صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: کارشناسی ارشد با/بدون پایان نامه (Thesis or Non-thesis) | مزیت ها و معایب

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد با/بدون پایان نامه (Thesis or Non-thesis) | مزیت ها و معایب

نقل قول نوشته اصلی توسط noushin1 نمایش پست ها
    سلام من متاسفانه به خاطر شرایطی که استادم داشت مجبور هستم فوق لیسانسم در کانادا را به course-based تبدیل کنم
    قصد ادامه تحصیل در امریکا رو دارم ایا این مشکلی ایجاد میکنه؟
    سلام، من هم همین وضع برام پیش اومد. متاسفانه روی شانس آدم تاثیر میذاره ولی باز من تونستم نتیجه بگیرم و از دانشگاهی بهتر از دانشگاه ارشدم پذیرش بگیرم. اگه مقاله داشته باشید خیلی بهتر خواهد بود. من خودم وقتی کارم با استاد خودم گره خورد با استادی که توی ایران باهاش کار میکردم یه مقاله کنفرانسی دادم. دوباره هم GRE دادم تا نمره ام بهتر بشه (گرچه اون GRE ای که دفعه اول که اپلای کرده بودم داده بودم هنوز معتبر بود).
    احتمال داره که برای ریکام هم به مشکل بخورید. من ریکام استاد راهنمامو نداشتم و با جند تا از استادایی که خوب میشناختم صحبت کردم تا کسانی رو پیدا کنم که ریکام خوب بهم بدن. اکثر اساتید دیگه ی گروه میدونستن که با استادم مشکل دارم و علاقه مند بودن کمک کنن که بتونم جای دیگه ادامه تحصیل بدم. البته از دو تا استاد توی ایران هم ریکام گرفتم. درکل شرایط خیلی جالبی نبود ولی خوب در نهایت نتیجه داد. سعی کنید که با اساتید ارتباط برقرار کنید. من با تلفن هم به اساتید زنگ میزدم. بعضی ها خوششون نمیاد ولی خوشبختانه کسی اسم ما ایرانیها رو از رو یه مکالمه تلفنی حفظ نمیشه که بخواد براتون مشکلی ایجاد بشه.

Banned

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد با/بدون پایان نامه (Thesis or Non-thesis) | مزیت ها و معایب

حالا چطور میشه فهمید دانشگاهی که داریم فوق میخونیم در آمریکا بدون تز هست؟
    همون اول موقع ثبت نام مشخص میشه یا باید خودت انتخاب کنی؟
    لطفا در این مورد توضیح دهید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)