صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 71

موضوع: همراه داشتن دارو

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همراه داشتن دارو

نقل قول نوشته اصلی توسط homah نمایش پست ها
    یه سوال دارم ، آیا نسخه پزشک رو باید بدیم دارالترجمه واسمون ترجمه کنه، یا نسخه فارسیشو توی فرودگاه ازمون فبول میکنن؟ منظورم کشوریه که قصد داریم واردش بشیم
    میشه بپرسم کد.م دکتر به فارسی نسخه می نویسه؟ که حالا شما می خواید ببرید ترجمش کنید؟!
    مثلاً: آمپول پنیسیلین یک عدد
    قرص سرما خوردگی 6 بسته
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

نقل قول نوشته اصلی توسط homah نمایش پست ها
    یه سوال دارم ، آیا نسخه پزشک رو باید بدیم دارالترجمه واسمون ترجمه کنه، یا نسخه فارسیشو توی فرودگاه ازمون فبول میکنن؟ منظورم کشوریه که قصد داریم واردش بشیم
    من دو ماه پیش وارد امریکا شدم فرودگاه O'HARE شیکاگو و یه عالمه دارو با خودم اورده بودم و لابلای وسایل توی چمدونهام گذاشته بودم... منم نه نسخه ای داشتم و نه ترجمه ای... اونم واسه این همه دارو... اصلا هم بارم و باز نکردن و حتی در مورد دارو ازم سوالم نکردن... تازه پشیمونم چرا چند تا مسکن قوی نیاوردم...
    بیخودی به خودتون استرس ندید و فقط ایمان داشته باشید که سفر خوبی رو تجربه خواهید کرد.
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

Junior Member

سوالی داشتم که ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه: داروی کاربامازپین جزو داروهای ممنوعه در آلمان هست یا نه؟ این یه داروی ضد درد و تشنج است

Junior Member

سلام
    یعنی من الان بااینکه نسخه پزشک دارم برای آلپرازولام بازم مشکل داره؟فقط هم یه ورق هستش
    ممنون

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_j نمایش پست ها
    سلام
    یعنی من الان بااینکه نسخه پزشک دارم برای آلپرازولام بازم مشکل داره؟فقط هم یه ورق هستش
    ممنون
    خیر مشکلی نداره
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

Junior Member

دوستان من پسر خالم قبلا اعتياد داشته و الان در حال ترك هست و دكتر براش شربت متادون نوشته! ايا ميتونه به مقدار خيلي كم همراه با نسخه پزشك با خودش به دبي ببره براي يه سفر ٥ روزه؟ خيلي پرس و جو كردم اما جواب دقيقي نگرفتم ممنون ميشم كمكم كنيد بهم جواب بديد

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya91b نمایش پست ها
    دوستان من پسر خالم قبلا اعتياد داشته و الان در حال ترك هست و دكتر براش شربت متادون نوشته! ايا ميتونه به مقدار خيلي كم همراه با نسخه پزشك با خودش به دبي ببره براي يه سفر ٥ روزه؟ خيلي پرس و جو كردم اما جواب دقيقي نگرفتم ممنون ميشم كمكم كنيد بهم جواب بديد
    سلام دوست عزيز
    من اطلاع دقيقي راجع به قوانين دبي براي شربت متأدون ندارم،اما اصلا ريسك نكنيد،دبي از اين لحاظ بسيار بر خطر،بطور مثال من ميخواستم بيام المان يه بسته بر از سرماخوردكي و استامينوفن كديين داشتم،بأبام جون به دبي سفر زياد داره،انقدر استرس داشت،ميكفت ادم يه راست از فرودكاه ميفرستن زندان،ميكفت هيج حرفي حاليشون نيست،اخر من رفتم از يكي از خانم هاي مسيول ايران اير تو فرودكاه برسيدم،كفت فكر نكنم المان مشكلي داشته باشه،دور اول كه اصلا جك نشد تو جمدون بود
    اما بار دوم كه از ايران مي امدم همراهم تو جمدون يه بالش فانتزي عروسكي بود ،اينا جمدون ميكشتن،بعد بالشتو برد اون بشت نميدونم سك بؤ بكشه،يا دستكاهي جيزي داشتن
    بعد قرص ها رو ديد،كفت اينا جيه،كفتم واسه سرماخوردكي و ايناست،كاري نداشتن
    اما واسه دبي،اصلا ريسك نكنيد،هيجي حاليشون نيست

دوستان، من از قرص فیناستراید استفاده میکنم واسه ریزش مو. روزی یه دونه میخورم. میخوام اندازه 3، 4 ماه (10 ، 12 خشاب) با خودم ببرم. نمیدونم اصلا این قرص اونور هست یا نه. چیکار کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteflag نمایش پست ها
    دوستان، من از قرص فیناستراید استفاده میکنم واسه ریزش مو. روزی یه دونه میخورم. میخوام اندازه 3، 4 ماه (10 ، 12 خشاب) با خودم ببرم. نمیدونم اصلا این قرص اونور هست یا نه. چیکار کنم؟
    به جز در صورتی که کشوری تشریف می‌برید که از جهت دارویی از ایران محروم‌تر باشه، هرجا که برین فیناستراید هست، با کیفیت بهتر هم هست. حالا اگه نگران هزینه‌ش هستین به اندازه‌ی همون سه چهار ماه ببرین نسخه‌ی پزشک هم صرفن جهت محکم کاری همراهتون باشه.

آمپول آونکس رو میشه همراه خودمون به آمریکا ببریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)