صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 160

موضوع: الگوی پاسخ به داوری مقالات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : الگوی پاسخ به داوری مقالات

سلام دوستان .من دانشجوی کارشناسی هستم و تازه یه مقاله در مورد traffic safety نوشتیم . فرستادیمش برای Transportation Research Part F: Traffic Psychology and Behaviour که واسه الزویره. ادیتورش یه روز بعد اینو زد :
    Dear Mr. ********,

I have read your work. I need to inform you that TRF: Traffic Psychology and Behaviour welcomes well-written review papers. However, the letters and similar pieces are not in the scope of TRF:Traffic Psychology and Behaviour. Therefore I must reject it.
    Thank you for giving us the opportunity to consider your work.

Yours sincerely,

Türker Özkan, PhD
    Co-Editor
    Transportation Research Part F: Traffic Psychology and Behaviour

از اونجایی که در این زمینه ها تجربه ندارم برام سوال شده که این یارو الان گفته مقالتون چیز سطح پایینیه یا به موضوع ژورنال ما مربوط نمیشه؟؟؟ اصلا مگه ادیتور میتونه در مورد سطح علمی مقاله قضاوت کنه؟ داور چیکارست پس؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaoth نمایش پست ها
    سلام دوستان .من دانشجوی کارشناسی هستم و تازه یه مقاله در مورد traffic safety نوشتیم . فرستادیمش برای Transportation Research Part F: Traffic Psychology and Behaviour که واسه الزویره. ادیتورش یه روز بعد اینو زد :
    Dear Mr. ********,

I have read your work. I need to inform you that TRF: Traffic Psychology and Behaviour welcomes well-written review papers. However, the letters and similar pieces are not in the scope of TRF:Traffic Psychology and Behaviour. Therefore I must reject it.
    Thank you for giving us the opportunity to consider your work.

Yours sincerely,

Türker Özkan, PhD
    Co-Editor
    Transportation Research Part F: Traffic Psychology and Behaviour

از اونجایی که در این زمینه ها تجربه ندارم برام سوال شده که این یارو الان گفته مقالتون چیز سطح پایینیه یا به موضوع ژورنال ما مربوط نمیشه؟؟؟ اصلا مگه ادیتور میتونه در مورد سطح علمی مقاله قضاوت کنه؟ داور چیکارست پس؟
    ایشان میگه ما مقاله review چاپ میکنیم نه چیز دیگه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaoth نمایش پست ها
    اصلا مگه ادیتور میتونه در مورد سطح علمی مقاله قضاوت کنه؟ داور چیکارست پس؟
    ادیتور کاملا میتونه قضاوت کنه و حتی نظر داور رو هم رد کنه. نظر نهایی همیشه با ادیتور است.

سلام ی سوال داشتم
    در ژورنال:Polymer Engineering & Science

من در قسمت سابمیت مقاله ( قسمت آپلود فایل) من نمودارهایم رابه صورت Tif ( طبق گفته خود ژورنال) فرستادم و اسم هر نمودار را گذاشتم ( Fig.1 و ….) اما ی ایمیل اومد با متن زیر :
    you must populate the ‘caption / legend’ field for each uploaded image with the corresponding image number and image caption information. Please make this correction to each image and complete the submission again.
    من هم اسم هر نمودار + عنوان مربوط به آن را نوشتم مثلا:
    Fig.1 FTIR SDS
    اما باز همین ایمیل بالا برام اومده بعد ی هفته . من نمیدونم دقیقا باید چکار کنم؟ میشه شما راهنماییم کنید؟ (لازم به ذکر است که من فایل جدا اصل مقاله را به صورت ورد بدون نمودار فرستادم و فقط نمیفهمم عنوان و شماره عکسو کجا بنویسم ؟)

2- سوال دومم اینه که تصاویر با اندازه 600dpi یعنی چند در چند ( سانتی متر ) باید باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh92 نمایش پست ها
    سلام ی سوال داشتم
    در ژورنال:Polymer Engineering & Science

