صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: TAو RA به صورت همزمان

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : پاسخ : TAو RA به صورت همزمان

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    تا جایی که من میدونم حقوق همچین شخصی فرق خاصی با کسی که full TA یا full RA هست نداره ولی دیگه 20 ساعت رو مشغول به TA یا RA بودن نمیشه و این 20 ساعت بین TA و RA تقسیم میشه. خیلی اوقات کسی هست که پولی که برای RA میگیره کفاف هزینه هاش رو نمیکنه و استاد بهش چند ساعت در هفته TA هم میده تا full fund حساب بشه
    از 20 ساعت بیشتر نمی شه کار کرد.
    این کسی که می گی مثلاً ممکنه RA 33% هست و چون پولش کم بوده استادش بهش چند ساعت TA داده ولی مجموع نباید بیشتر از 20 ساعت باشه مثلاً 15 ساعت RA و 5 ساعت TA. اگه کسی RA 50% باشه یعنی 20 ساعت کار می کنه و کار دیگه ای نمی تونه بکنه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پاسخ : TAو RA به صورت همزمان

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    تا جایی که من میدونم حقوق همچین شخصی فرق خاصی با کسی که full TA یا full RA هست نداره ولی دیگه 20 ساعت رو مشغول به TA یا RA بودن نمیشه و این 20 ساعت بین TA و RA تقسیم میشه. خیلی اوقات کسی هست که پولی که برای RA میگیره کفاف هزینه هاش رو نمیکنه و استاد بهش چند ساعت در هفته TA هم میده تا full fund حساب بشه
    از 20 ساعت بیشتر نمی شه کار کرد.
    این کسی که می گی مثلاً ممکنه RA 33% هست و چون پولش کم بوده استادش بهش چند ساعت TA داده ولی مجموع نباید بیشتر از 20 ساعت باشه مثلاً 15 ساعت RA و 5 ساعت TA. اگه کسی RA 50% باشه یعنی 20 ساعت کار می کنه و کار دیگه ای نمی تونه بکنه.
    منم منظورم همین بود دیگه ;D
    مجموع رو گفتم باید 20 ساعت باشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : TAو RA به صورت همزمان

دوستان عزیز دستتان واقعا درد نکند. الان واقعا روشن شدم. مرسی

حالا ببینم اصلا اتفاق افتاده که استادی از کار یک دانشجو خیلی خیلی . . . . راضی باشد و بخواهد اورا تشویق کند. اصلا هیچ موقع تشویقی در کار هست. آن چطوریه. میدونم برای تشویق قاعده ای وجود ندارد اما فقط میخواهم بدونم همچین اتفاقی می افتد یا خیر. استادی تا حالا دانشجو را مورد تشویق قرار داده است. اصلا میشود باشد یا نه. منظورم هر نوعی ازتشویق است نه لزوما مالی.

پیشاپیش از بذل توجه شما نهایت تشکر را دارم
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

آره استاد من گفته اگه وقتی اومدی ازت راضی بودم به تدریج حقوقت رو زیاد میکنم. این مادیش هست حالا دیگه معنویش رو نمیدونم. البته همین الانشم حقوقی که میده از بقیه استادا بیشتر هست. کلا به مرام استاد بستگی داره این موضوع
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

همينطور كه بچه ها گفتن اگه به شما GA بدن موظفي هر كار استاد گفت بكني. مثلا اگه رو research ات داري كار مي كني، استاد بگه بيا اين TA رو هم بردار بايد برداري و پولي اضافه تر نمي دن بهت. اون موردي كه من ديدم اينجوري بود.

این چیزی نیست که بشه واسش نسخه کلی پیچید.. بعضی دانشگاها میگن این مقداری که داریم به شما میدیم قابل افزایش هست در صورت رضایت استاد، تازه غیر از این، فکر می کنم این هزینه ها میتونه سال به سال بسته به مخارج تغییر کنه.. یه چیز دیگه هم هست و اون اینکه من فکر می کنم دانشگاها اینقدری به یه دانشجو کمک هزینه میدن که لازمشه، یعنی واسه زندگی دانشجویی و مخارجش لازم داره.... اما اگه شما خیلی خوب کار کنی، خوب میتونی fellow یا award ی چیزی بگیری....... من فکر می کنم دید اونها اینه که شما داری میری درس بخونی و علمت رو زیاد کنی، در نتیجه اگه مثلا با 1000 دلار در ماه کارت راه میفته، دلیلی نداره بخوای 1500 تا بگیری........ و در آخر هم فکر می کنم اینقدر کار اونجا داری و بستگی به دانشگاهت اینقدر رقابت شدید هست که اگه استاد از انجام همون کاری که بهت داده راضی باشه باید کلاه رو انداخت هوا و شکر کرد که مثلا کمک هزینه قطع نشده حالا نمیخوام منفی باف باشم ولی موارد زیادی شنیدم که از دانشگاه های خیلی خوب بچه ها اخراج شدن صرفا به دلیل عدم رضایت استاد از کار دانشجو..... رقابت بالاست

amiraliz:
    حالا نمیخوام منفی باف باشم ولی موارد زیادی شنیدم که از دانشگاه های خیلی خوب بچه ها اخراج شدن صرفا به دلیل عدم رضایت استاد از کار دانشجو..... رقابت بالاست

پاسخ: واقعا همچین چیزی بوده. من که تا حالا نشنیده بودم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

راستش من جزئیات قضیه رو نمیدونم ولی تا اونجایی که میدونم تو مقطع دکترا بعد یک سال از دانشجوها یه امتحان جامع میگیرن و چند تا مورد از UBC و Stanford شنیدم که دانشجوها رو رد کردن بعد این امتحان.......

خوب بعدش دانشجوها چیگار کرده اند. برگشته اند

لطفا اگر اطلاعی در این باره دارید بگید. راشتس خیلی نگران شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    خوب بعدش دانشجوها چیگار کرده اند. برگشته اند

لطفا اگر اطلاعی در این باره دارید بگید. راشتس خیلی نگران شدم
    راستش اطلاعات بیشتری ندارم که بعدش چی کار کردن و سرنوشتشون چی شد... ولی به هر حال میدونم که اون امتحان جامع دکترا خیلی مهمه و وقت اساسی میخواد برای خوندنش و...... البته اونایی که دارن الان دکترا میخونن اون ور مثل خود بابک در این مورد بیشتر میتونن راهنمایی کنن ولی خوب میشه به دید مثبت هم به این قضیه نگاه کرد اونم این که این همه آدم هم دارن در سال دکترا می گیرن و مسلما این امتحان رو گذروندن، تازه غیر این امتحان مثل اینکه بعد از دفاع از رساله دکترا یه امتحان جامع دیگه هم هست، راستش مطمئن نیستم این امتحانا چندتاست و کی گرفته میشه ولی میدونم امتحان های اساسی ای هست و کار اساسی ای میخواد........ سخت نگیر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)