صفحه 24 از 26 نخستنخست ... 14151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 252

موضوع: راهنمایی در خصوص تغییر رشته

Junior Member viona20 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص تغییر رشته

سلام دوستان من لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارم ولی علاقه ای بهش ندارم حالا میخواستم اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه که آیا امکانش هست با همین لیسانسم فوقم رو توی یه رشته مهندسی دیگه بخونم و اگر میشه در چه رشته هایی امکانش هست؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان. من کارشناسی و ارشد برق خوندم (الکترونیک). اما رزومه چندان خوبی ندارم. از نظر دانشگاه و معدل خوب بوده. اما متاسفانه از تز ارشدم مقاله ای استخراج نکردم و اون زمان به شدت بی انگیزه و بی علاقه بودم و میخواستم فقط درسم تموم شه. میخواستم ببینم اگه تلاش کنم و رزومه خودم رو قوی کنم (از نظر برنامه نویسی قوی شم و همینطور مقاله هایی خارج از موضوع تزم اما خوب و پربار اماده کنم) امکانش هست برای رشته های دیتاساینس و کلا علوم کامپیوتر بتونم اقدام کنم؟ شایدم برای نوروساینس. میخوام اگه شدنیه شروع کنم.
    کلا چه پیشنهاداتی دارید چیکار کنم خوبه.
    راستی همسرم دانشجوی دکترا ایران هستند. رزومه ایشون خیلی قویه. برای پست داک میتونند اقدام کنند؟ چیکار میتونیم کنیم که بشه در یک شهر باشیم؟ یا اینکه بهتره ایشون اول اقدام کنه و من به عنوان همراه برم و به صورت حضوری اونجا پیگیر کارهام باشم؟ البته تمام اینایی که میگم برای دو سال ایندست و زمان کافی برای هر کاری دارم. لطفا یه مقدار راهنمایی کلی بفرمایید اطلاعاتم در این زمینه کمه. سپاس فراوان

Junior Member

با سلام من ایران لیسانس مهندسی معماری گرفتم امکان تغییر رشته برای مستر به مهندسی کامپیوتر دارم؟برای کانادا؟

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط viona20 نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارم ولی علاقه ای بهش ندارم حالا میخواستم اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه که آیا امکانش هست با همین لیسانسم فوقم رو توی یه رشته مهندسی دیگه بخونم و اگر میشه در چه رشته هایی امکانش هست؟
    ممنونم
    احتمال امکان ادامه تحصیل در رشته هایی که لیسانس ندارند ممکنه باشه. رشته های میان رشته ای دانشگاه ها رو نگاه کنید.

Junior Member itmmit آواتار ها

سلام
    دوستان با بک گراند information systems میشه دکترای برق و کامپیوتر (ECE) پذیرش گرفت به شرط داشتن مقالات و ریکام مرتبط؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط itmmit نمایش پست ها
    سلام
    دوستان با بک گراند information systems میشه دکترای برق و کامپیوتر (ECE) پذیرش گرفت به شرط داشتن مقالات و ریکام مرتبط؟
    بله مسلما در زمینه های مرتبط (مثلا شبکه و نظیر آن) امکان پذیر هست.

Junior Member

سلام
    دوستان من کارشناسی کامپیوتر خوندم. ارشد صنایع. البته تز پایان نامه هم تو حوزه الگوریتم و محاسبات هست. علاقه خودم به سمت کامپیوتره ولی چون ارشدم صنایع مشکلی پیش نمیاد؟

سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه.

من مدرک کارشناسی ادبیات انگلیسی با معدل ۱۸.۵۰ و ایلتس ۷.۵ دارم. در حال قوی تر کردن رزومه ام هستم. ( ترجمه کتاب یا یادگیری زبان جدید )‌

من شدیدا به هنر و نقاشی و طراحی علاقه مندم. نقاشی رو به شدت دنبال میکنم و برای طراحی هم به آدوبی ایلاستریتور و فتوشاپ مسلط هستم و کارهای تبلیغاتی انجام میدم.
    میخواستم ببینم کسی میدونه من برای ارشد میتونم تو این رشته ها ادامه تحصیل بدم و فاند هم بگیرم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Vidabgdl نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه.

من مدرک کارشناسی ادبیات انگلیسی با معدل ۱۸.۵۰ و ایلتس ۷.۵ دارم. در حال قوی تر کردن رزومه ام هستم. ( ترجمه کتاب یا یادگیری زبان جدید )‌

من شدیدا به هنر و نقاشی و طراحی علاقه مندم. نقاشی رو به شدت دنبال میکنم و برای طراحی هم به آدوبی ایلاستریتور و فتوشاپ مسلط هستم و کارهای تبلیغاتی انجام میدم.
    میخواستم ببینم کسی میدونه من برای ارشد میتونم تو این رشته ها ادامه تحصیل بدم و فاند هم بگیرم یا نه؟
    بستگی به دانشگاه مورد نظرتون داره که لیسانس مرتبط رو به عنوان پیش نیاز بخوان یا نه. گرفتن پذیرش شدنی هست اما گرفتن فاند با توجه به این که کلا فاند کم و رقابتی هست در مقطع ارشد، به رزومه و وضعیت مالی دپارتمان اون دانشگاه و ... ربط داره و احتمالش کمه.

موفق باشید

Junior Member

درود به شما سروران عزیز
    احسان هستم لیسانس و فوق لیسانس مدیریت دولتی دارم اما به شدت به رشته مهندسی کامپیوتر گرایش شبکه و یا نرم افزار علاقه دارم و ضمناً داری مدارک شبکه (دوره های سیسکو و مایکروسافت) هستم و همچنین چندین دوره برنامه ریزی رو گذروندم و مدرک مربی گری کامپیوتر دارم. مدت 2 سال هم در زمینه شبکه سابقه کار دارم. هدف اصلیم گرفتن دکترای مهندسی کامپیوتره
    در ضمن من سال 98 توی آزمون سراسری ارشد مجازی مهندسی IT (گرایش سیستم های اطلاعاتی) دانشگاه شیراز قبول شدم و ثبت نام کردم اما بعد از گذروندن 2 ترم در کمال تأسف چون تقریباً همه درسها در ارتباط با مدیریت بود تا کامپیوتر از تحصیل انصراف دادم.
    منت بذارید و بفرمایید برای من امکانش هست که ارشد مهندسی کامپیوتر بخونم بدون اینکه بخوام دوباره 4 سال لیسانس (مهندسی کامپیوتر) طی کنم؟