صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 71

موضوع: همراه داشتن دارو

پیش فرض همراه داشتن دارو

کسی سایتی چیزی سراغ نداره که ببینیم چه داروهایی رو می تونیم به هر کشور وارد کنیم؟
    مثلا همه سرماخوردگی یا استامینوفن می آرن اون ایراد نداره؟
    بعضی ها هم هستن مثل من که دارو های دیگه ای هم باید بخورن اونا رو از کجا می تونیم ببینیم مجازه یا نه؟ خصوصا که داریم حداقل برای 1 سال میریم و باید مصرف 1 سالمون رو با خودمون ببریم. تصور کنید مثلا یهو طرف ببینه 700 - 800 تا قرص ورداشتیم داریم با خومون می بریم بعد یه 300-400 تا قرص دیگم هست نمی که اینا تو کار قاچاق دارو اند؟ تازه باید ببینیم اصلا ورود این قرصها مجازه که ما می خوایم با این حجم هم ببریم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : همراه داشتن دارو

تا جایی که من میدونم با همراه داشتن نسخه پزشک و در مقادیر بالا با داشتن مجوز از وزارت بهداشت میشه برد. ولی در صورت نداشتن مجوز به جرم قاچاق دارو که این روزها کم هم نیست بازداشت میشید. برای اطمینان بیشتر با پزشکتون مشورت کنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

من هم با نظر asman موافقم كه اگه نسخه پزشك داشته باشين خيلي قضيه راحت تر ميشه. ولي بستگي به دارو هم داره و كشور مقصدتون. در لينك هاي زير در مورد وسايلي كه ميشه با خود به كشورهاي مختلف برد بحث شده. شايد قسمت مربوط به داروهاش به دردتون بخوره:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg57277
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg52512
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg26135
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,7089.0.html

نمیدونم شاید 300-400 تا قرص اضافه بار هم بخورید

ام خوب برای داروهای عتدی مثل سرما خوردگی هم آیا نسخه لازمه. راستی تا چقدر بدون نسخه عادیه
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

من منظورم تو اروپا بود به خاطر همین هم تو اون topic نوشتم که البته جناب رییس جا به جاش کردن. در هر حال تو topic های مختلف در مورد استرالیا و آمریکا و کانادا دیدم ولی می خواستم در مورد اروپا هم بدونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

قیمت دارو چند برابر ایرانه که باید 300-400 قرص با خودش ببره ؟
    سایتی هست که لیست قیمتها رو توش نوشته باشه ؟

Senior Member

سلام
    من باید دو شیشه داروی آنتی باکتریال با خودم ببرم آمریکا که این ها هم دارو به حساب میان و هم حالت آرایشی بهداشتی دارن. از این داروها برای شفافیت پوست صورت و مبارزه با جوش صورت استفاده میشه. فقط دو تا بسته است. آیا این چیزها برام دردسر درست می کنه؟

Member gole maryam198 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Krankenhausapotheke in der Universität Greifswald

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    سلام
    من باید دو شیشه داروی آنتی باکتریال با خودم ببرم آمریکا که این ها هم دارو به حساب میان و هم حالت آرایشی بهداشتی دارن. از این داروها برای شفافیت پوست صورت و مبارزه با جوش صورت استفاده میشه. فقط دو تا بسته است. آیا این چیزها برام دردسر درست می کنه؟
    Dear my friend
    please write the name of your drugs so that I can tell you are these forbidden or not
    thanks a lot and be happy all time

Senior Member

سلام
    ممنون از زحمتی که می کشید.
    یکی اش محلول کلیندامایسین و دیگری محلول اریترومایسین

Member gole maryam198 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Krankenhausapotheke in der Universität Greifswald

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از زحمتی که می کشید.
    یکی اش محلول کلیندامایسین و دیگری محلول اریترومایسین
    خواهش می کنم عزیزِ دلم
    خوبی؟؟؟
    عزیزم هیچکدوم از این داروها برات هیچ مشکلی ایجاد نمی کنن.همه ی فرودگاههای دنیا فقط به این دسته از داروها حساسیت نشون می دن:

آمي تريپتيلين (قرص) /// باکلوفن (قرص) //// لورازپام (قرص) /// فنتانيل /// بي پريدين (آمپول) /// مپروبامات (قرص) /// مورفين /// بي پريدين (قرص) /// متوکاربامول (آمپول) /// پتيدين /// استامينوفن کدئينه /// متوکاربامول (قرص) /// تمازپام هالوپريدول (آمپول) /// فنوباربيتال /// ميدازولام (آمپول) /// آتراکوريم (آمپول) /// تريمپيرامين (قرص) /// ديازپام (قرص) //// نورتريپتيلين (قرص) /// دکسترومتورفان //// کليدينيم سي (قرص) /// اکزازپام (قرص) /// باربيتالها //// کلوميپرامين (قرص) /// پوکسايدهيدروکسيزين //// ديفنوکسيلات /// پاروکستين (قرص) /// پرفنازين (آمپول) /// کلرپرومازين (قرص) /// کلونازپام (قرص) /// پرفنازين (قرص) فنوباربيتال (شربت) /// تري فلوپرامين (قرص) //// اکزازپام /// پنتازوسين /// تريميپرامين (قطره) /// کلرديازپوکسيد (قرص) /// ليتيوم کربنات /// پريميدون (قرص) /// فني توئين کمپاند /// اتيناماتديازپام (آمپول) /// فنوباربيتال (آمپول) /// کلودياز /// پانکورونيوم (آمپول) /// کلرپرومازين (آمپول) /// استازولام /// کلوبازام /// پنتال (آمپول) /// هيدوکسي زين (آمپول) /// فلورازپا /// آمفتامين ها /// ميدازولام /// تري فلوپرازين (آمپول) /// فلوکستين (قرص) /// پروپوفول (آمپول) /// دکسترومتورفان (قرص) /// فلووکسامين (قرص) /// فلوکستين (کپسول) /// تيوپنتال (قرص) /// رميرون (قرص) /// هالوپريدول (قطره) /// مفلوفنازين (قرص) /// آ مانتادين (کپسول) /// تيوتيکس (کپسول) /// لورازپامفلوفنازلين (آمپول) /// تيوريدازين (قرص) /// ايمني پرامين (قرص) /// والپرات سديم (قرص) /// آلپ ديفنوکسيلاک /// مپروبامات /// متيل فنيديت /// ترامادول (قرص) /// کلونازپامدکسپين (کپسول) /// کتامين (آمپول) /// آلپرازولام (قرص) /// دکسترومتورفان (شربت) /// هيدروکسي زين (قرص) /// متادون /// ترامادول (آمپول) /// اسپرين کدئينه (قرص) /// تري هگزيفنيديل (قرص) /// کدئين /// هالوپريدول (قرص) /// فنوباربيتال (قرص)
    امیدوارم همیشه خوب ، سرحال، پُرانرژی و سالم باشی عزیزم

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)