ شد، دوست من
    ممنون از جوابتون
    این توافقنامه کپی رایت چی؟ دیر و یا زود دادنش تاثیری داره چون یکی از نویسندگان تا چندین هفته در دسترس نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط persiastore نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    این توافقنامه کپی رایت چی؟ دیر و یا زود دادنش تاثیری داره چون یکی از نویسندگان تا چندین هفته در دسترس نیست
    تا كپي رايت دست مجله نرسه فرايند چاپ انجام نميشه. هر چه زودتر پرش كنيد و بفرستيد براشون. ضمنا نياز نيست همه نويسندگان امضاش كنن. در اكثر مواقع نويسنده مسئول به نمايندگي امضا ميكنه و ميفرسته. چك كنين اگه قانون ديگري ندارند خود نويسنده مسئول امضاش كنه بفرسته كه روند چاپ به تاخير نيفته

Junior Member

سلام
    مقاله ای به یه ژورنال فرستادم الان خواستن از نطر زبان نوشتاری اصلاحش کنم. نمی دونم به کی بدم اینکارو انجام بده. کسی رو میشناسین کارش بی نقص باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ash13 نمایش پست ها
    سلام
    مقاله ای به یه ژورنال فرستادم الان خواستن از نطر زبان نوشتاری اصلاحش کنم. نمی دونم به کی بدم اینکارو انجام بده. کسی رو میشناسین کارش بی نقص باشه؟
    سلام
    بده به استادت

Junior Member

سلام دوستان.
    من به تازگی یکی از مقالاتم رو که داده بودم برای aces بعد از 2 ماه پذیرفته نشده. دلیلش هم اینه که گفته:

the topic is interesting, but in my opinion there are still several points
    to be strengthened before the work can be considered for publication as a
    :scientific article

The text needs to be put better in the context of previous and current research.
    :Following are some aspects that needs attention

What prompted this work?
    What were the improvements beyond state-of-the-art?
    What were the new contributions compared with [1]? There are only seven references. This is too little for a journal article. Only
    of the cited publications has appeared within three years from now. This puts
    the timeliness of the research in question.
    Overall, the text requires serious proof reading.

اینو قبول دارم که باید تعداد رفرنس ها رو بیشتر کنم. اما به نظر خودم متن و نتایجش خوبه و نیازی به دستکاری نداره.
    به نظر خودم این بنده خدا اصلا وارد مفهوم مقاله و ارزش اون نشده. چی کار کنم؟ بفرستم واسه یه جا دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem_eng نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به تازگی یکی از مقالاتم رو که داده بودم برای aces بعد از 2 ماه پذیرفته نشده. دلیلش هم اینه که گفته:

the topic is interesting, but in my opinion there are still several points
    to be strengthened before the work can be considered for publication as a
    :scientific article

The text needs to be put better in the context of previous and current research.
    :Following are some aspects that needs attention

What prompted this work?
    What were the improvements beyond state-of-the-art?
    What were the new contributions compared with [1]? There are only seven references. This is too little for a journal article. Only
    of the cited publications has appeared within three years from now. This puts
    the timeliness of the research in question.
    Overall, the text requires serious proof reading.

اینو قبول دارم که باید تعداد رفرنس ها رو بیشتر کنم. اما به نظر خودم متن و نتایجش خوبه و نیازی به دستکاری نداره.
    به نظر خودم این بنده خدا اصلا وارد مفهوم مقاله و ارزش اون نشده. چی کار کنم؟ بفرستم واسه یه جا دیگه؟
    عزيز دل
    سلام
    همه فك ميكنند ايده و افكار درستي دارند. اما شما با ديده انتقادي به كار خودت بكن. بجاي اينكه دنبال اين باشي كه اثبات كنيد داور اشتباه ميكنه سعي كن بهش حق بدي و كار خودت را محكوم كني تا باعث بشه مقالت را بيشتر ارتقا بدي. رويكردت نه در اين مقاله، در تمام كارهات اين باشه كه از نظرات داورها استفاده كني

1- مراجعت را زياد كن! هر چي بيشتر بهتر! از 20 تا كم نباشه مثلا! كاري هم نداره اضافه كردن مراجع
    2- جايي كه مقالت را ميفرستي، سعي كن از مقالات آن مجله در ليست مراجعت استفاده كني. مجلات خيلي خيلي دوست دارن از مقالات خودشون cite بشه
    3- اين داور گفته كاري كه شما كردي و جديده و اون را از مقالات ديگه تمييز ميده چيه!!؟ يا مقاله شما novelty نداره، يا كار ديگران را تكرار كردي كه بدرد نميخوره، يا اگه كار جديدي انجام دادي در مقالت به خوبي هايلايت نكردي! حالت ديگه اي وجود نداره، پس در عنوان مقاله، خصوصا در چكيده و قسمت نتيجه گيري نوآوري كار خودت را شفاف بيان كن تا طرف در همان چكيده بفهمه كه شما چه چيز جديدي ميخاي ارائه كني. طرف مقالت را گشته نفهميده دنبال چي بودي
    4- اگه مجله قسمتي به اسم research highlight نداره، شما خودت نكات برجسته مقالت را در چند خط بيان كن! اگه اينم نشد در متن cover letter اين كار را بكن. به هر حال بايد نوآوري كارت را معلوم كني
    5- مقاله اي را كه انگليسيش ايراد داره جايي نفرست! حتي اگه كسي ازش ايراد نگيره. زشته اصلا مقاله اي پر از غلط گرامري داشته باشي نشه خوندش يا فهميد متنش را
    6- مقاله ريجكت شده را عموما به مجله قبلي نميفرستن
    ياعلي

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

یچه ها منظور این جمله چیه ؟ Type the whole manuscript with uniform lettering and sizing. (مگه تایتل رو میشه یه سایز با خود نوشته ها زد و یا سر تیتر رو Bold نکرد ؟>؟!! سوال دومم مهمتره طبق معمول الزویر به اتگلیسی من گیر داد در حالی که انگلیسی من کاملا خوب و نیتیوه مثلا ! من با دفتر اون جایی که دادم ادیت تماس گرفتم اینو گفتن " در این حالت با توجه به تجربه چندین ساله ما ، لطف کنید و ضمن تشکر از ، به ژورنال اعلام کنید که متاسفانه به دلایل مختلف همانند تحریم ها، شما قادر به استفاده از خدمات آن موسسات نمی باشید ولی کار ویرایش کامل مقاله شما توسط افراد نیتیو و انگلیسی زبان در موسسه انجام شده و گواهی و فایل ترک چینج را که نشان دهنده تغییرات است هم ارسال کنید. در ادامه نیز بخواهید که اگر هر بخشی از مقاله دارای اشکال ویرایشی است را در صورت مشخص کردن آنها، اصلاح خواهید کرد. تجربه نشان داده در این حالت، بسیاری از ژورنال ها قانع شده و مقاله را برای داوری ارسال می کنند . چنانچه ژورنال قانع نشده و اشکالات را مشخص نکرد، پیشنهاد می کنم که ژورنال دیگری را متناسب با مقاله خود انتخاب کرده و به آن ارسال کنید. انتخاب ژورنال متناسب با سطح مقاله بسیار مهم است." من مخم کار نمیکنه دوسنتم عزیز لطف کنید یه جواب انگلیسی برام بذارید که بفرستم ممنون میشم.
    ویرایش توسط alirezataghipo : March 15th, 2014 در ساعت 12:52 PM دلیل: عدم تبلیغ موسسه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)