صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: توصیه نامه برای گرفتن پذیرش کارشناسی

Junior Member Demon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه برا دیپلمه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    و در ضمن باید به انگلیسی نوشته باشه فکر می کنم هم دانشگاه ها خودشون فرم مخصوص این کار رو دارن.توی اون نامه معلم باید در مورد شخصیت اجتماعیتون-رفتارهاتون و کلا شخصیتتون رو توصیف کنه یجورایی!فقط نوشتن این که این بهترین شاگردی که داشتم کافی نیست!
    البته اگه زبان معلم هاتون خوب نیست می تونن فارسی بنویسن بعد بدن به معلم زبان دبیرستان که ترجمش کنه و بعدش اصل فارسیشو با ترجمه شدش واسشون بفرستن.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Demon نمایش پست ها
    البته اگه زبان معلم هاتون خوب نیست می تونن فارسی بنویسن بعد بدن به معلم زبان دبیرستان که ترجمش کنه و بعدش اصل فارسیشو با ترجمه شدش واسشون بفرستن.
    من ترجیح میدم بدم دارالترجمه تا معلم زبانم!بنده خدا از نظر تلفظ مشکل داره دیگه چه برسه به ترجمه!راستی حتما باید معلم دبیرستان باشه؟نمیشه یک نفر دیگه که معلمه ولی معلم دبیرستان نیست بنویسه

ممنون ، حالا يه چيز ديگه كه هست اينه كه ديپلم من واسه خيلي پيشه و اكثر دبيرا رفتن حتي مديرمون بازنشسته شده !!! رو ريزنمراتي كه گرفتم (قبلي گم شده) مهرمديرجديده اما رو پيش و ديپلم مهرقبلييييييييييييييي ، ريكام هم كه مي خوام بگيرم نميدونم از كي بگيرم دبيرايي كه نمرمون باهاشون خوبه مدرسشون عوض كردن ! چي كار كنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ; MSc International Business; BSc. Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    ممنون ، حالا يه چيز ديگه كه هست اينه كه ديپلم من واسه خيلي پيشه و اكثر دبيرا رفتن حتي مديرمون بازنشسته شده !!! رو ريزنمراتي كه گرفتم (قبلي گم شده) مهرمديرجديده اما رو پيش و ديپلم مهرقبلييييييييييييييي ، ريكام هم كه مي خوام بگيرم نميدونم از كي بگيرم دبيرايي كه نمرمون باهاشون خوبه مدرسشون عوض كردن ! چي كار كنم ؟
    اینقدر حرص نخور. بهترین کار اینه که به جا اینکه از بقیه بچه ها بپرسی ایمیل بزنی شرایطت رو برای دانشگاه توضیح بدی بپرسی چی کار باید بکنی. من فکر می کنم در بدترین حالت اینه که می ری مدرسه جدیدشون ازشون نامه می گیری. تازه اگر دانشگاهه فرم مخصوصم داره که من اصلا جات بودم می رفتم یه راست پسراغشون چون مشکل سر برگ و اینا نداری. باز ایمیل بزنی خیلی خیلی بهتره.

فرم مخصوص هست اما پي اد افه بايد پرش كنن و سيلش كنن ! آره يه ميل مي زنم ببينم چي ميگن ، ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه

فرم مخصوص هست اما پي اد افه بايد پرش كنن و سيلش كنن ! آره يه ميل مي زنم ببينم چي ميگن ، ممنونم
    اول معلمت رو پیدا کن و باهاش حرف بزنن احتمال اینکه تا حالا این کار رو نکرده باشه خیلی زیاده. قربونش هم برم تو این مملکت استادای دانشگاهش انگلیسی بلد نیستن. بعدشم اگر پی دی اف داره که خیلی راحته. تو پرینت بگیر ببر بده به معلمه هر مدرسه ای که هست. اون باید پر کنه بذاره تو پاکت درش رو ببنده و روی در پاکت رو امضا کنه. والا ما برای فوق لیسانس که می خوایم اقدام کنیم این کار رو می کنیم. تا جایی که می دونم منظور از seal مهر و موم نیست. همون امضا کار می کنه. ولی تو خود فرم گاهی می گن مهر اون دانشگاه یا مدرسه باید بخوره که اون وقت گیر می افتی باز. چک کن ببین امضای خالی کار می کنه یا نه. و باز هم می گم ایمیل بزن.

Member
    رشته و دانشگاه

اگر پی دی اف هست که خیلی راحت می شه. فقط باید پرش کنه و بذاره تو پاکت درش رو ببنده و روی در رو امضا کنه. تا جایی که من می دونم منظور از sealکردن همین امضا است و منظور مهر و موم نیست. البته بعضی از فرم ها توش یه جا برای مهر اون دانشگاه یا مدرسه یا شرکت ... داره که حتما باید مهر بخوره. اگر مطمئن بشی که امضای خالی کار می کنه دیگه دلشوره نباید داشته باشی. ضمنا با معلمه چک کن چون احتمال اینکه تاحالا از این کار ها نکرده باشه خیلی زیاده. تو این مملکت ما استادای دانشگاهش انگلیسی بلد نیستن چه برسه به معم ها! ولی باز با خود دانشگاه چک کن. تو این چند وقت یه چیزی که فهمیدم اینه که اونقدرها هم سخت نباید گرفت و خیلی کار عجیب غریبی لازم نیست انجام بدی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه برای گرفتن پذیرش کارشناسی

سلام.من میخوام از دیپلم ویزا تحصیلی بگیرم اما سفارت گفت نمیتونی.چون باید مدرک قبولی کارشناسی از دانشگاه دولتی داشته باشم اما من فنی هستم باید اول کنکور کاردانی ارشد بدم.
    کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه برای گرفتن پذیرش کارشناسی

برای کدوم کشور؟

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member Demon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    من ترجیح میدم بدم دارالترجمه تا معلم زبانم!بنده خدا از نظر تلفظ مشکل داره دیگه چه برسه به ترجمه!راستی حتما باید معلم دبیرستان باشه؟نمیشه یک نفر دیگه که معلمه ولی معلم دبیرستان نیست بنویسه
    اینو یه نگاه بنداز : http://mitadmissions.org/apply/freshman/recommendations

"You should certainly ask a teacher who has taught you in an academic class in high school (i.e. no middle school, and no basket weaving class)"

نوشته بین معلما بدید به اونی که بیشتر شما رو میشناسه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)