من در قسمت سابمیت مقاله ( قسمت آپلود فایل) من نمودارهایم رابه صورت Tif ( طبق گفته خود ژورنال) فرستادم و اسم هر نمودار را گذاشتم ( Fig.1 و ….) اما ی ایمیل اومد با متن زیر :
    you must populate the ‘caption / legend’ field for each uploaded image with the corresponding image number and image caption information. Please make this correction to each image and complete the submission again.
    من هم اسم هر نمودار + عنوان مربوط به آن را نوشتم مثلا:
    Fig.1 FTIR SDS
    اما باز همین ایمیل بالا برام اومده بعد ی هفته . من نمیدونم دقیقا باید چکار کنم؟ میشه شما راهنماییم کنید؟ (لازم به ذکر است که من فایل جدا اصل مقاله را به صورت ورد بدون نمودار فرستادم و فقط نمیفهمم عنوان و شماره عکسو کجا بنویسم ؟)

2- سوال دومم اینه که تصاویر با اندازه 600dpi یعنی چند در چند ( سانتی متر ) باید باشه؟
    Legend یعنی اگر چند توع مختلف داده در شکل دارید (مثلا چند تا منحنی مختلف) باید با علامتی مشخص کنید که هر کدام چی هستند. Captionهم که همون عنوان شکل است رو زیر تصویر اضافه کنید. اگر باز هم رد کردند از خودشون بپرسید که دقیقا چه تغییری باید داد.

600dpi در واقع رزولوشن عکس رو مشخص میکنه نه اندازه رو. یعنی 600 نقطه (پیکسل) در هر اینچ. اگر عکس هایتان اسکن شده هستند موقع اسکن کردن میتونید رزولوشن رو مشخص کنید.

سلام دوستان
    ادیتور ژورنال Archives of Civil and Mechanical Engineering بهم ایمیل داده که مقالمو خونده و مایله بفرسته واسه داورا ولی گفته قبلش یه مواردیو چک کنم. ژورنالش هم الزویره ومن طبق سیستم الزویر سابمیت کرده بودم نمیدونم دقیقا چی میخواد. این چیزیه که گفته:
    Please upload the figures as separate files, but also include them in the text of the article. Please make sure all figures and captions are numbered correctly
    خوب من همیشه متن اصلیو بدون جدول و شکل توی یه فایل جدا میفرستم، بعدش یه فایل ورد از جدولا آپلود میکنم، بعدشم یه فایل ورد که فقط شکلها با شماره و caption آپلود میکنم. همه ژورنالهایی هم که تا الان براشون مقاله فرستادم این فرمتو قبول کردن. سوالای من ایناست:
    1) الان من باید شکلامو هم لابلای متن بیارم هم یکی یکی آپلود کنم؟ یعنی اگه 10 تا شکل دارم باید 10 بار فقط شکل آپلود کنم؟
    2) اگه شکلهامو هم لابلای متن بیارم هم جدا آپلود کنم، باید همین کارو با جدولا هم بکنم؟ آخه هیچی راجع به جدول نگفته.
    3) فرمت شکلهای که جدا آپلود میکنم چی باشه؟ داخل ورد یا با همون فرمتهای عکس مثل jpg و Tif . اگه باید به فرمت عکس باشه، شماره و caption هم باید تو عکس باشن یا به عنوان اسم یا توضیح فایل موقع آپلود باید باشن؟
    ببخشید سرتونو درد آوردم مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ادیتور ژورنال Archives of Civil and Mechanical Engineering بهم ایمیل داده که مقالمو خونده و مایله بفرسته واسه داورا ولی گفته قبلش یه مواردیو چک کنم. ژورنالش هم الزویره ومن طبق سیستم الزویر سابمیت کرده بودم نمیدونم دقیقا چی میخواد. این چیزیه که گفته:
    Please upload the figures as separate files, but also include them in the text of the article. Please make sure all figures and captions are numbered correctly
    خوب من همیشه متن اصلیو بدون جدول و شکل توی یه فایل جدا میفرستم، بعدش یه فایل ورد از جدولا آپلود میکنم، بعدشم یه فایل ورد که فقط شکلها با شماره و caption آپلود میکنم. همه ژورنالهایی هم که تا الان براشون مقاله فرستادم این فرمتو قبول کردن. سوالای من ایناست:
    1) الان من باید شکلامو هم لابلای متن بیارم هم یکی یکی آپلود کنم؟ یعنی اگه 10 تا شکل دارم باید 10 بار فقط شکل آپلود کنم؟
    2) اگه شکلهامو هم لابلای متن بیارم هم جدا آپلود کنم، باید همین کارو با جدولا هم بکنم؟ آخه هیچی راجع به جدول نگفته.
    3) فرمت شکلهای که جدا آپلود میکنم چی باشه؟ داخل ورد یا با همون فرمتهای عکس مثل jpg و Tif . اگه باید به فرمت عکس باشه، شماره و caption هم باید تو عکس باشن یا به عنوان اسم یا توضیح فایل موقع آپلود باید باشن؟

سلام

1) درسته باید اینکار رو بکنید. شکل داخل متن باشه و شکل ها هم آپلود بشه دوباره.
    2) برای جدول اصلا نیاز نیست از متن جدا بکنید و با جدا جدا آپلود بکنید. بذاری داخل متن باشه
    3) نه داخل ورود نباید باشه و باید از جنس خود شکل باشه. نه اسم شکل های آپلود شده رو بذارید Fig. 1 فقط همین نه چیز دیگر.

Junior Member mazahery آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی)

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو مرحله اول که هنوز under review نرفته، کاری به فرمت عکس شما ندارند و تو فایل جدای ورد باشه کافیه.

این پیامی که به شما داده، احتمالا به این علت هست که شماره شکل هایی که تو متن درباره اش توضیح دادین با شماره عکس هایی که در یک فایل دیگه فرستادین همخوانی نداره و یا ترتیب شماره هاتون یک جایی ایراد داره.

درستش هم همینست که در ژورنال های الزویر، متن جدا و جدول و عکس هم جدا فرستاده بشه ولی شماره جدول ها و عکس ها هم در متن و هم در فایل ها باید به ترتیب و صحیح باشند.
    نیازی نیست همه شکل هارو جدا اپلود کنید، همه شکل ها تو یک فایل ورد کافیه، اگر مقالتون accept گرفت، اونموقع فایل های عکس رو جدا جدا میخوان.

Junior Member mazahery آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی)

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام

1) درسته باید اینکار رو بکنید. شکل داخل متن باشه و شکل ها هم آپلود بشه دوباره.
    2) برای جدول اصلا نیاز نیست از متن جدا بکنید و با جدا جدا آپلود بکنید. بذاری داخل متن باشه
    3) نه داخل ورود نباید باشه و باید از جنس خود شکل باشه. نه اسم شکل های آپلود شده رو بذارید Fig. 1 فقط همین نه چیز دیگر.
    سلام، من برای این ژورنال 2 مقاله تا حالا سابمیت کردم و در مراحل پایانی داوری هست و اینطوری که شما میفرمایید نیست !!

شکل ها به هیچ وجه نباید داخل متن باشند.
    داخل متن فقط گفته میشه شکل 1 چیست و ... شکل ها در یک فایل ورد جداگانه با شماره و توضیح شکل می آیند.
    جدول ها هم نباید از جنس شکل باشند و صرفا باید در یک فایل ورد به صورت جداگانه قرار بگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mazahery نمایش پست ها
    سلام، من برای این ژورنال 2 مقاله تا حالا سابمیت کردم و در مراحل پایانی داوری هست و اینطوری که شما میفرمایید نیست !!

شکل ها به هیچ وجه نباید داخل متن باشند.
    داخل متن فقط گفته میشه شکل 1 چیست و ... شکل ها در یک فایل ورد جداگانه با شماره و توضیح شکل می آیند.
    جدول ها هم نباید از جنس شکل باشند و صرفا باید در یک فایل ورد به صورت جداگانه قرار بگیرند.
    سلام دوست عزیز
    من قبل از دیدن پست شما مقالرو سابمیت کردم. شکلها و جدولها رو هم داخل متن آوردم و هم جدا به صورت فایل ورد. آخه همه چیز درست بود قبلش، فقط شکلها و جدولها داخل متن نبود. گفتم حتما مشکلش اینه که گفته فایلاتو دوباره چک کن دیگه! حالا کارشون چطوره؟ مقالتون چه مدت تحت داوری بوده؟ اولین ریوایز چقد طول کشیده و چند بار ریوایز خورده؟
    ببخشید که زیاد میپرسم آخه من خیلی اوضاعم خرابه. همین مقالرو اول برای computers and structures فرستاده بودم که سه ماه دست ادیتور بود کلی وقتمو تلف کردن منم مقالرو پس گرفتم. یه مقاله دیگمم ریوایز خورده که خیلی ایرادای جزئی گرفته بودن ولی از اون موقع 5 ماهه خبری ازش نیست ایمیلم میزنیم جواب نمیدن دیگه موندم چی کار کنم
    مرسی (دم همه دوستان گرم که تجربه و نظرشونو گفتن)
    ویرایش توسط ezraiel : September 13th, 2014 در ساعت 04:38 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)